In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Ogłoszenie] Produkty ekosystemowe - Wasze doświadczenia

2020-07-08 23:54:09
7749 58
Drodzy Fani Mi,

Czas aby postawić na mądrzejsze i wygodniejsze rozwiązania, już dawno nadszedł.
Trwa era produktów SMART.
Jeśli nie wierzycie nam w przechwałki, jak niesamowite rozwiązania ekosystemowe oferuje Xiaomi, głos oddamy naszym Fanom - w końcu to Wy jesteście prawdziwymi i jedynymi ambasadorami naszej marki i to Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze:

A co Wy możecie powiedzieć o naszych produktach ekosystemowych?
Macie swoje ulubione rozwiązania?
Chętnie posłuchamy tu Waszego feedbacku!
2020-07-08 23:54:09
Favorites19 RateRate

Rookie Bunny

Peter_M | from app

Używam mi9. Mega napompowany Smart. Aparat średni, brak wifi i wieczne bugi systemowe. Telefon zupełnie nie wart tych pieniędzy.
2020-07-09 00:03:16

Rookie Bunny

6321567153 | from app

Witam dziękuję za stworzenie najlepszego telefonu jaki miałem do teraz czyli Xiaomi MI9 T A mam jeszcze jedno pytanie czy będzie dostępna aktualizacja MIUI 12?
2020-07-09 00:04:13

Rookie Bunny

Z 1 K 0 | from app

6321567153
Witam dziękuję za stworzenie najlepszego telefonu jaki miałem do teraz czyli Xiaomi MI9 T A mam jeszcze jedno pytanie czy będzie dostępna aktualizacja MIUI 12?

dołączam sie do pytania
2020-07-09 00:05:32

Rookie Bunny

6253041756 | from app

Używam Mi Max 3, Mi Band 4, AmazFit GTR 47mm i jestem bardzo zadowolony z zakupu jak i z użytkowania wszystkich urządzeń.
2020-07-09 00:08:47
bedzie miui 12...ludzie dajcie spokoj juz z ta aktualizacja. Pozniej bedzie placz, ze cos nie dziala :P
2020-07-09 00:09:04

Rookie Bunny

Propsy6 | from app

Dwa tygodnie temu przesiadłem się na Redmi Note 9 Pro. To trzeci Redmi w rodzinie. Moja córka i żona miały rację - Xiaomi robi genialne urządzenia w bardzo rozsądnych cenach. Następnym urządzeniem w domu będzie oczyszczacz  powietrza Xiaomi.
2020-07-09 00:11:05

Rookie Bunny

C13-E14 | from app

używam od niedawna smartfona redmi Note 8t i jestem z niego zadowolony to moja opinia 10/10
2020-07-09 00:13:33

Rookie Bunny

szarkus | from app

parę rzeczy Smart mam w domu od Mi jednak na czym najbardziej ubolewam to brak oczyszcza powietrza np w wersji PRO dostępnej w Polsce zresztą żaden z wyświetlaczem nie jest dostepny, zacząłem o nich czytać i w sumie przez to zdecydowałem że kupowanie oczyszcza za Mi jest bez sensu gdyż nie mają one np jonizatora gdzie przy tej półce cenowej można już znaleźć oczyszcza z taka opcja, nie mogę też połączyć asystenta google z Mi home, za każdym razem jak próbuję polaczyc, niby się łączy i na tym koniec, korzystam z Mi10 lite 5G
2020-07-09 00:15:05

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Chyba nie rozumiecie pytania chodzi o o rozwiazania np cyfrowego domu przedmioty które ułatwiają wam życie i nie chodzi o komórki. Np lampa uv od xiaomi pozwala zachować sterylne otoczenie. Np rozwiązania z Mihome gdzie podłączysz wszystko od żarówki do odkurzacza i możesz sterować nimi zdalnie. Bo świat xiaomi to nie tylko komórki ale kilkaset różnych rzeczy. Można budować całe pomieszczenia no może oprócz większych mebli bo raczej z Chin raczej by się nie opłacało. Ale tak to macie wszystko i wiele rzeczy których raczej nie podłączycie do sieci jak np szczotkę do kibelka.
2020-07-09 00:16:07
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Advanced Bunny

djblack30 | from app

Dzień dobry,od 4 lat używam Xiaomi redmi note 2 i dołączył do rodziny kolejny model,to Redmi note 5 plus ,wraz z tym żeby było wesoło i elegancko zakupiony mi band 2 i amazifit verge 2 ,do szelenczej adrenaliny i uprawiania sportów wodnych,po kolejnych miesiącach oczekiwania na wersję mi band 4 zakupiony dla bliskiej osoby oraz do kompletu Redmi 8 ,jako prezent i szczerze mówiąc,i czekam na wersję mi band 5, Xiaomi robi doskonałe telefony i opaski i inne gadżety do codziennego użytku ,z czystym sumieniem mogę polecić każdemu i z mojej strony ta marka pozostaję zemną do końca i nie zamienię na żadną inną ,,😁👍
2020-07-09 00:23:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Pro Bunny

• Followers

2136

• Threads

214

• Replies

449

3422