In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] #XiaomiNajlepsze - podziel się wspomnieniami i wygraj telefon!

2020-05-19 22:42:59

19,091 352

Master Bunny

JacoL7513 | from app

Jestem fanem marki Xiaomi od niedawna, więc wspomnień mam niewiele. Telefon MI 9T pro kupiłem sobie jako „prezent urodzinowo-gwiazdkowy”, dlatego też bardzo miło wspominam grudzień ubiegłego roku. Wręczałem sobie prezent dwukrotnie i dwa razy cieszyłem się jak dziecko 😁
A teraz przejdę do najważniejszego wspomnienia związanego z moim MI fonem.
Otóż całkiem niedawno, bo działo się wszystko 1 maja tego roku, w Święto Pracy, które spędziłem, jak nazwa święta mówi,  pracując. Cóż takie życie. A że był to teoretycznie dzień wolny i pogoda sprzyjająca tak zwanej majówce, to uzgodniliśmy ze szwagrem, iż wieczorem rozpalimy dzieciakom ognisko. A spotkanie przy ognisku sprzyja, no wiecie sami czemu, więc nie będę Wam tego tłumaczył i się rozwodził nad rodzajami i ilością… Tym bardziej, że mogą to czytać osoby niepełnoletnie i nie chcę zostać posądzony o namawianie do złego. Imprezka była przednia, ognisko super, dzieciaki się pobawiły i poszły spać, a my, czyli ja ze szwagrem, kontynuowaliśmy spotkanie prowadząc rozmowy na poważne tematy, jedząc kiełbaski i popijając tym i owym.
Zrobiło się już późno, choć dla niektórych o godzinie trzeciej w nocy zabawa dopiero się zaczyna, i postanowiłem wrócić do domu. Od szwagra do mojego domu jest jakieś 70 metrów i niecała minuta drogi. A że stan mojego ciała i ducha był, jaki był, postanowiłem sobie pomóc, włączyłem GPS na moim Mi fonie i wybrałem opcję „dom”. Ruszyłem w drogę, a że ciemno było to pomagałem sobie świecąc latarką z telefonu. Co ja bym biedny zrobił bez mojego Xiaomi. Gdy zobaczyłem poświatę z lampy nad drzwiami mojego domu, powiedziałem do siebie „Jestem już niedaleko”. Niestety pomyliłem się. O godzinie 7 rano stałem pod drzwiami z kluczem i telefonem w ręku. Było już jasno... Zajrzałem do telefonu i  sprawdziłem trasę powrotu do domu. Jakież było moje zdziwienie. Okazało się, że zwiedziłem bliższą i dalszą okolicę, odwiedzając kilku sąsiadów, po drodze omijając swój dom wielokrotnie. I takie są właśnie skutki…. Niech każdy się domyśli czego. Także niech to będzie dla Was przestrogą.
I wtedy nagle…. Usłyszałem głos mojej żony. "Obudź się. Już południe!". Na moje szczęście, wszystko to było zwyczajnym koszmarem sennym. Droga do domu jednak nie okazała się tak kręta i wyboista 😁
Także dziękuję bardzo za przeczytanie mojego "ciekawego wspomnienia". #XiaomiNajlepsze
2020-05-25 05:15:49
Reply Report

Master Bunny

JacoL7513 | from Mi 9T Pro

Kaps3l
Jestem ciekawy czy firma jest wiarygodna i ktos faktycznie wygrywa wasze konkursy bo roznie to bywa w innych firmach na tyle osob w PL moze i nikt nie wygrac a napiszecie ze ktos wygral bo przykladowy szary Kowalski nie jest wstanie tego sprawdzic  Dalem sie przekonac do tel Xiaomi   6 i jestem mile zaskoczony ze struszek dalej smiga  i moge plecic kazdemu wasze tel sa OK Pzdrawiam

Ja wygrałm w konkursie na Mi Community. Nagrodę dostałem. Wielkie porządki z Mitu - wyniki  http://c.mi.com/thread-2982853-1-1.html?t=1590570384293
2020-05-27 17:06:36
Reply Report

Master Bunny

JacoL7513 | from app

A medalu takiego ładnego znowu nie dali ☹️ A obiecali. Jestem 😡😡😡
2020-08-07 01:16:00
Reply Report

Master Bunny

JacoL7513 | from app

ArcziPila
Tak samo było coś z MIUI 12 do dziś nie doszedł medal. Z globala dostałem już daaaaawno tylko u nas wszystko "opóźnione".

Znalazłem jeden wątek w ulubionych o Miui 12 wystawiony przez Mi Bunny, ale już jest zaorany. Więc raczej na medal bym nie liczył. Na ten z tego wątku raczej też. Bo kto to ogarnie? Nowy admin?🤔
2020-08-07 03:23:12
Reply Report
  • Followers

1,873

• Threads

2

• Replies

773

3,822

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In