In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ресурси

[Додатки] Нові додатки та ігри для Android: краще за червень 2020

2020-07-03 00:36:53
1324 5

• Acture


Ця програма допоможе позбутися від смартфонової залежності. Встановіть її, і кожен раз при розблокуванні пристрою Acture проситиме вас написати, навіщо ви дістали гаджет з кишені. Перечитуючи ці причини пізніше, ви зможете оцінити, наскільки вони виправдані, і зробити для себе висновки.

Розробник: Yaroslav Neznaradko
Ціна: Безкоштовно


***

• Wavelet


Еквалайзер, який покликаний покращувати якість звуку і в якому зібрані пресети для безлічі навушників - всього база даних програми налічує понад 2 300 звукових профілів для різних брендів. Програма вміє працювати як з системним виходом звуку на більшості «аудіофільскіх» смартфонів, так і в режимі сумісності з окремими додатками на зразок YouTube, Soundcloud і PowerAmp на більш простих пристроях.

Розробник: pittvandewitt
Ціна: Безкоштовно


***

• Citra Emulator


Емулятор ігор для знаменитої портативної приставки Nintendo 3DS. Сумісний з сотнями тайтлів, при цьому покращує їх графіку за допомогою масштабування роздільної здатності і фільтрації текстур. Дозволяє управляти іграми, задіюючи камеру, мікрофон і акселерометр вашого смартфона, майже як на 3DS.

Розробник: Citra Emulator
Ціна: Безкоштовно


***

• Workout Timer


Простенький таймер, призначений для проведення високоінтенсивних інтервальних тренувань. Він допомагає рахувати кількість сетів і час, витрачений на вправи і відпочинок. Створіть власний набір вправ, натисніть на кнопку і тренуйтеся, а програма підкаже, коли зробити перерву, а коли знову приступити до виконання.

Розробник: Paget96
Ціна: Безкоштовно


***

• Snore and Cough


Є підозра, що ви хропете, маєте хрипи або кашляєте уві сні? Або вам просто необхідно довести партнерові, що ви спите тихо, як бабак? Скористайтеся програмою Snore and Cough. Вона буде слухати вас всю ніч і, використовуючи машинне навчання, розпізнає хропіння і хрипи. І вранці ви нарешті дізнаєтеся правду.

Розробник: Vimo Labs
Ціна: Безкоштовно


***

• Hash Pass


Менеджерів паролів для всіх платформ греблю гати, але Hash Pass виділяється серед них своєю незвичайною задумкою. На відміну від інших програм, він ніколи не зберігає повні паролі на вашому пристрої. Ви вигадуєте і запам'ятовуєте кодову фразу з шести слів, а Hash Pass генерує унікальний секрет для кожного створеного вами пароля. Таким чином, вкрасти комбінації зі смартфона стає неможливо. Додаток підтримує безпечне введення і автоматично підставляє паролі в потрібні форми.

Розробник: John Kressel
Ціна: Безкоштовно


***

• Sky: Children of the Light


Красива гра від творців знаменитої Journey. Ви вирушаєте в прекрасний світ Неба, щоб вивчати місцеві вражаючі пейзажі і збирати чарівні Дари Світу. Геймплей неквапливий і простий, графіка зачаровує, візуальні ефекти вражають. Врахуйте, що проходити гру поодинці на деяких рівнях неможливо, так що можна і потрібно координувати свої зусилля з іншими учасниками.

Розробник: thatgamecompany inc
Ціна: Безкоштовно


***

• Endurance


Відмінний космічний екшен, в якому загін спецназу майбутнього прибуває на футуристичну дослідну станцію, що знаходиться на орбіті. Весь її персонал був атакований невідомим вірусом, що вражає тіла і розуми жертв. Вам необхідно очистити станцію, борючись з босами і вибираючи з безлічі доступних варіантів зброї.

Розробник: Ivan Panasenko
Ціна: Безкоштовно***

• Fishing Life


Розслаблююча і медитативна гра, що дозволяє відчути принади риболовлі навіть тим, хто далекий від цього захоплення. Ви будете ловити на вудку китів, паралельно слухаючи їх спів з ефектом ASMR і насолоджуючись неймовірно красивими фонами.

Розробник: Nexelon inc.
Ціна: Безкоштовно


2020-07-03 00:36:53
Favorites3 RateRate

Advanced Bunny

Savok05 | from Mi A1

#1

Серьезно HashPass с 100 скачиваний для хранения паролей ?....Есть аналоги проверенные временем и которые знают в ит кругах. Но программа с +100 скачиваний для ваших паролей , будет с кучкой багов, древним интерфейсом и без того функционала как у популярных аналогов... Хорошая реклама, но такое уже точно не надо...
2020-07-03 02:41:06

Master Bunny

Bac | from Mi 9T

#2

Подяка
2020-07-03 02:46:50

Super moderator

dimychman Author | from MI 9T Pro

#3

Savok05
Серьезно HashPass с 100 скачиваний для хранения паролей ?....Есть аналоги проверенные временем и которые знают в ит кругах. Но программа с +100 скачиваний для ваших паролей , будет с кучкой багов, древним интерфейсом и без того функционала как у популярных аналогов... Хорошая реклама, но такое уже точно не надо...

Якщо прочитати заголовок, то можна побачити, що в темі розміщені нові додатки, які з'явилися в маркеті за останній місяць
2020-07-03 02:52:43

Grand Master Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

#4

Спасибо за подборку прог. На досуге посмотрим и проанализируем. )
2020-07-03 05:32:18
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Master Bunny

musigorek | from MI MAX 3

#5

дякую.
2020-07-03 11:36:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dimychman

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Newbie Member
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
25 000 Мі-Фанів
Telegram
50К
Throw Back with Mi 2018
Make your choice
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
better together with friends
250K
Режим "Профі"
TikTok
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list