In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Аксесуари

[Огляд та Розпакування] Mi Air 2 SE: варто чи ні жити без тебе?

2020-07-01 02:24:07
855 24

Привіт, Мі-фани!

Кілька місяців тому я представив на ваш розгляд огляд бездротової гарнітури Mi Air 2 від компанії Xiaomi. З моменту придбання цього аксесуара (можливо, мені просто так пощастило) я жодного разу не пошкодував про свій вибір – пристрій якісний, компактний, зручний.


Тим часом, у компанії теж не плювали в стелю: у продаж надійшло два нових варіанти навушників – Mi Air 2S і Mi Air 2 SE.

Перші являють собою покращену версію Mi Air 2. Як зовні, так і практично за всіма іншими характеристиками – це все та сама перша модель другого покоління лінійки. Але її головні відмінності – збільшена автономність та можливість бездротової зарядки пристрою: нова модель працює близько 5 годин, а з кейсом – до доби. При цьому ціна Mi Air 2S залишилася майже такою самою, як і в попередньої моделі (хіба що трохи вище на старті продажів).

Проте, мою цікавість викликала інша модель – Mi Air 2 SE. Чому? Давайте зараз все вам розповім.Кейс


Попри те, що за загальною концепцією дизайн цих навушників повторює попередній, але все ж таки деякі відмінності є. Найбільших змін зазнав кейс аксесуара – тепер це не вертикальна, а горизонтальна коробка з великою кришкою.


Такий підхід дещо збільшив люфт кришки, на що поскаржилися перші оглядачі пристрою. Особисто я не можу сказати, що все справді настільки серйозно. Так, безсумнівно люфт більший за Mi Air 2, але ж це є цілком логічним за такої конструкції! Проте, передумов до того, що за акуратного використання цей невеликий люфт збільшуватиметься, я поки не бачу.


Кейс, хоч і видозмінився, але підхід до його оформлення залишився таким самим: білий матовий пластик зовні і глянсовий всередині. Індикатор підключення розташований під виїмкою для відкриття кришки – він трохи просвічує крізь пластик при відкритті кейса. Варто звернути увагу, що тут вже немає червоного світіння індикатора під час зарядки із зміною на біле по її завершенню – він світиться виключно білим, а по закінченні зарядки просто вимикається. Тривалість повної зарядки становить 1,5 години.

Під’єднання


Китайські версії прошивок MIUI мають анімацію підключення навушників, чого практично не зустріти в глобальних прошивках. Однак, любителям анімації не варто від цього впадати в розпач, адже є сторонній додаток VR Airdots*, розробники якого вже додали підтримку і Mi Air 2 SE, і Mi Air 2S.


Звичайно, спливаюче вікно виглядає не так вражаюче як анімація, проте, на відміну від стокового повідомлення, VR Airdots додає свій банер в панелі повідомлень, де ви будь-якої миті можете дізнатися про заряд кожного навушника, а не загальний, як це показує система. Щоправда, з відображенням заряду в моделі є й один мінус – витрата енергії акумуляторів показується тільки десятками відсотків: 100%; 90%; 80% і т.д.

Навушники


Що ж, а тепер переходжу до самих навушників. Пам'ятаєте, я писав про сплюснуті палички в минулому огляді? Так от, ці палички почали перетворюватися на «колоди». Не знаю, як відбилося збільшення автономності на розмірі навушників у моделі 2S, але для Mi Air 2 SE збільшення ємності акумуляторів навушників для забезпечення до 5 годин звучання позначилося на збільшенні довжини паличок – тепер вони здатні діставати до щелеп. Можливо, це і непогано, оскільки мікрофон стає ближчим до центру голосового мовлення людини (тобто, до рота). Проте, на жаль, при розмові на вулиці під час вітру співрозмовник буде чути вас традиційно погано (втім, ситуація аналогічна й щодо інших бездротових навушників).


Відразу зазначу – абсолютно немає відчуття збільшення ваги навушників. Сидять добре, під час пробіжки не випадають. Матеріал паличок – такий самий матовий пластик, зміни у дизайні торкнулися розміщення контактів: їх було переміщено з низу на внутрішній бік. А з зовнішнього боку, не зрозуміло навіщо, тепер невпопад блимають додані індикатори. Виглядає трішечки «дешманськи», хоча в ясний день їх майже непомітно.


Ще однією відмінністю стала поява сенсорних смужок. Тож явно доведеться перенавчатися після «набитих» тапами пальців на Mi Air 2. Адже тепер все стало набагато чутливіше – навіть випадковим дотиком руки можна поставити музику на паузу або викликати голосовий асистент. Мій друг вирішив перевірити якість звучання та поправляв навушники руками – музика то грала, то зупинялася, періодично на моєму телефоні спливало вікно асистента Google… Ну й взимку зі звичкою стукати по навушниках через шапку доведеться розпрощатися, адже тепер для досягнення результату може бути тільки прямий дотик пальцем до самої сенсорної області.


