Merhaba,

Aynı problemi ben de tesadüfen dün akşam yaşadım. Eşimin hediye olarak aldığı Amazfit GTS'i kullandığım Xiaomi Mi8 ile eşleştiremedim. 4 saat boyunca her şeyi yaptım. Telefon dilini İngilice yaptım. Tüm bluetooth cihazları telefondan sildim. Defalarca Amazfit'i sildim kurdum ama işe yaramadı.

Amazfit kullanıcı profilinde gmail uzantılı adres kullanmayın dediler onu da yaptım. Android 6, 7, 9 ve 10 sürümlü telefonlarda denedim program yine aynı hatayı verdi. Amazfit programı açılmadan saat hiç bir işe yaramıyor. Böyle saçmalık da olmamalı. Şuan eski bir Samsung akıllı saatim var. Xiaomi ile eşleştiremedim ama yine de saat olarak kullanabiliyorum. Adım sayar, uyku takibi gibi pek çok özelliği de çalışıyor. Böyle saçmalık olmaz diye bu sabah saati geri verebilir miyim? diye Media Markt'a yazı bile yazdım.

Bu işlemler esnasında Mİ Fit programını da kurmuştum. Onu Mİ account şifresiyle çalıştırdım. Mi Fit menüsünde aldığım telefon gözükmüyordu. Yani dün akşam biraz sinirli geçti.

1 saat kadar önce Amazfit'i tekrar açmayı denedim. Mi Account şifrenle bağlanmak ister misin? diye sordu. Tamam dedim. Şaşırtıcı bir şekilde, nasıl olduğunu da anlamadan program çalıştı. Barkod okuyucu açılıyor. Akşam eve gidince eşleştirmeyi yapacağım.

Tavsiye edeceğim şey, Mi Fit'i de kur. Mi account şifrenle çalıştır. Sonra Amazfit'i açmayı dene.

Umarım sende de işe yarar.