In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Inne] the best etui dla Xiaomi Redmi Note 8T need help!

2020-06-04 07:21:37
619 12
   Witam , szukam najlepszego (najbardziej funkcjonalnego) etui do mojego Xiaomi Redmi Notę 8T.   I tu dla was króliczki moja prośba o pomoc, mianowicie na takim portalu Alledrogo znalazłem, zainteresowały mnie dwie oferty etui z magnetycznym uchwytem jak również z pierścieniem na palec/stojakiem.   Pierwsze jest dodatkowo podobno pancerne co z mojego doświadczenia różni się tylko wytłoczonym wzorem i użytą nie przeźroczystą gumopodobną masą.< etui 1 >    Druga oferta etui jest zrobiona z czarnej absorbującej wstrząsy ramki i bezbarwnych plecków, posiada oczywiście magnetyczny uchwyt.< etui 2 >          Obie oferty mają podobną cenę!!!                  ❓❓❓❓❓❓❓❓❓           l teraz pytanie, czy ktoś użytkuje przedstawione na zdjęciach "etui 1" lub "etui 2"   i podzieli się meroteryczną, organoleptyczną wiedzą na ich temat. Lub może wie/używa czegoś innego lepszego, czekam na odpowiedzi. Będę Wdzięczny za pomoc, pozdrawiam. MirekPs. To mój pierwszy post na tym forum
2020-06-04 07:21:37
Favorites RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Witaj Mirku wśród społeczności Mi Community 👋. Ja również używam RN8T ,a co do Etui to póki co posiadam fabryczne czyli to z pudełka i MNIE wystarcza. Obydwa wyglądają solidnie , mam mieszane uczucia co do funkcjonalności magnetycznego chwytaka..  telefon trochę waży a biorąc pod uwagę jakość naszych dróg... hmmm 🤔nie będę kończył 😁. Cóż zobaczymy , niech się wypowiedzą inni , Pozdrawiam 👋
2020-06-04 07:37:07

Semi Pro Bunny

MiMirek Author | from app

Łukasz 14
Witaj Mirku wśród społeczności Mi Community &#128075;. Ja również używam RN8T ,a co do Etui to póki co posiadam fabryczne czyli to z pudełka i MNIE wystarcza. Obydwa wyglądają solidnie , mam mieszane uczucia co do funkcjonalności magnetycznego chwytaka..  telefon trochę waży a biorąc pod uwagę jakość naszych dróg... hmmm &#129300;nie będę kończył &#128513;. Cóż zobaczymy , niech się wypowiedzą inni , Pozdrawiam &#128075;

Dzięki Łukasz za przywitanie w społeczności✌
   Odnośnie do stockowego etui to też go używam i jest ok.
      Ale że względu na to że w pracy jak i w prywatnym samochodzie dużo korzystam z mapy GPS na telefonie potrzebuje etui magnetycznego😁.
   Dodam że wcześniej (z innym telefonem Xiaomi) użyłem naklejki magnetycznej ale się nie sprawdziła. Przy dłuższym użytkowaniu telefon się nagrzewa a klej na naklejce puszcza i telefon odkleja się od niej. Chcąc uchronić się przed uszkodzeniem sprzętu stwierdziłem że potrzebuje etui z holderem.
pozdrawiam.
2020-06-04 15:57:01

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

1666225023
Dzięki Łukasz za przywitanie w społeczności✌
   Odnośnie do stockowego etui to też go używam i jest ok.
      Ale że względu na to że w pracy jak i w prywatnym samochodzie dużo korzystam z mapy GPS na telefonie potrzebuje etui magnetycznego&#128513;.

