In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Opinie o MIUI

[Błędy] Nie znikają komunikaty

2020-07-26 13:58:07
1036 4
Cześć, ostatnio pojawił się u mnie dziwny problem. Komunikaty informujące np. o wyczyszczeniu pamięci RAM, lub czasie do włączenia budzika przez dłuższy czas wyświetlają się na ekranie, zdecydowanie za długo i zasłaniają część ekranu. Po aktualizacji nie miałem tego problemu, ale pojawił się wczoraj. Ktoś się z tym spotkał? Wiecie co może pomóc? Na screenie przykład. Wisiał tak ten komunikat"Dotknij ponownie,aby wyjść" dobre 30 sekund.
2020-07-26 13:58:07
Favorites RateRate

Rookie Bunny

Svern Author | from app

Spójrzcie, po opublikowaniu tego posta wisi komunikat o tym informujący już też około minuty
2020-07-26 14:00:44

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Poszukaj w ustawieniach Ułatwienia dostępu i znajdź opcję ze zrzutu
2020-07-26 17:23:50

Rookie Bunny

Svern Author | from app

Faktycznie teraz sobie przypominam, że zmieniałem tę opcję. Myślałem, że dotyczy to czegoś innego. Dzięki za pomoc
2020-07-26 17:35:47

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Svern
Faktycznie teraz sobie przypominam, że zmieniałem tę opcję. Myślałem, że dotyczy to czegoś innego. Dzięki za pomoc

Ja też zmieniałem. Jak zobaczyłem efekt, to szybko wróciłem do wartości domyślnej 😁
2020-07-26 17:50:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Svern

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

5

20