#XiaomiNajlepsze - podziel się wspomnieniami i wygraj telefon!

Moja historia rozpoczęła się z Xiaomi dość dziwnie, a mianowicie od portowanego Miui V1 od miuipolska na telefon z WM 6.1 a był to HTC Touch HD. Android był we wczesnym stadium rozwoju, jego możliwości nie do końca dorównywały tym z WM.

Kilkukrotnie wgrywałem to WM lub Android z Miui nie mogąc się zdecydować, bo w każdym z nich czegoś mi brakowało. Sytuacja się zmieniła gdy w moje ręce wpadł nowszy wariant tego telefonu, czyli HTC HD2, na nim istniała już możliwość posiadania tak zwanego dualboota, co zaowocowało posiadaniem Androida z Miui i WM 6.5 na jednym aparacie. Dzięki czemu mogłem się między nimi przełączać w zależności od potrzeby.

Miui tak mi się spodobało, że od tego czasu towarzyszy mi niezmiennie. Oczywiście dostęp do telefonów Xiaomi wówczas był jeszcze ograniczony, więc kolejnym moim aparatem był Samsung Galaxy S oczywiście z Miui i tak do S4. Od tamtego czasu korzystam z telefonów tej marki  czyli od Mi3, poprzez  Mi4, Mi5 Pro, Mi8 EE a obecnie Mi10 12/256 GB.

Oczywiście w rodzinie za moją namową telefonów tej marki jak i jej firm córek jest więcej. Rodzice Mi6 i Mi8, brat Mi Note 10, żona Mi9 pro, syn RN7, drugi syn czeka na Poco 2, obecnie posiada Redmi K20 Pro. Polubiłem tą Firmę ( i firmy córki) , do tego stopnia, że w domu mam cały pakiet Smart Home, od czujników drzwi i okien, poprzez czujniki dymu, ruchu, włączniki, lampy Yeelight, odkurzacze Roborock, oczyszczacze powietrza 2h i 3, czajnik, czujniki zalania, czujniki temp. i wilgotności, suszarka do włosów, Mi box tv do projektora Mijia 4K włącznie.

Zapewniam was, że to nie koniec, nie wyobrażam sobie by nie kupować czy też nie posiadać produktów tej marki. Nigdy mnie nie zawiodły, jakość wykonania, funkcjonalność, koszt zakupu wszystkie te cechy sprawiają, iż baza sprzętów ciągle się zwiększa, np jest też kilka zegarków, od submarki Huami czy kamerka 70mai pro.

Zawsze powtarzam , że to sprzęt najwyższej jakości.

#XiaomiNajlepsze

Pozdrawiam i przepraszam za długi wywód