Дизайн і розмір голівок Mi Air 2 SE аналогічний попереднім: глянсовий пластик а-ля ейрподс. Діаметр динаміка залишився таким самим – 14,2 мм. Відмінністю стала відсутність точок індикаторів наближення поруч з решітками динаміків. Але це не означає, що їх тепер немає. Просто вони приховані, тож дістаючи навушник з вуха, музика все так само ставитиметься на паузу і відновлюватиметься при поверненні навушника до вушної раковини.

Важливо: Для скидання налаштувань навушників необхідно покласти їх до кейсу та на 7 секунд одночасно затиснути пальцями їх сенсорні панелі, після чого відпустити.

Звук


Щодо звуку. Якщо порівнювати з MI Air 2, то зниження якості звучання музики в цій моделі є і це факт, особливо помітне зниження баса. Хоча радикально сильних погіршень не бачу, навіть з огляду на відсутність кодека LHDC, який підтримується моделями з іншої лінійки. У багатьох користувачів зазначений кодек взагалі відсутній у смартфонах. А наявний AAC цілком справляється з відтворенням, дозволяючи слухати музику і дивитися відео на YouTube без затримок. З іграми, звичайно, справа буде гірше.

Сам звук збалансований – непогано чути низькі, середні і високі, при цьому ніщо не випирає, хоча чогось таки не вистачає. А для гурманів великим недоліком все ж залишається відсутність еквалайзера для регулювання звуку на свій смак.


Хоча ... і цю проблему, певним чином, вже можна вирішити за допомогою стороннього додатку «Еквалайзер»**.

Але є ще один цікавий винахід, як додати в Mi Air 2 SE бас без допомоги програмного забезпечення. Так, життя повне сюрпризів. Виявляється, якщо надіти на навушники поролонові амбушюри (такі завжди йшли в комплекті з навушниками в нульових), звук стає більш об'ємним і баси помітно збільшуються.


Можливо, якщо розкрити навушник і додати шматочок такого тонкого поролону під сітку, то ефект буде той же. Але тут я вже не експериментував.

Хоча також є надія, що розробники прошивки для Mi Air 2 SE все ж повторять свій фокус з покращенням звуку в наступних оновленнях, як свого часу вони це зробили для моделі Mi Air 2.


Характеристики

Говорячи про характеристики бездротового пристрою хотілося б окремо відзначити одну з них, про що вже згадувалося на початку розповіді, а саме – автономність. Її в моделі Mi 2 SE збільшено порівняно із звичайною двійкою – до 5 (проти 4) годин  безперервного звучання навушників та до 20 (проти 14) годин з кейсом. Якщо для когось є важливим, то з'єднання зі смартфоном здійснюється за допомогою Bluetooth 5.0. Також для вашої зручності я переклав основні пункти інструкції для даної моделі навушників***.

Порівняльні характеристики Mi Air 2 та Mi Air 2 SE


Тип навушників
Вкладиші
Вкладиші
Тип підключення
Бездротове TWS з Bluetooth, бездротове з Bluetooth
Бездротове TWS з Bluetooth, бездротове з Bluetooth
Тип випромінювача
Динамічний
Динамічний
Наявність мікрофона
Є
Є
Особливості
Шумозаглушення мікрофона
Шумозаглушення мікрофона
Керування
Голосове керування, прийняти/відхилити виклик, управління треками
Голосове керування, прийняти/відхилити виклик, управління треками
Роз'єм зарядного пристрою
USB Type-C
USB Type-C
Діапазон частот навушників
8 – 25000 Гц
20 – 20000 Гц
Опір навушників
32 Ом
32 Ом
Чутливість навушників
120 дБ
Немає даних
Вага навушника
5.8 г
4,7 г
Додатково
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Порт зарядки: USB Type-C
Час роботи навушників від 1 зарядки: 4 години
Час роботи навушників з кейсом від 1 зарядки: 14 годин
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Порт зарядки: USB Type-C
Час роботи навушників від 1 зарядки: 5 годин
Час роботи навушників з кейсом від 1 зарядки: 20 годин


Підсумки

І лише насамкінець – про головну відмінність цієї моделі від її побратимів. Це вартість Mi Air 2 SE – вона майже вполовину нижче за ціну Mi Air 2 та Mi Air 2S! І це при більшій автономності щодо першої моделі другого покоління. Іншими словами, перед нами – бюджетний варіант, який суттєво мало в чому відрізняється характеристиками від своїх побратимів по лінійці.


