#XiaomiNajlepsze

#XiaomiNajlepsze
Najlepsze wspomnienie z marką Xiaomi to napewno dobrze sprawujący się "tryb samolotowy" tylko trochę inny niż myślicie. Rok temu stałam na balkonie mojej koleżanki mieszka na 2 piętrze to już nawet wysoko. Moja koleżanka była w toalecie dlatego w tym czasie chciałam coś przejrzeć na telefonie przeważnie to co zwykle Facebooki, Instagramy i te sprawy.Moje ręce były za barierką balkonu wraz z telefonem i wtedy stało się coś czego sama się nie spodziewałam telefon trzymałam w miarę pewnie w dłoniach i usłyszałam klakson sąsiada z osiedla trąbiącego na psa który zaszedł mu drogę i w tym momencie mój telefon przeżył pierwszy lot. Byłam pewna że już po nim i że nie będzie czego ratować ale i tak zeszłam na dół i telefon uwaga: był caly, nie było dalszych powikłań tego upadku wszystko działało sprawnie jedyne co to obudowa tylnia trochę ucierpiała(małe wgniecenia) zapewne telefon spadł na  "plecki " ale ekran był bez żadnej "pajęczynki". Bohaterem historii jest Xiaomi Redmi 7A .Przez całe zdarzenie uznałam że zostaje przy marce Xiaomi i jest tak do dziś. 
Pierwszym telefonem był Xiomi Redmi 7A użytkuje go moja mama i jest bardzo zadowolona ja aktualnie posiadam Xiaomi Redmi 8T .Przygoda trwa już 2 lata i jestem zdania że #XiaomiNajlepsze