In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Ogłoszenie] Tymczasowe zawieszenie aktualizacji MIUI - trochę to dziwne tym bardzie, że nie podano powodu.

2020-03-23 09:58:27
1492 17
Skopiowane z: https://miuipolska.pl/zawieszenie-aktualizacji-miui/
Zawieszenie aktualizacji MIUI 11 beta dev..dziwne, że zaraz po jej wznowieniu.

Zgodnie z opublikowanym dzisiaj na chińskim forum Mi Community komunikatem w kwestii aktualizacji dziennej MIUI 20.3.23, aktualizacja, która zostanie wydana w tym tygodniu (20.3.26) będzie ostatnią aktualizacją wersji developerskiej MIUI 11. Po jej wydaniu nastąpi przerwa w wydawaniu aktualizacji, która potrwa pewien czas – czy będzie to tylko przerwa w wydaniu MIUI 11, czy też przygotowania do MIUI 12? Tego jeszcze nie wiemy.

Taka decyzja na pewno zaskakuje – nie przypominam sobie sytuacji, aby zawieszenie aktualizacji MIUI odbywało się aż tak wcześnie. Pozostaje czekać na to, co będzie się dziać dalej…

To ważna informacja i by nic nie pominąć, całość skopiowana z miuipolska.https://miuipolska.pl/zawieszenie-aktualizacji-miui/

2020-03-23 09:58:27
Favorites6 RateRate

Master Bunny

Batisto999 | from app

Dzięki za informacje
2020-03-25 11:33:30

Pro Bunny

Markokoza | from app

Przydatne Info
2020-03-25 12:04:48
no prawdopodobnie beda pracowac nad miui 12 :P
2020-03-25 13:37:55

Semi Pro Bunny

Monika49 | from app

dzięki za info
2020-03-25 14:49:22

Pro Bunny

Simon__1982 | from app

Dzięki za informację
2020-03-26 00:49:16

Pro Bunny

polTAG | from app

ciekawa sprawa.
2020-03-26 02:38:07

Semi Pro Bunny

tajniak21@ | from app

dzięki za info i chciałbym się dowiedzieć czy mój telefon dostania ostatnią aktualizacjie do miui 11 mój telefon redmi 5
2020-03-26 05:12:43

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Najlepsze tam komentarze są expertów od wszystkiego nawet wiedzą lepiej jak się ma sprawa z koroną w chinach niż sami chińczycy :-)  napewno Miui 12 bo przeciez korona już u nich opanowana :-D.
A tak naprawde powodów może być aporo, chociażby koniec wsparcia dla kilku modeli kolejnych co za tym idzie chca pewnie jak najwiecej poprawic i wygasic aktualizacje. ..
Także tego....
I co to znaczy źródło własne? Przecież info jak i zrzuty pochodzą z Mi Community China i to powinno być tam podane. To jak ktoś tu wklei info to też powinien podać źródło własne a nie miuipolska
2020-03-26 06:23:36

Semi Pro Bunny

RoninSan | from app

Niektóre firmy informatyczne wolą nie ryzykować z aktualizacjami w chwili, gdy dużo ludziów pracuje zdalnie (PC, tablet, samartfon). Za dużo mają do stracenia np.wadliwą aktualizacją. Microsoft również zawiesza do odwołania aktualizacje Windowsa
2020-03-26 10:44:54

Semi Pro Bunny

kacskrz | from app

Łukasz
Najlepsze tam komentarze są expertów od wszystkiego nawet wiedzą lepiej jak się ma sprawa z koroną w chinach niż sami chińczycy :-)  napewno Miui 12 bo przeciez korona już u nich opanowana :-D.
A tak naprawde powodów może być aporo, chociażby koniec wsparcia dla kilku modeli kolejnych co za tym idzie chca pewnie jak najwiecej poprawic i wygasic aktualizacje. ..
Także tego....

Bo rozumiem że wiesz jak wygląda sytuacja w Chinach? OK, moze nie wiemy wszystkiego lepiej niż sami Chińczycy, ale staram się codziennie chińskie kanały przeglądać i w porównaniu z tym, co było miesiąc temu u nich, to sytuacja jest zupełnie inna. I ok, nie wiadomo, czy ta przerwa ma związek z MIUI 12, czy z optymalizacja softu, ale Chinczycy - przynajmniej z tych kanałów, które codziennie śledzę - raczej się skłaniają ku MIUI 12 (choć, wiadomo, to nie jest jeszcze przesądzone). A co do info i źródeł - ok, na przyszłość będę podawać Mi Community China, skoro Ci to już tak przeszkadza ;)
2020-03-26 13:27:56
Orjon.
tłumacz Xiaomi.eu, MiuiPro. zakręcony na punkcie Mi :)
miuipolska.pl
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderador

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!