In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Inne] mi fit + mi band 2> kolejne parowanie

2020-06-30 20:38:50
350 1
Witam
Mam następujący problem ze sparowaniem mi fit z mi band 2 po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych. Wykrywa urządzenie i nawet mi band 2 pokazuję kod, ale aplikacja mi fit uniemożliwia wpisanie kodu z opaski z powodu komunikatu jaki jest na dole. Informuje on że nie udało się znaleźć urządzenia pomimo iż w tle jest miejsce na wpisanie kodu który wypluła opaska. Jak kliknę anuluj to oczywiście znika wszystko włącznie z miejscem na wpisanie kodu i cały proces muszę zaczynać od początku. Dodam iż mi fit już raz odinstalowałem, czyscilem dane aplikacji. Jakieś rozsądne rozwiązania.
2020-06-30 20:38:50
Favorites RateRate

Advanced Bunny

BB8 Author | from app

#1

dobra poradziłem se, generalnie problem jest ze sparowaniem mi band 2 z kontem xioami. sparowanie przy użyciu np. konta "fejsbuk" udało się od razu. nie wiem w czym tkwi problem że nie sparuje urządzeń tej samej firmy przy użyciu konta tej że właśnie firmy tylko jakiegoś fejsbuka, no ale cóż, działa
2020-06-30 23:43:28
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

BB8

Advanced Bunny

 • Followers

  0

 • Threads

  3

 • Replies

  30

 • Points

  125

3 Days Check-In

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list