In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Flashing

[Dyskusja] INSTALACJA SYSTEMU ANDROID

2020-07-02 20:36:41
660 9
Witam wszystkich serdecznie mam do was pytanie pobrałem rezurection remix na mojego xiaomi redmi 7a w formacie xz i wypakowałem i po wypakowaniu pokazuje mi się obraz IMG i zainstalowałem ten system ale po instalacji nie chce się uruchomić normalnie tylko non stop po każdej instalacji systemu w formacie img wywala mnie do twrp jakieś pomysły lub porady?
2020-07-02 20:36:41
Favorites2 RateRate

Master Bunny

pawelt | from app

Ciekawe instalowałeś obraz systemu w jaki sposób?
2020-07-02 21:36:37

Semi Pro Bunny

PIOTR1996 Author | from app

pawelt
Ciekawe instalowałeś obraz systemu w jaki sposób?

instalowałem w trybie twrp na czysto
2020-07-02 21:40:58

Grand Master Bunny

Łukasz | from app

PIOTR1996
instalowałem w trybie twrp na czysto

plik w formacie tgz jest pod program Xiaomifladh lub mozna zainstalowac poprzez komendy fastboot ale do obu potrzebne jest odblokowanoe bootloadera.
Do Twrp i wszelakich recovery jest rom w formacie zip, ktorego nie rozpakowujemy.
Nie wiem co tam narobiles i w sumie sam sobie jestes winien, nie wiesz to nie tykasz lub czytasz duzo zanim cos zrobisz. Moze byc tez tak ze juz ucegliles telefon i bez konta autoryzowanego nic nie zdzialasz a o takie konto trudno. Jak kupowales w PL to juz tez po gwrancji.
2020-07-02 22:36:28

Master Bunny

pawelt | from app

Łukasz
plik w formacie tgz jest pod program Xiaomifladh lub mozna zainstalowac poprzez komendy fastboot ale do obu potrzebne jest odblokowanoe bootloadera.
Do Twrp i wszelakich recovery jest rom w formacie zip, ktorego nie rozpakowujemy.
Nie wiem co tam narobiles i w sumie sam sobie jestes winien, nie wiesz to nie tykasz lub czytasz duzo zanim cos zrobisz. Moze byc tez tak ze juz ucegliles telefon i bez konta autoryzowanego nic nie zdzialasz a o takie konto trudno. Jak kupowales w PL to juz tez po gwrancji.

Wiesz ale musiał mieć odblokowany system skoro ma twrp. img twrp można zainstalować ale ja instalowałem tylko obrazy twrp i trzeba wiedzieć na 1000% co gdzie się wgrywa. Ale chyba masz rację jednak system musiał być czymś spakowany. Wiele osób po prostu rozpakowuje zip i... ma problem. Dobrze jak twrp wywali błąd i nie pozwoli na instalację. Powiem tak jak uruchamia twrp można spróbować wgrać system, zależy od tego co zrobił. Niech sciagnie coś mniej custowanego najlepiej xiaomi eu. Ale niech już nie rozpakowuje.
2020-07-02 23:41:53

Semi Pro Bunny

ALE XIAOMI EU W FORMACIE ZIP TO JA JUŻ MAM I WIEM ŻE NIE TRZEBA WYPAKOWYWAĆ DAM WAM LINKA DO REZURECTION REMIX NA MÓJ TELEFON https://yadi.sk/d/JF5JdJk8bsJDnQ
2020-07-02 23:52:10

Grand Master Bunny

Łukasz | from app

PIOTR1996
ALE XIAOMI EU W FORMACIE ZIP TO JA JUŻ MAM I WIEM ŻE NIE TRZEBA WYPAKOWYWAĆ DAM WAM LINKA DO REZURECTION REMIX NA MÓJ TELEFON https://yadi.sk/d/JF5JdJk8bsJDnQ

A wybrales odpowiednia partycje do instalacji?
2020-07-03 01:07:51

Semi Pro Bunny

Łukasz
A wybrales odpowiednia partycje do instalacji?

tak
2020-07-03 02:29:41

Master Bunny

pawelt | from app

Było wipe/format przed instalacją!
2020-07-03 13:31:18

Semi Pro Bunny

pawelt
Było wipe/format przed instalacją!

tak
2020-07-03 15:20:35