In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Pomoc Techniczna

[Inne] Alarmowy SOS źle działa

2020-05-24 00:10:01
218 2
Witam,
czy jest opcja przełączenia skrótu klawiszowego z 5-kliknięć, na np. powiedzenie to Asystentowi Google, lub użycie innego skrótu? Dziś chciałem wyłączyć telefon, skończyło się na wyłączeniu SOS (całkowicie). Rano, o 5:49 chciałem sprawdzić godzinę i włączyć budzik, ustawiony na 9:04. Sprawdziłem sobie godzinę, wszystko fajnie, no to chcę wyłączyć telefon oczywiście ;). Wyłączając telefon (boczny przycisk) włączył mi się alarmowy SOS oraz wysłał, bo nie zdążyłem zaregować. Nawet chyba byłoby wszystkim na rękę, gdyby była możliwość ustawienia, po ilu sekundach na wysłać alarm, bo 5s to ZA MAŁO! Już kilka razy zdążyłem go wyłączyć (nie na stałe, właściwie zahamować wysłanie SMS), cały czas to samo, nienawidzę tego. Idea super, ale jej wykonanie... Gdyby Xiaomi, w następnej aktualizacji dodał nową opcję, ustawienia czasu na wysłanie SMS SOS, byłoby świetnie. Pozdrawiam
2020-05-24 00:10:01
Favorites RateRate

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

Z tego co wiem, to nie ma możliwości zmiany przycisku do wysyłania SOS.
Rówmiez mam go włączonego i nigdy nie zadrzylo mi się go włączyć "przez przypadek".
2020-05-24 08:27:03

Rookie Bunny

MaterexPOL Author | from app

Aleksandrawu
Z tego co wiem, to nie ma możliwości zmiany przycisku do wysyłania SOS.
Rówmiez mam go włączonego i nigdy nie zadrzylo mi się go włączyć "przez przypadek".

Wiem że nie ma takiej możliwości, ale zdarzało mi się kiedyś, iż np. włączając latarkę (2 kliki) nacisnąłem trzeci i włączał się SOS, dlatego chciałbym możliwość zmiany skrótu, chociażby możliwość zmiany ilości wymaganych klików.
2020-05-27 17:20:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MaterexPOL

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

7

30