In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Telefony do 1000zł i ciekawostki o MIUI - #ZadajMiPytanie!

2020-04-17 22:19:17

7,774 52

Grand Master Bunny

pawelt | from app

6315068011
RN8PRO nie mogę znaleźć uruchomionych kodami VoLTE i VoWIFI. Mam zainstalowaną wersję jak na zdjęciu.
Pozdrawiam

Po co zadajesz tutaj pytanie które nie ma związku z tematem ale żebyś nie męczył wszystkich i wszędzie masz na skrinie

from app

from app
2020-04-17 22:55:49
Reply Report
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Ja mam pytanie bo jak widzę na naszym forum jest dużo pytań o Mi peel remote dlaczego na rejon polski brak jest obsługi dekoderów zarówno satelitarnych jak też kablowych mimo tego że: po pierwsze po zmianie rejonu nagle pojawia się taka obsługa, po drugie w peel remote (nie mi) jest taka obsługa w pełni, po trzecie była to funkcja wcześniej dostępna na Polskę.
Można powiedzieć że xiaomi Polaków traktuje o wiele gorzej niż nawet innych członków UE którzy te funkcje mają. Powiem więcej np samsung w swoim sklepie też udostępnia wersję samsung peel remote która też ma pełną obsługę dekoderów. Także na pewno nie zachodzi ograniczenie prawem UE.
2020-04-18 14:41:46
Reply Report
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność
  • Followers

2,136

• Threads

2

• Replies

638

3,471