In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] #XiaomiNajlepsze - podziel się wspomnieniami i wygraj telefon!

2020-05-19 10:42:59
18929 358
Drodzy Fani Mi,

Jest nam niezmiernie przyjemnie ogłosić, że oficjalnie jesteśmy marką #1 na rynku smartfonów w Polsce!

Według danych IDC z maja 2020 roku, po pierwszym kwartale 2020 roku, Xiaomi miało 31,6% udziału w polskim rynku smartfonów. Czas na poważną zmianę naszego hasztaga - już nie #̶X̶i̶a̶o̶m̶i̶L̶e̶p̶s̶z̶e, a  #XiaomiNajlepsze! :)

Tego osiągnięcia nie byłoby, gdyby nie TY - czytający/a teraz ten wpis! WIELKIE, PRZEOGROMNE I SZCZERE - DZIĘKUJEMY! #NoMiWithoutYou

Aby uczcić ten sukces i podziękować Wam za Wasze wieloletnie zaangażowanie, wiarę w naszą markę, przyjaźń i pozytywne wspomnienia, które tworzymy razem, jako społeczność Mi Fanów przygotowaliśmy dla Was konkurs, w któym do wygrania będzie sprzęt od Xiaomi

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste:
Opowiedz nam, swoje najlepsze wspomnienie, związane z marką Xiaomi. Może na Mi Community poznałeś swoją obecną partnerkę? Pierwsze słowo Twojego brzdąca to "ksjajomi"? A może dzięki naszemu powerbankowi nie zgubiłeś się w Tajlandzkiej dżungli?
Napisz nam swoją historię, a na koniec wpisu umieść hashtag #XiaomiNajlepsze, żebyśmy wiedzieli, że zapoznałeś/aś się z treścią zadania.

Konkurs jest prowadzony równocześnie na naszym Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz na Mi Community (zgłoszenia ze wszystkich platform biorą udział w grze, więc nie musicie dublować treści). Na zgłoszenia czekamy do 24 maja.

Nagrody:
Najciekawsze wspomnienie (subkiektywnym zdaniem naszej komisji) wygra Mi 9T Pro, a dwie kolejne osoby zgarną zestaw gadżetów Xiaomi.

Regulamin konkursu:
https://bit.ly/XiaomiNr1_reg

Dodatkowo, każda osoba, która weźmie udział w konkursie, tj. opowie swoją historię w tym wątku, otrzyma specjalny medal na forum:

Do dzieła Mi Fani!
2020-05-19 10:42:59
Favorites99 RateRate
Congrats
2020-05-19 11:47:21

Moje wspomnienie dotyczyć będzie Mi Community i powstałej grupy regionalnej.
Gdy jakiś czas temu Mi Bunny ogłosiła powstanie grup regionalnych wybrany zostałem na "szefa".
Było to dla mnie ogromne wyróżnienie, które do końca życia zapadło mi w pamięci.
Poczułem się wówczas mega wyróżniony i dumny wręcz.
Miałem wówczas okazję zorganizować pierwsze spotkanie Naszej grupy, co nie było łatwym wyzwaniem ze względów na ciągłe zmiany, korekty itp. ale koniec końców udało się.

I tak przez kilka miesięcy spotykaliśmy się co jakiś czas - licząc nawet na zajęcie podium w KONKURSIE ROCZNYM, ale potem czar prysł... no i przyszedł koronawirus.

#XiaomiNajlepsze
2020-05-19 12:13:54

Master Bunny

arturchris | from app

Gratki#XiaomiNajlepsze
2020-05-19 12:22:51

Banned

Prasad Poco F1 | from app

iam bezrobotnego.  dołączam do 2018 roku. Jestem wielkim fanem XiaoMi.  Zawsze jestem z Xiaomi.  Iam za pomocą urządzenia PocophoneF1.  Kocham fotografie.  tyle zdjęć zrobię i opublikuję w moim wątku.  Jestem uczestnikiem wielu konkursów w globalnej społeczności.  Muszę uczyć się nowych rzeczy na każdy dzień. Moim hobby było uczenie się czegokolwiek i robienie tego idealnie.  wciąż idealna i większość ludzi Zaakceptuj to .. Muszę kontynuować podróż wciąż żywy .. dzięki dawaniu dobrych okazji .. Kocham XiaoMi i lubię XiaoMi.  Nie ma mnie bez XiaoMi.
#XiaomiNajlepsze
2020-05-19 12:34:39
Be Cool,Be Happy.Always Keep Smiling.Just Trust Your Mind And Follow