Зрозуміло, що бюджетна модель апріорі не може бути повністю аналогічною дорожчим варіантам. Безперечно повинні бути якісь мінуси. В Mi Air 2 SE вони наявні у вигляді відсутності кодека LHDC та відображення одиниць у відсотках заряду, в якості звучання та збільшенні довжини навушників. Але, попри це, модель виглядає гідно – має меншу вагу, що не позначилося на якості виготовлення даного аксесуара. Тому тим, хто хоче пристойну бездротову гарнітуру з навушниками-вкладишами, але не готовий віддавати за навушники понад п'ятдесят доларів, – цей варіант може стати цілком цікавим.

Тому, варто чи ні - вирішувати тільки вам.

*Завантажити додаток VR Airdots
VR AirDots 1.2.apk (2.91 MB, Downloads: 37)

**Завантажити додаток Еквалайзер
Equalizer_1.4.apk (2.78 MB, Downloads: 18)

***Завантажити інструкцію користувача
Інструкція користувача Mi Air2 SE.pdf (564.13 KB, Downloads: 19)

2020-07-01 02:24:07
Favorites30 RateRate

Grand Master Bunny

Змея | from Redmi Note 9S

#1

Жизнь прекрасна во всех её проявлениях, но с  Mi Air 2 SE думаю будет веселей. 😃
2020-07-01 04:32:01
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Master Bunny

@hd48915 | from app

#2

Спасибо за обзор. Улыбнули "костылики" в виде поролоновых амбушюров. Всё как в том анекдоте, где конечную деталь предлагали обработать напильником. Понятно, что это сугубо индивидуальный способ решения, а сам продукт довольно бюджетный...но всё-таки хочется более законченного продукта.  Сугубо личное мнение.
2020-07-01 05:33:18

Semi Pro Bunny

konoplyanka | from Mi 9T

#3

для меня большие. может просто не мое. хоть я и любитель сяоми, но не в этом случае
2020-07-01 05:57:34

Pro Bunny

alabama_alfa | from Redmi 7A

#4

приятно удивлен
2020-07-01 11:13:53
@hd48915 відповів о 2020-07-01 00:33:18
Спасибо за обзор. Улыбнули "костылики" в виде поролоновых амбушюров. Всё как в том анекдоте, где конечную деталь предлагали обработать напильником. Понятно, что это сугубо индивидуальный способ решения, а сам продукт довольно бюджетный...но всё-таки хочется более законченного продукта.  Сугубо личное мнение.

Так. Коли зустрівся з цим методом, віднісся скептично і навіть с посмішкою). Але дома були амбушюри від навушників-вкладишів Motorola, що йшли колись в комплекті з телефоном того бренду. Вирішив перевірити - і таки працює. Потім вже логічно помислив: амбушюри зменшують вихід звуку і воздуху через сітки навушників, а збільшений через це тиск в капсулі йде в спеціальний отвір позаду голівки навушників (його можна побачити на фото), який зменшує тиск і додає баси.


2020-07-01 19:09:41

Master Bunny

@hd48915 | from app

#6

dimychman
Так. Коли зустрівся з цим методом, віднісся скептично і навіть с посмішкою). Але дома були амбушюри від навушників-вкладишів Motorola, що йшли колись в комплекті з телефоном того бренду. Вирішив перевірити - і таки працює. Потім вже логічно помислив: амбушюри зменшують вихід звуку і воздуху через сітки навушників, а збільшений через це тиск в капсулі йде в спеціальний отвір позаду голівки навушників (його можна побачити на фото), який зменшує тиск і додає баси.

В любом случае, спасибо за информацию. Узнал что-то новое )
2020-07-01 19:31:38

Semi Pro Bunny

Boroda666 | from Redmi Note 7

#7

чудовий пристрій
2020-07-02 15:22:10

Advanced Bunny

Krovo_Stok | from Redmi 5 Plus

#8

Як на мене, то дизайн не подобається, занадто масивна зовнішня частина навушника, хотілося більш заокругленні грані особливо зверху, також більшу гамму кольорів
2020-07-02 15:24:27

Master Bunny

DrZIM | from Redmi Note 8 Pro

#9

Дякую за огляд 👍
2020-07-02 15:29:58

Advanced Bunny

mishok | from Mi A2

#10

Кто-то знает, где в Украине можно приобрести mi air 2S? В инете находит только mi air 2 в украинских магазинах.
2020-07-02 16:44:59
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dimychman

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Newbie Member
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
25 000 Мі-Фанів
Telegram
50К
Throw Back with Mi 2018
Make your choice
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
better together with friends
250K
Режим "Профі"
TikTok
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list