In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Band 5

[] Sizce Mi Band 5 almalı mıyım?

2020-07-08 00:38:53
213 4
Merhabalar,
Sizce Mi Band 5 almalı mıyım?
Türkiye'ye tahminen ne zaman gelir?
Yurt dışından sipariş edebileceğim güvenilir site veya link var mı?

2020-07-08 00:38:53
Favorites RateRate

Master Bunny

alprn | from Mi 9T

Bu ay içerisinde satışa çıkması bekleniyor tahminen tabi yine Xiaomi tweetlerine göre :) Bence değmez ben saatçi olduğumdan dolayı. Biraz da zevk meselesi oldu bu saat takayamanlar rahatsız olanlar için birebir Veya saat alamayanlar için. Maddi imkan varsa falan saat daha mantıklı ve şık :) gearbest, banggod güvenilir siteler kullanıcı yorumuna göre çevremden de garantili alan ürünü gelmeyip para iadesi alan da var banggooddan. Bu ikisini araştırın derim
2020-07-08 01:38:04

Pro Bunny

Revolver16 | from Redmi Note 8 Pro

şuan Türkiye'de koyacakları vergiyi kararlastiriyolardir bize geçirecekleri en uygun fiyatı belirleyip çıkarırlar az sabır:)
2020-07-08 01:52:16

Master Bunny

Franticc | from Redmi Note 7

Çıkınca Bende Almayı Düşünüyorum
2020-07-08 03:10:09

Semi Pro Bunny

bugra_tuncoglu | from Redmi Note 8 Pro

Ben bu konunun yakından takipçisiyim ve şunu söyleyebilirim ki gerçekten mi band 4'ün üzerine bir şeyler katmışlar ve gerçekten başarılı. Hoşuma gitmeyen kısmı ise şarj süresinin kısalmış olması. Bir de fiyatı Büyük ihtimalle beklediğimizden pahalı gelebilir. Bu nedenle mi band 4 aldım ve kafam rahat. Bunları göz önünde bulundurarak mi band 5 alıp almamayı kendin karar verebilirsin. Türkiye'ye en erken bu ay en geç te bir sonraki ay gelir bence. Yurt dışından sipariş edebileceğin bir site bilmiyorum fakat tavsiyem yurt dışından sipariş etmektense birkaç gün daha sabretmen daha iyi olur. iyi günler dilerim 😊
2020-07-08 12:29:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Pyross

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

1

• Replies

1

8