Prasad
Mi Community India
#XiaomiNajlepsze

Moja przygoda z Xiaomi zaczęła się dzięki jakieś recenzji modelu Redmi 2. Miałem wówczas SG 4 Mini i udało mi się nabyć zaraz po premierze Redmi 3 ( był to jeden z pierwszych w Polsce) miał być grafitowy, przyjechał biały..miał MIUI tylko po angielsku jeszcze, jakoś mi nie podszedł i dałem go obecnej żonie. Zaczeła używać i po 2 dniach piała z zachwytu, jaka bateria, jakie inteligentne rozwiązania ma, musisz kupić jednak drugi dla siebie. No dobra kupiłem drugi i tym razem to już był grafitowy. Paczka dotarła i fakt, żona miała rację, nie było lepszego telefonu. Metalowa obudowa, długo trzymająca bateria no rewelacja ( a po 3 miesiącach oba urządzenia przemówiły Polskim językiem pierwszy raz w swoim życiu, to była radość jakby dziecko stawiało pierwsze kroki). To dzięki temu modelowi nauczyłem się wszystkiego o odblokowywaniu bootloadera, wgrywaniu TWRP i custom romów, był moim protoplastą. Potem przyszła pora na zmianę rutera, najpierw był Xiaomi Youth potem Mini a w końcu R3 i wiele innych urządzeń. Żona zachwycona tym jakie urządzenia robiło Xiaomi nigdy nie miała nic przeciw gdy ściągałem do domu coś nowego. A teraz gości u mnie Redmi Note 8 Pro i to nie ostatnie słowo....
2020-05-19 13:09:45

Grand Master Bunny

Змея | from Redmi 3S

Mój smartfon Xiaomi Redmi 3s pomaga we wszystkich sprawach.. Zapomniałem już o komputerze i laptopie, Internet i komunikacja ze mną zawsze odbywa się dzięki mojemu smartfonowi. #XiaomiNajlepsze ❤️
2020-05-19 14:00:22
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Master Bunny

Eak9 | from Redmi 5 Plus

Miałem okazję po raz pierwszy korzystać z mojego telefonu Xiaomi 3 lata temu. W tym czasie zdecydowałem się na zakup ze względu na dobrze wyglądający kształt, ale bałem się go używać źle. Ale obecnie Xiaomi wywarło na mnie duże wrażenie, czy jest to telefon, który ma częste aktualizacje i ma  Społeczność Mi, którą można ponownie wymienić na rozmowy  Lubię Xiaomi.
2020-05-19 14:31:35
Moje najlepsze wspomnienie o Xiaomi? Hmmm, pierwsze słowo mojego syna to "mama" a nie "ksjajomi", wiec odpada. Żonę poznałem wcześniej niż powstało Mi Community, także też odpada. Tak naprawdę moje najlepsze wspomnienie nie jest niezwykłe, czy jakieś niewiarygodne. Moje najlepsze wspomnienie o Xiaomi to wyciągnięcie mojego pierwszego telefonu Xiaomi (Redmi Note 8 Pro) z pudełka i włączenie go. Ile wtedy było emocji, radości, uśmiechu, a także pytań czy aby na pewno dobry telefon kupiłem. Teraz już wiem że lepiej wybrać nie mogłem! Na zakończenie dodam że podobne uczucia mam za każdym razem, gdy odpakowuję inne sprzęty od Xiaomi, i póki co zawsze kończy się to Happy Endem !  #XiaomiNajlepsze
2020-05-19 14:45:50

Advanced Bunny

Maciejko 1 | from app

Moje wspomnienie dotyczy mojego Redmi Note 7 i zegarka Amazfit Bip ale o nim napisze pod koniec wpisu.
Zakochałem się w nim od pierwszego wejżenia i  wogule nie zastanawiałem się nad jego zakupem.
Mam go już rok i sprawuje się bardzo dobrze.
Jest moim codziennym towarzyszem i zawsze pomaga mi w różnych sytuacjach.
Tak samo było z zegarkiem Xiaomi a dokładnie z Xiaomi Amazfit Bip.
Również nie zastanawiałem się nad jego zakupem i tak samo jak mój Redmi Note 7 pomaga mi w codziennych sytuacjach. Najczęściej używam go do swoich treningów doskonale mierzy tętno jak i inne rzeczy.
Pozdrawiam wszystkich Mi fanów trzymajcie się zdrowo. #XiaomiNajlepsze !
2020-05-19 14:49:31
MD

Master Bunny

Ananda Hakimi | from app

#XiaomiBest.. Congrats. #NoMiWithoutYou i am so proud to be mi fans since 2k18. cause the Xiaomi technology make me so much love for you
2020-05-19 15:04:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

1752

• Threads

207

• Replies

568

3680