In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 9T Pro

[Інше] Резервне копіювання на Google диск

2020-05-11 17:09:32
587 13
Вітаю всіх Мі-фанів. Підкажіть, будь-ласка, хто з вас користується резервним копіюванням данних до Google диска? Якось дивно працює ця функція. Деякий час користувався локалізованими прошивками від xiaomi.eu, викликано це в основному тим що дуже звик за 6 років користування MIUI до фірмової дзвонилки. Десь тиждень тому вирішив повернутися до офіційної прошивки, і коли все налаштував, відновив всі копії з хмар, коли знайшов в дзонилку, а на глобалці це саме Google - історії дзвінків немає, останні синхронизовані десь в грудні, як раз тоді я і перейшов на неофійійну прошивку, те саме стосується і СМС повідомлень. Після чого я додатково встановив фірмову дзовнилку MIUI, синхронізував з хмарою Xiaomi - історія підтягнулася, перевірив дзвонилку Google - так само історія підтягнулася, те саме відбулося і з повідомленнями. Після чого я вирішив синхронізувати все це з Google диском. Перщий сюрприз який мене чекав:

Не активна клавіша запуску копіювання.

Сам стан синхронізації.

Пошук в Google  сказав що треба вимкнути захист, і що це зломав колись сам Google, і вже багато років ніяк це не відремонтує.

Тому вимкнув захист.

Як результат

Клавіша стала активною і мені вдалося запустити процес копіюваня.

Але завжди є "але"

Журнал викликів так і не синхронізувався.

Це версія прошивки.

Тому в мене виникло питання - чи хтось колись стикався з подібною проблемою, чи може порадити яким чином вирішити цю проблему? Бо як я розумію, то в глобальних парошивках, тих в яких вже стоять додатки телефона та повідомлень від Google їх дані з хмарою Xiaomi не синхронізуються, тільки з Google диском.
2020-05-11 17:09:32
Favorites1 RateRate
Мі 9 (прошивка eu остання) все синхронізує.
Захист - паролі, відбиток все встановлено
2020-05-11 18:51:08
Василь Гірняк replied at 2020-05-11 13:51:08
Мі 9 (прошивка eu остання) все синхронізує.
Захист - паролі, відбиток все встановлено

Прошивка щотижнева чи стабільна? Можливо в мене одиничний випадок, тому власне і виникло таке питання.
2020-05-11 19:00:21
Anton Panasenko
Прошивка щотижнева чи стабільна? Можливо в мене одиничний випадок, тому власне і виникло таке питання.

стабільна, загрузчик заблокований
2020-05-11 19:01:14
Василь Гірняк replied at 2020-05-11 14:01:14
стабільна, загрузчик заблокований
А можна скріншот "про телефон"? В мене прошивка глобальна, MI. Загрузчик розблокований, але не думаю що в тому проблема.
2020-05-11 19:06:00
quoteurl=home.php?mod=space&uid=138307857Anton Panasenko/url
xiaomi.eu і заблокований загрузчик? А можна скріншот "про телефон"?/quote

ні глобальна eu(для Європи)attach5943328/attach
2020-05-11 19:07:18
Василь Гірняк replied at 2020-05-11 14:07:18
ні глобальна eu(для Європи)

Дякую.
2020-05-11 19:09:36

Master Bunny

Fribble | from Mi 9T

Это чудо синхронизация, я имею ввиду звонки и смс, не работает и на самих пикселях.Сколько было, что на новый пиксель только контакты были а смс и история звонков как и никогда и не было, хотя в настройках все было включено и написано что все синхронизировано. А на Миуи я вообще отключил гугл. Все равно он без полезный в резерв ах.
2020-05-11 20:11:31
Fribble replied at 2020-05-11 15:11:31
Это чудо синхронизация, я имею ввиду звонки и смс, не работает и на самих пикселях.Сколько было, что на новый пиксель только контакты были а смс и история звонков как и никогда и не было, хотя в настройках все было включено и написано что все синхронизировано. А на Миуи я вообще отключил гугл. Все равно он без полезный в резерв ах.

Саме цікаве що на попередньому Мі6 воно працювало і на MIUI, і на AOSP, і на crDroid. На Мі9T PRO воно також працювало одразу як я придбав смартфона, просто майже одразу розблокував загрузчика та перейшов на xiaomi.eu, бо гугловська дзвонилка мені зовсім не подобається. Зараз вернувся на офіційну глобалку, бо подав заявку на тестування. Саме цікаве, що в дружини на Мі9Т, звичайному, все працює.
2020-05-11 22:07:04

Master Bunny

Fribble | from Mi 9T

Anton Panasenko
Саме цікаве що на попередньому Мі6 воно працювало і на MIUI, і на AOSP, і на crDroid. На Мі9T PRO воно також працювало одразу як я придбав смартфона, просто майже одразу розблокував загрузчика та перейшов на xiaomi.eu, бо гугловська дзвонилка мені зовсім не подобається. Зараз вернувся на офіційну глобалку, бо подав заявку на тестування. Саме цікаве, що в дружини на Мі9Т, звичайному, все працює.

У меня нигде эта синхронизации нормально не работала никогда.Звонки и смс вообще ни разу нигде не восстанавливаются.Вроде и все на старом синхронизируется,но на новый не переносится,только с помощью сторонних приложух.Поэтому я при переходе на Миуи вообще отказался от этой Гугл синхронизации.С Миклоуд все намного проще и быстрее.
2020-05-11 22:33:34

Master Bunny

Bac | from Mi 9T

завжди синхронізуюсь через мі-акк. -хоча від Google  також наче працює.  На 100% не пам'ятаю, та наче СМС та тел.книжка через резервну копію поновлюються
2020-05-12 01:22:24
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Anton Panasenko

Semi Pro Bunny

• Followers

1

• Threads

1

• Replies

16

611