In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Skąd pobrać port GCam?

2020-07-08 15:03:50
523 9
Witam! Interesuję się portem GCam do mojego Redmi 7 (pełna specyfikacja jest na końcu wątku). Interesuje mnie najbardziej funkcja Zdjęcie Sferyczne/Panorama. Jeśli chodzi o poprawienie jakości zdjęć to osobiście wolę Stockowy aparat. Bardzo proszę o link, ponieważ jak próbowałem pobrać port Arnova8G2 z ApkMirror to po kilku minutach wywalał błąd.

(prawie) Pełna Specyfikacja:
Model: Redmi 7
Jądro: ARM64-v8a
Android: 9
Nakładka (MIUI): 11.0.6 Global
Telefon zrootowany: Nie
Wgrane TWRP : Nie (Orginalne Recovery)
2020-07-08 15:03:50
Favorites1 RateRate
Już o tym było, następnym razem używaj wyszukiwarki.
Na tej stronie jest więcej moderów z wieloma innymi wersjami gcamu, wersja z linku powinna pasować do RN7
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/
2020-07-08 18:47:00

Pro Bunny

DJ Matjas Author | from app

6271666171 Ukis
Już o tym było, następnym razem używaj wyszukiwarki.
Na tej stronie jest więcej moderów z wieloma innymi wersjami gcamu, wersja z linku powinna pasować do RN7
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/

Używałem wyszukiwarki i nic nie znalazłem, wersja z linku niestety również nie działa☹️
2020-07-09 01:57:14

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

DJ Matjas
Używałem wyszukiwarki i nic nie znalazłem, wersja z linku niestety również nie działa☹️

Może z tego wątku coś Ci się przyda:
kto pomoże z gcam ?  https://c.mi.com/thread-2913693-1-0.html?t=1594233262124
2020-07-09 02:38:55
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-raznoptid/ sprobuj tej wersji :) neistety na redmi 7 nic nie znajdziesz w pelni dzialajacego
2020-07-09 02:58:28

Pro Bunny

Dzięki za pomoc, szkoda że nic nie ma do Redmi 7. Ale mam drugi telefon (Samsung) na którym Google Camera działa bez portów.
2020-07-09 10:09:49
Zdjęć panoramicznych na Redmi 7 nie będziesz miał, bo aplikacje aparatów wykorzystują do tego żyroskop, którego w Redmi 7 nie ma. Może znajdziesz jakąś aplikację, która wyjątkowo wykorzystuje do tego inne czujniki (kompas?) lub pozwala ręcznie nakładać obraz, ale to będzie wyjątek i raczej szukać ze świecą takich aplikacji.

Co do działającego GCama, to w wątku podlinkowanym przez @JacoL7513 znajdź mój wpis w którym podałem która wersja działa (i jak działa) na tym urządzeniu. Gdy za jakiś czas Redmi 7 dostanie androida 10 możliwe że znajdzie się jakaś nowsza wersja GCama, która do działania wymaga właśnie androida 10, jednak nie napalałbym się zbytnio, bo GCam lubi pochłonąć duże ilości RAMu podczas robienia zdjęć, a jak wiemy Redmi 7 ma tylko 2/3 GB RAMu.
2020-07-09 15:28:34

Pro Bunny

yanek
Zdjęć panoramicznych na Redmi 7 nie będziesz miał, bo aplikacje aparatów wykorzystują do tego żyroskop, którego w Redmi 7 nie ma. Może znajdziesz jakąś aplikację, która wyjątkowo wykorzystuje do tego inne czujniki (kompas?) lub pozwala ręcznie nakładać obraz, ale to będzie wyjątek i raczej szukać ze świecą takich aplikacji.

Co do działającego GCama, to w wątku podlinkowanym przez @JacoL7513 znajdź mój wpis w którym podałem która wersja działa (i jak działa) na tym urządzeniu. Gdy za jakiś czas Redmi 7 dostanie androida 10 możliwe że znajdzie się jakaś nowsza wersja GCama, która do działania wymaga właśnie androida 10, jednak nie napalałbym się zbytnio, bo GCam lubi pochłonąć duże ilości RAMu podczas robienia zdjęć, a jak wiemy Redmi 7 ma tylko 2/3 GB RAMu.

Redmi 7 ma żyroskop, temat już zamknięty
2020-07-09 18:41:52
DJ Matjas odpowiada, dnia 2020-07-09 12:41:52
Redmi 7 ma żyroskop, temat już zamknięty

Redmi 7 (nie Note) nie ma żyroskopu. Jeśli by go miał, to nie usuwano by trybu panoramy ze stockowej aplikacji aparatu. Jeśli jakaś aplikacja diagnostyczna pokazuje Ci, że urządzenie ma żyroskop, to nie najlepiej świadczy o aplikacji.
2020-07-09 23:52:13

Pro Bunny

yanek
Redmi 7 (nie Note) nie ma żyroskopu. Jeśli by go miał, to nie usuwano by trybu panoramy ze stockowej aplikacji aparatu. Jeśli jakaś aplikacja diagnostyczna pokazuje Ci, że urządzenie ma żyroskop, to nie najlepiej świadczy o aplikacji.

Przepraszam, rzeczywiście nawet Cit mi pokazał błąd odczytu, a tak się zastanawiam jakim czujnikiem telefon wykrywa auto obrót ekranu?
2020-07-10 13:35:19
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

DJ Matjas

Pro Bunny

• Followers

83

• Threads

54

• Replies

234

2001