Cześć Mirku. Ja używam tego pierwszego firmy Keysion. Mam Mi9t pro i od początku w tym etui. Telefon dobrze zabezpieczony (kilka upadków już było 😁). Nic nie wystaje. Magnes według mnie jest dobry, ale uchwyt też musi mieć magnes dobrej jakości. Pierścień sprawdza się i przy trzymaniu jedną ręką i jako podpórka. Jak chcesz wiedzieć więcej to napisz.
2020-06-04 16:27:24
I tu zdania są podzielone chciało by się mieć silny magnes w takim case aby mieć pewność, że będzie trzymał smarta porządnie. Niestety jest też druga sprawa niekorzystnego oddziaływania magnesu na sam telefon, nie mówię o jakiś etui z klapką z małym magnesikiem tylko właśnie o case z magnesem dość sporym tu trzeba by się zastanowić jaki aby to wszystko pogodzić. Publikacje na ten temat też różnie o tym mówią no ale niestety to jednak pole magnetyczne w pobliżu urządzenia elektronicznego.
2020-06-04 16:32:54
Artur - RN8Pro 6/64GB Pearl White - Android 10 - MIUI 12
Odnośnie magnesu - ostatnio czytałem jakąś wypowiedź odnośnie takich case'ów składających się z dwóch części.
Górnej i dolnej.
Łączy się on właśnie magnetycznie.
Jak się okazało - po włożeniu do case'a - zasięg i siła sygnału spadała o dwie kreski.
Nie pamiętam czy to było na YT czy jakiś artykuł - za dużo tego.
Tyle że tam magnes jest przy na górze przy głośniku, na tych - z tyłu na plecach, więc może oddziaływanie jest mnisze, ALE JEDNAK JEST.
2020-06-04 17:27:09

Semi Pro Bunny

JacoL7513
Cześć Mirku. Ja używam tego pierwszego firmy Keysion. Mam Mi9t pro i od początku w tym etui. Telefon dobrze zabezpieczony (kilka upadków już było &#128513;). Nic nie wystaje. Magnes według mnie jest dobry, ale uchwyt też musi mieć magnes dobrej jakości. Pierścień sprawdza się i przy trzymaniu jedną ręką i jako podpórka. Jak chcesz wiedzieć więcej to napisz.

dzięki JacoL. A jak wygląda zabezpieczenie tylnych aparatów w tym etui? Bo to oryginalne może wystaje ok 1milimetr od szybki chyba z czasem się porysuje.
2020-06-04 17:52:29

Semi Pro Bunny

ArcziPila
I tu zdania są podzielone chciało by się mieć silny magnes w takim case aby mieć pewność, że będzie trzymał smarta porządnie. Niestety jest też druga sprawa niekorzystnego oddziaływania magnesu na sam telefon, nie mówię o jakiś etui z klapką z małym magnesikiem tylko właśnie o case z magnesem dość sporym tu trzeba by się zastanowić jaki aby to wszystko pogodzić. Publikacje na ten temat też różnie o tym mówią no ale niestety to jednak pole magnetyczne w pobliżu urządzenia elektronicznego.

ArcziPila dzięki🙏 o oddziaływaniu pola magnetycznego na telefon nie pomyślałem ale poprzedni model redmi 4x sprawował się dobrze chociaż po 2 latach użytkowania bateria krócej trzyma, ale to chyba zmęczenie materiału😅
2020-06-04 17:58:17

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

MiMirek
dzięki JacoL. A jak wygląda zabezpieczenie tylnych aparatów w tym etui? Bo to oryginalne może wystaje ok 1milimetr od szybki chyba z czasem się porysuje.

U mnie aparat jest schowany, nie wystaje. Dodatkowo jak położysz na plecach to leży na magnesie i reszta nie dotyka płaskiej powierzchni. Z magnesu powoli ściera się czarna naklejka. I tyle. Dla mnie jest super, ale wybrać musisz sam.
2020-06-04 18:15:01

Mi Tech Team

Łukasz | from app

mini21
Odnośnie magnesu - ostatnio czytałem jakąś wypowiedź odnośnie takich case'ów składających się z dwóch części.
Górnej i dolnej.
Łączy się on właśnie magnetycznie.

To ktoś ma uszkodzony telefon. Albo całe aluminiowy case to tak. Ja używam na wielu telefonach magnesów i żaden zasięgu nie traci ani kresek.
2020-06-04 20:08:34

Grand Master Bunny

Febron | from app

Witaj nowy Kolego. Na temat zasięgu telefonu i jego strat przy używaniu uchwytu magnetycznego się nie wypowiem. Dlczego? Bo Mi spadł, zanim zdążyłem stwierdzić jego przydatność. Może coś sknociłem? Nie wiem. Wolę jdnak używać szczękowego chwytaka przyklejanego ssawką do szyby. Wskazania są takie jak powinny być i nic nie obija Mi kolan. Ps. Mam  R4x od dwóch i pół roku. Bateria dawno przestała być księżniczką  cudnej urody. :-(
2020-06-04 23:10:41
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MiMirek

Semi Pro Bunny

• Followers

1

• Threads

2

• Replies

9

610