In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Opinie o MIUI

[Błędy] Błąd MIUI Aktualizacja

2020-06-22 01:00:17
636 13

Zaaktualizowałam dzisiaj MIUI przez co pulpit mi nie działa, ponieważ gdy klikam przycisk home to wyskakuje mi to co na załączonym zdjęciu. Gdyby nie asystent google to bym nic nie mogła zrobić na smartfonie. Klikałam już zgłoś ale chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliość by samemu rozwiązać problem bez czekania, aż ktoś się tym zainteresuję?
2020-06-22 01:00:17
Favorites RateRate
Odinstaluj aktualizację i powinno wrócić do normy.
2020-06-22 01:24:14

Advanced Bunny

ShadowMeriko Author | from app

SkipperAlex
Odinstaluj aktualizację i powinno wrócić do normy.

Jak? Sprawdzałam chyba wszędzie i nie znalazłam, ale wydaje mi się że od razu po zainstalowaniu mi migneła opcja odinstalowania, ale jak sprawdzałam drugi raz później to już tego nie było
2020-06-22 02:19:33

Rookie Bunny

Vieszak | from app

Wejdź w ustawienia w zarządzanie aplikacjami tam wyszukaj systemowy menadżer pulpitu i odinstaluj jego aktualizację.
2020-06-22 02:50:55

Advanced Bunny

Vieszak
Wejdź w ustawienia w zarządzanie aplikacjami tam wyszukaj systemowy menadżer pulpitu i odinstaluj jego aktualizację.

Dziękuję już działa ^^
2020-06-22 03:05:27

Advanced Bunny

Vieszak

Ale nie mam szufladki i nie mogę jej znaleźć chyba mi się usunęła  
2020-06-22 03:14:13

Advanced Bunny

Po odinstalowaniu nie mam tego home screen gdzie można było na szufladkę sobie zmienić
2020-06-22 04:15:00
To teraz wchodzi w Ustawienia -> aktualizację aplikacji systemowych i tam patrzysz czy masz do sktualizacji menadżera pulpitu. Jeżeli nie będzie to na Telegramie na kanale Xiaomi Poland Chłopaki Cię wspomogą... Tutaj: @xiaomipoland2020 tylko na chorobę Ci ta syfiasta szuflada? To samo możesz osiągnąć tworząc katalog na pulpicie ze śmieszną ikonką lub zgoła bez, ładując tam wszystkie apki i możesz sobie je grupować jak Ci się żewnue podoba... I listę ustawić i milion pięćset opcji innych 😉
2020-06-22 04:27:28

Advanced Bunny

RuraSzczecin
To teraz wchodzi w Ustawienia -> aktualizację aplikacji systemowych i tam patrzysz czy masz do sktualizacji menadżera pulpitu. Jeżeli nie będzie to na Telegramie na kanale Xiaomi Poland Chłopaki Cię wspomogą... Tutaj: @xiaomipoland2020 tylko na chorobę Ci ta syfiasta szuflada? To samo możesz osiągnąć tworząc katalog na pulpicie ze śmieszną ikonką lub zgoła bez, ładując tam wszystkie apki i możesz sobie je grupować jak Ci się żewnue podoba... I listę ustawić i milion pięćset opcji innych 😉

Już ci mówię do czego :)
1. Lubię mieć porządek na telefonie
2. Foldery mi też przeszkadzają i nie lubię mieć wszystkiego na wierzchu nawet w nich
3. Przyzwyczaiłam się już do szuflady  ;)
2020-06-22 04:41:10

Advanced Bunny

JacoL7513
Pobierz i zainstaluj stąd:  https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-release-4-18-0-2021-06171552-release/miui-system-launcher-release-4-18-0-2021-06171552-android-apk-download/download/

Dzięki za chęci ale już mam ;)
2020-06-22 05:57:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

ShadowMeriko

Advanced Bunny

• Followers

26

• Threads

9

• Replies

28