#XiaomiNajlepsze - podziel się wspomnieniami i wygraj telefon!

#XiaomiNajlepsze
redmi3.png

Moja przygoda z Xiaomi zaczęła się dzięki jakieś recenzji modelu Redmi 2. Miałem wówczas SG 4 Mini i udało mi się nabyć zaraz po premierze Redmi 3 ( był to jeden z pierwszych w Polsce) miał być grafitowy, przyjechał biały..miał MIUI tylko po angielsku jeszcze, jakoś mi nie podszedł i dałem go obecnej żonie. Zaczeła używać i po 2 dniach piała z zachwytu, jaka bateria, jakie inteligentne rozwiązania ma, musisz kupić jednak drugi dla siebie. No dobra kupiłem drugi i tym razem to już był grafitowy. Paczka dotarła i fakt, żona miała rację, nie było lepszego telefonu. Metalowa obudowa, długo trzymająca bateria no rewelacja ( a po 3 miesiącach oba urządzenia przemówiły Polskim językiem pierwszy raz w swoim życiu, to była radość jakby dziecko stawiało pierwsze kroki). To dzięki temu modelowi nauczyłem się wszystkiego o odblokowywaniu bootloadera, wgrywaniu TWRP i custom romów, był moim protoplastą. Potem przyszła pora na zmianę rutera, najpierw był Xiaomi Youth potem Mini a w końcu R3 i wiele innych urządzeń. Żona zachwycona tym jakie urządzenia robiło Xiaomi nigdy nie miała nic przeciw gdy ściągałem do domu coś nowego. A teraz gości u mnie Redmi Note 8 Pro i to nie ostatnie słowo....