In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi A3

Mi A3'ten memnun musunuz?

2020-04-21 19:02:49

1,816 31

Advanced Bunny

ZüLfİkARMaMi | from Mi A3

mustafaaltay
inanın bana gün geçtikçe telefon daha da kötü oluyor ve artık sinirden kırıp parçalamak üzereyim bu iletiyi bile kaç dakikada yazdı harfe basıyorum 2 saniye sonra ekranda görünüyor boş ram 300 mb 2014te aldığım 1 GB ramli telefon hızlı inanın bundan

senin telde sıkıntı var hocam bende pat pat yaxıyor valla bok atmaya gerek yok yeni guvenlik guncellemesi ile butun hatalar neredeyse gitti
2020-04-24 17:32:49
Reply Report

Advanced Bunny

mekanciosman34
telefonun son sürümü nedir ve Android10 mu

ya kardeşim yalancı bi arkadaşın teki sanırım kendisi redmi fanlarından biri pek itibar etmemek lazım ben mi a3 ten aşırı memnunum zaten kamerası efsane ben çok araştırarak aldım saf android bütün arayüzlerin babasıdır en hızlı arayüzdür apple ekosistemi gibi çalışır fazla özellik istenmez. Ayrıca firma sadece bu telefona değil birçok telefona yanlış güncelleme göndeeiyor buda virüsten dolayı düzgün test yapamayıp kullanıcılardan test istemesi buda bütün sorunların kullanıcılar tarafından bildirilmesi isteniyor yazılım ile bu telefon orta üst segment bir cihaz olabilir ben android 9 kullanırken note 8 proyu tokat manyağı yapıyordum 3 saat pupg atıyorduk benimki ılık bile değilken note 8 pro cayır cayır yanıyordu ben aralıksız en az 5 saat pupg oynayan bir insanım bu telefondan çok memnundum ne elimi terletiyordu nede başka birşey ama maalesef android 10 ile gelen yazılım soeunları ile telefonun hafızasında 10 gb yer kaplarken ramdande 3 gb a yakin kullaniyor buda bize 1 gb kalması gibi birşey ramden o 1 gb bile pupg atmama engel olmuyor ama maalesefki arada takılmalar oluyor ve aşırı ısınıyor ama güncelleme ile düzelticek söz verdiler bakalım efsane bi güncelleme ile bu teledon uçak olur başka sözüm yok. Alacak olan bu fiyat bandında bu teledon kalitesinde eşdeğer bir cihaz yok Ben note 8 alacakken mi shoptaki abilerin önerisiyle mi a3 e baktım ikisinide elima aldım mi a3 fark edilecek seviyede note 8 den daha kaliteli ve arayüzü 10 kat daha hızlı sonra tercigim mi a3 ten yana oldu neyse fazla söze gerek yok bu telefona bok atılmasın biz gelip redmi cihazlara bok atmıyoruz sizde bize atmayın geçen bi forumda note 8 pro mi 8 den mi 9 dan daha kuvvetli mi 9 felan cop diyen arkadas vardi beni 1 saat guldurdu 😂👍
2020-05-22 18:15:01
Reply Report

Advanced Bunny

mekanciosman34
telefon güzel gerçekten kullanıyorum bende.Android 10 ilk geldi hataları vardı sonrası yeniden gönderdiler. birde takılma devam ederse format atın düzelir dediler.ilk gelen yazılımdan dolayı.format attım ufak tefek sıkıntılar da gitti.şuan süper kullanıyorum uzun süredir.kamerası işlemci hızı filan güzel.akıcı seri telefon.arayüzü için nova launcher indirsinler dahada güzel oluyor 😊

soeunlar devam ediyor maalesef aşırı ısınma sorunu var şarjımızda hızlı bitiyor haricinde sorun yok şuan telefon hasta gibi birşey güncelleme ile diriltmeleri lazım
2020-05-23 16:43:38
Reply Report
  • Followers

4

• Threads

1

• Replies

103

348

Redmi Note
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list