In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Explorers 2020

[Misja] Mi 10 Pro - misja zakończona

2020-03-31 15:56:09
848 18
To właśnie dzisiaj jest ten dzień, w którym rozstaję się z Mi 10 Pro, a przecież nie wszystko zostało jeszcze odkryte. :(  Z drugiej jednak strony może to i dobrze, bo coś zostanie do odkrycia dla Was jak tylko trafi do Waszych rąk :)  

Zatem pudełko z Mi 10 Pro zostało spakowane i czeka na odbiór kuriera. W sumie to troszeczkę szkoda, bo zaczynałam się przyzwyczajać do tego modelu telefonu :D Ale tak to już jest, że wszystko co dobre szybko się kończy. Jeszcze raz dziękuję Xiaomi za możliwość okrywania nowego Mi 10 Pro nawet pomimo trudności, które stawały na naszej drodze - odwołany MWC, zamknięcie nas w domach, ograniczenia w poruszaniu się po mieście i miedzy nimi, zamknięte atrakcje turystyczne itp. :(. Nie jest to łatwy rok dla nikogo. Również dla tegorocznych Mi Explorers. Ale zapewniam Was, że każdy z nas dał z siebie 100%. Szczególnie trudno miały osoby, które mieszkają we Włoszech czy Hiszpani. To one jako pierwsze odczuły ograniczenia, ale mimo to przygotowały świetny materiał. Zachęcam do tego, abyście zajrzeli też do nich.

Natomiat jeśli jeszcze nie przeczytaliście moich poprzednich wpisów, to zapraszam do lektury:

Zajrzyjcie też do Krzyśka, który również jest Mi Explorers z Polski :):

Na koniec dodam jeszcze, że nie udało mi się zrobić zdjęć z trybu PRO, a trochę szkoda. Niestety ostatnie 2 tygodnie grzecznie siedzę w domu, a spacery wokół bloku nie sprzyjają takim zdjęciom. Tym bardziej ze statywem pod pachą. Zatem ten tryb zostawiam do odkrycia przyszłym użytkownikom :)

Udało mi się za to jeszcze wykonać kilka zdjeć selfie :) Jak już zapewne wiecie Mi 10 Pro został wyposażony z przodu w obiektyw 20MP (1/3,4 ”, 0,8 μm, f/2,3, 5P). Jego najważniejsze funkcje to: HDR, selfie portretowe AI, wykrywanie scen AI, Lampa błyskowa. Zdjęcia nie są tak idealne jak z trybu portretowego z kamery głównej, ale jak najbardziej są dosyć szczegółowe, z dobrze odwzorowanymi kolorami i całkowicie wystarczające do zdjeć selfie na nasze media społecznościowe. Poniżej przykład:
Dla porównania wrzucam jeszcze zdjęcie portretowe z tylnego aparatu:
I to by było na tyle :) Mogę powiedzieć: "Mi 10 Pro - misja zakończona"....

No dobra... jeszcze dorzucę kilka innych zdjęć z tego telefonu... A i pamietajcie o dzisiejszej premierze - Premiera nowych produktów, 31.03.2020 godzina 18:00  

2020-03-31 15:56:09
Favorites12 RateRate

Rookie Bunny

Tymczo | from app

Szybko ten czas minął :'(
2020-03-31 16:03:37

Grand Master Bunny

mini21 | from app

Dzięki Diana.
Wykonałaś kawał dobrej roboty i pokazałaś co ten telefon potrafi.
Nie powiem że po Twoich wpisach chęć posiadania takiegoż "cacka" bardzo we mnie urosła (pomimo zakrzywionego ekranu który nie był dla mnie zbyt komfortowy).
Choćby dla samego makro.
Mam nadzieję że zostaniesz tym wybrańcem i będziesz mogła dokończyć testy ;)
2020-03-31 16:18:56

Pro Bunny

dkisiala Author |

Tymczo odpowiada, dnia 2020-03-31 10:03:37
Szybko ten czas minął :'(

niestety :( minęło nawet nie wiem kiedy. Z tym, że 2 tygodnie to niestety w domu przesiedziałam, więc tak naprawdę, to 2 weekendy tak porządnie sie pobawiłam. Miałam w planach pokazać tyle fajnych miejsc i nie udało się :(
2020-03-31 16:27:17
Diana

Pro Bunny

dkisiala Author |

mini21 odpowiada, dnia 2020-03-31 10:18:56
Dzięki Diana.
Wykonałaś kawał dobrej roboty i pokazałaś co ten telefon potrafi.
Nie powiem że po Twoich wpisach chęć posiadania takiegoż "cacka" bardzo we mnie urosła (pomimo zakrzywionego ekranu który nie był dla mnie zbyt komfortowy).

dziękuję :*
2020-03-31 16:27:32
Diana

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dzięki za wszystkie Twoje prace , przyszłym użytkownikom na pewno się przydadzą 👌
2020-03-31 17:19:35

Pro Bunny

PIEREK | from app

dziękuję za kawał dobrej roboty
2020-03-31 17:56:12

Mi Sports Team

Amsti | from app

Dziękujemy za wątek. Miło się czytało Twoje recenzje ;). Krzyś zrobił też kawał dobrej roboty.
2020-03-31 18:02:43

Pro Bunny

dkisiala Author | from app

Dziękuję :). Szkoda, że nie udało nam się spotkać z wszystkimi Mi Explorers, ale jesteśmy ciągle w kontakcie na czacie i chyba nawet więcej pogadaliśmy przez ten miesiąc niż byśmy to zrbili na wyjeździe :D
2020-03-31 18:49:22
Diana
Tak jak poprzednicy, dzięki za fajne recenzje oraz świetne fotki :) Super to sie czytało i oglądało, szkoda że nie pokazałaś wszystkiego co zamierzałaś ale może będziesz miała okazję to zrobić, to takie moje małe życzenie dla Ciebie :)
2020-03-31 19:20:01

Pro Bunny

dkisiala Author | from app

gopi1
Tak jak poprzednicy, dzięki za fajne recenzje oraz świetne fotki :) Super to sie czytało i oglądało, szkoda że nie pokazałaś wszystkiego co zamierzałaś ale może będziesz miała okazję to zrobić, to takie moje małe życzenie dla Ciebie :)

Dziękuję :) oczywiście chętnie potestowała bym go dłużej :D
2020-03-31 20:28:23
Diana
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Pro Bunny

• Followers

85

• Threads

35

• Replies