In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини MIUI

[Оголошення] Про проблеми з Робочим столом (System Launcher) на Redmi 5 Plus та інших пристроях

2020-05-14 18:46:07
3021 69

Шановні Mi-фани!

Після останнього оновлення неодноразово переставав функціонувати Робочий стіл (System Launcher) на Redmi 5 Plus, Redmi Note 5 та інших моделях. Зараз розробники вивчають цю проблему для найшвидшого її вирішення.

Якщо ви зіткнулися з проблемою аварійного припинення роботи Робочого столу (System Launcher), можете спробувати такий алгоритм:

Перейдіть у розділ Налаштування Програми Керувати програмами Робочий стіл MIUI Видалити оновлення.

Якщо ви не можете з робочого столу відкрити Налаштування, спробуйте один з двох варіантів:

1. Якщо ви не змінювали налаштування Панелі сповіщень, відкрийте її та натисність на іконку Налаштувань.

2. Якщо ви не вимкнули Пропозиції в налаштуваннях Робочого столу, скористайтеся ярликом «Керувати програмами» на екрані багатозадачності.

Увага: видалення оновлень призведе до зміни налаштувань вашого робочого столу.

Якщо після видалення оновлень проблема продовжить виникати, будь ласка, повідомте про це через Послуги та Зворотній зв'язок.

Перепрошуємо за незручності.

Upd. Ввечері 14 травня 2020 р. почалася розсилка оновлення з виправленою версією Робочого столу MIUI.
2020-05-14 18:46:07
Favorites28 RateRate

Rookie Bunny

1846663175 | from Redmi 5 Plus

В оновленнях було 5 значків у ширину та групування значків, після видалення оновлень на робочому столі буде "каша". Я встановив Mi Launcher (хоча це не повернуло мої попередні налаштування значків). В налаштуваннях відкрив історію системних оновлень, знайшов броузер, через нього перейшов до Гугл плей та скачав лончер.
2020-05-14 18:58:34

Mi Comm team

Olexa Author |

1846663175 відповів о 2020-05-14 13:58:34
В оновленнях було 5 значків у ширину та групування значків, після видалення оновлень на робочому столі буде "каша". Я встановив Mi Launcher (хоча це не повернуло мої попередні налаштування значків). В налаштуваннях відкрив історію системних оновлень, знайшов броузер, через нього перейшов до Гугл плей та скачав лончер.

Деякі оглядачі рекомендують зробити бекап для збереження налаштувань. Офіційно розробники цього робити не пропонують.
2020-05-14 19:03:04

Advanced Bunny

russik77 | from Redmi 5 Plus

дуже шкода що на очах,буквально за останній рік, компанія Сяомв перетворюється на якийсь шлак. Люди прокиньтес: це шо за неподобство,офіційна обнова крашить сиартфон,я вже мовчу про всілякі баги,а про некоректну роботу сповіщень можна писать окрему гілку  обговорень.СМАРТФОН Є ЗАСОБОМ КОМУНІКАЦІЇ-а сповіщення,це частина комунікації,і вони працюють не корректно. Стільки проблем з сиартфонами,мабуть прийшов час змінювати марку.
2020-05-14 19:42:16

Advanced Bunny

Nick_ua | from Redmi Note 7

Сьогодні вранці була така проблема, вирішив очищенням даних додатку
2020-05-14 20:41:50

Semi Pro Bunny

Dark90 | from Mi 9 Lite

russik77
дуже шкода що на очах,буквально за останній рік, компанія Сяомв перетворюється на якийсь шлак. Люди прокиньтес: це шо за неподобство,офіційна обнова крашить сиартфон,я вже мовчу про всілякі баги,а про некоректну роботу сповіщень можна писать окрему гілку  обговорень.СМАРТФОН Є ЗАСОБОМ КОМУНІКАЦІЇ-а сповіщення,це частина комунікації,і вони працюють не корректно. Стільки проблем з сиартфонами,мабуть прийшов час змінювати марку.

смішний ви думаєте що в самсунга менше багів чи хочеш костилі з хуавей. єдиний хто більш менш нормальний поки новий на ринку і являється конкурентом сяомі це реалмі і то не факт що за рік в них не виникнуть такі сами проблеми. немає ідеальної системи а якщо хочеш трохи стабільності то будь готовий за неї заплатити не менше 600 доларів
2020-05-14 20:50:16
russik77 відповів о 2020-05-14 14:42:16

Абсолютно точно помічено і на рахунок зміни телефона Xiaomi на телефон іншого виробника повністю з тобою згідний. Абсолютно не отримуєш ніякого задоволення від користування девайсом, тільки щось постійно поправляєш, усуваєш, перевстановлюєш, відновляєш, фіксиш, витрачаєш на дурниці свій час. Шкода звичайно, адже за багато років користування, виключно телефонами компанії, звик до них. Що ж, напевно настав час сказати їм Goodbye і переходити на Apple iPhone або в крайньому разі на OnePlus.                                                                                                
p.s. З кожним роком їх оболонки MIUI стають красивіші і ГЛЮЧНІШІ. Гадаю, що MIUI 12, яку всі так очікують, буде не ліпша!

2020-05-14 21:10:05
MI 9T

Semi Pro Bunny

Jacks0n | from Redmi Note 8T

не знаю в мене все доволі добре працює
2020-05-14 21:21:24

Semi Pro Bunny

GitarHiro777 | from Redmi Note 5A

Dark90
смішний ви думаєте що в самсунга менше багів чи хочеш костилі з хуавей. єдиний хто більш менш нормальний поки новий на ринку і являється конкурентом сяомі це реалмі і то не факт що за рік в них не виникнуть такі сами проблеми. немає ідеальної системи а якщо хочеш трохи стабільності то будь готовий за неї заплатити не менше 600 доларів

я считаю что самсунг вообще рядом не стоит...
2020-05-14 21:37:41

Semi Pro Bunny

да сяоми отозвали обновление, но они в отличии от всех брендов пока что работают над проблемой и дают людям то что они просят.
2020-05-14 21:38:58

Semi Pro Bunny

а что ж слышно когда пофиксят и выпустят?
2020-05-14 21:39:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Olexa

Mi Comm team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In