In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Аксесуари

[Огляд та Розпакування] Досвід користування Redmi Air Dots

2020-03-14 04:09:56
688 23
Привіт Хочу сьогодні розповісти про безпровідні навушники  Redmi AirDots

Думаю, технічні характеристики ви вже напевне знаєте на пам'ять, тому їх описувати не буду.

Цими навушниками я користуюсь  вже досить довго, скажу по правді це вже другий комплект , тому що через свою неуважність я загубив один із навушників, після чого вдало продав комлект із одним, це довга історія і сьогодні не про це)

У мене були безпровідні навушники фірми JBL , але їх розмір та ергономіка не найкращі, тому вирішив знайти собі навушники  які б з легкістю  поміщались у кишені.Після прослуховування навушників від кількох виробників я зупинився саме на цих.
Плюсами цих навушників є :не великий кейс, який не створює дискомфорту у кишенях, хороший час відтворення музики від одного заряду навушників(3-4год),а також до 4 зарядок від кейса у сумі отримуємо  -14 год . Легкість та зручність , вони майже не відчутні у вусі і не створюють ніякого дискомфорту (це моя суб'єктивна думка)За свої гроші у них досить хороший звук з приємним басом, також плюсом є Bluetooth версії 5.0Навушники можна використовувати автономно один від одного, при нормальному використані лівий навушник конектиться до правого, а правий зв'язується із смартфоном, але витягнувши лише лівий або правий ви можете спокійно законектитися та використовувати один навушник.

Не обійшлось і без мінусівУ кейса немає індикації рівня заряду. Є лише один червоний діод який світиться під час зарядки та гасне коли кейс повністю заряджений, про те що він розрядився ви дізнаєтесь тільки тоді коли положите навушники у кейс , а вони не почнуть заряджатисьПотрібно ставити кейс на зарядку після кожних трьох-чотирьох заряджень навушників у ньому. Навушникам інколи притаманно не з'єднуватись один з одним після витягнення з кейсу, після чого їх потрібно покласти у кейс, а потім знову витягнути і якщо налагодити зв'язок не вдалось потрібно скидати налаштування навушників Також спірним інженерним рішенням є фізичні кнопки на навушниках, хоча сенсорні теж не завжди добре проявляють  себе.Не можу не згадати кількість підробок цих навушників, їх просто тьма, тому купуючи їх на олх, а не у сертифікованих магазинах ви можете потрапити на їхню копію, будьте обережні відрізнити їх ззовні важко, але суттєва різниця є у звучанні.
Якщо у вас виникли питання що до навушників пишіть їх у коментарях, зрадістю відповім.
2020-03-14 04:09:56
Favorites8 RateRate

Advanced Bunny

prosto4el | from Redmi Note 7

в чем причина когда ложу их в кейс они продолжают работать
2020-03-14 04:39:47

Advanced Bunny

prosto4el | from Redmi Note 7

копия?
2020-03-14 04:40:04

Mi FC President

Andriy Kharechko Author | from Redmi Note 7

prosto4el

якщо, ви положили їх у кейс, а вони через деякий час знову підключаються то кейс розряджено, також подивіться, щоб нічого не було на контактах, можливо забруднення чи щось на кшталт цього
2020-03-14 04:41:50

Master Bunny

Georgiy Pokhvalit | from Redmi 5 Plus

Цікаво 👍
2020-03-14 05:37:35

Mi FC President

Georgiy Pokhvalit
Цікаво 👍

Дякую))
2020-03-14 05:38:16

Rookie Bunny

1617911279 | from Redmi Note 8

prosto4el

может брак
2020-03-14 12:12:00

Pro Bunny

MrZakoor | from Redmi Note 8T

prosto4el

У меня такое бывает когда кейс садиться.
2020-03-14 12:43:06

Pro Bunny

ROMA | from Mi 9T

дякую за інфу
2020-03-14 13:00:57

Mi FC President

MrZakoor
У меня такое бывает когда кейс садиться.

Якщо кейс розряджений, то так і буде, це норма)
2020-03-14 16:40:14

Master Bunny

Crouni | from Redmi 4X

Самая большая проблема этой модели, это огромное количество подделок, отличить которые сложно, даже после начала эксплуатации, особенно если нет рядом оригинала для сравнения...
2020-03-14 16:59:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andriy Kharechko

Mi FC President

• Followers

67

• Threads

4

• Replies

13

88