In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Amazfit

[Обговорення] Порівняння смарт-годинників екосистеми Xiaomi

2020-03-13 18:18:25
4849 40
Привіт, Mi-фани!
Сьогодні поговоримо про сучасні смарт-годинники, адже за останні роки вони стали дуже популярними – як в роботі, так і для тренувань. Адже вони не просто показують час, але й слідкують за показниками організму та сповіщають про повідомлення. Але що таке смарт-годинники? Навіщо вони потрібні? Які відмінності між ними? Про все це я розповім нижче, тому Let`s go!

Що ж таке смарт-годинник та які його основні функції?

Смарт-годинник – це наручний комп’ютерний пристрій, який на відміну від звичайного годинника має великі обчислювальні можливості. Він зчитує інформацію з сенсорів і датчиків, обмінюється даними зі смартфоном за допомогою бездротових технологій (Bluetooth та Wi-Fi), обробляє отримане та виводить результат на екран.
Чим вони відрізняються?

Насамперед, смарт-годинники різняться за зовнішніми характеристиками – формою (кругла чи прямокутна) та розміром екрану (починаючи від найменшого і до вражаючих розмірів).
Але основні відмінності можна побачити, лише «зазирнувши» всередину кожного пристрою. Насамперед, це тип матриці дисплея – Transflective, LCD, LED, AMOLED, SuperAMOLED, OLED, IPS, TN, TFT та інші. Наступною важливою характеристикою є роздільна здатність дисплею, тобто кількість пікселів на дюйм: чим цей показник вище, тим якісніше зображення. Далі – компоненти, які відповідають за роботу функцій годинника: кількість ядер процесора та їх частота, об’єм оперативної та вбудованої пам’яті. Не менш важливим є ємний акумулятор, адже у зв’язці з якісним програмним забезпеченням годинник пропрацює на одному заряді значно довше. І врешті смарт-годинники бувають з різними ступенями пило- та вологозахисту: з деякими можна прийняти душ або ванну (ступінь захисту IP67), а з деякими – навіть попірнати-поплавати в басейні (IP68).
За допомогою спеціальних додатків розумні годинники під’єднуються до смартфонів для більш детального налаштування, отримання повідомлень, дзвінків, нагадувань, повідомлень електронної пошти, соціальних мереж, встановлення тем і ведення статистики.
Обираючи смарт-годинник варто враховувати й наявність та кількість різного виду датчиків: освітлення, крокомір, серцевого ритму, лічильник калорій, акселерометр, пульсометр, барометр.
Безумовно, є сенс звернути й на інший функціонал: фітнес трекер, прослуховування музики, відстеження сну, відстеження часу активності, розумний будильник, пошук телефону, відстеження швидкості руху, підрахунок пройденої відстані.
Для тих, хто веде активний спосіб життя, неабияку цінність має кількість наявних спортивних режимів: біг в приміщенні, біг по пересіченій місцевості, біг на відкритому повітрі, тріатлон, кроковий тренажер, ходьба, їзда на велосипеді або велотренажері, плавання в критому басейні, плавання в відкритому водоймищі, походи в гори та заняття в залі. Про кожну технологію та функцію можна прочитати окремо та більш детально.
Крім того, варто мати на увазі, що існують не тільки повноцінні версії смарт-годинників, а і Lite-версії, про їхні відмінності буде описано під кожним годинником, який має таку версію..


Корпус смарт-годинника Amazfit GTR 47 mm Stainless Steel має декілька кольорових варіантів: чорний, рожевий, білий і червоний. Його виготовлено з міцного та легкого металу, а безель годинника покритий мікрокристалічною цирконієвою керамікою.
Вся інформація чудово читається, адже пристрій оснащено AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 1.39 дюйми і роздільною здатністю 454*454 пікселів. Ви можете персоналізувати годинник, обравши тему для дисплея.
Пристрій обладнано потужним акумулятором на 410 мАг, якого вистачить більше ніж на 30 днів в режимі годинника або двох тижнів – при використанні більшості функцій. Смарт-годинник оснащено великою кількістю датчиків і сенсорів, а в поєднанні з 12 інтегрованими спортивними режимами, отримана інформація буде завжди точною. Завдяки високому рівню вологозахисту ІР68, ви можете не тільки приймати душ або купатися, а й займатися плаванням.
Спеціальний додаток Amazfit прослідкує за вашою активністю та не дасть пропустити важливий дзвінок, повідомлення або нагадування.
Годинник має Lite-версію – Amazfit GTR 42 mm, яка відрізняється меншим дисплеєм (діагональ 1.2” і роздільна здатність 390*390 пікселів) та акумулятором на 190 мАг.
Смарт-годинник Amazfit GTR 47 mm Stainless Steel придбати онлайн в Україні можна тут


Смарт-годинник Amazfit GTS оснащено 1.65-дюймовим AMOLED-дисплеем з роздільною здатністю 348*442 пікселів. Такий екран забезпечує комфортне читання навіть довгих повідомлень.
Корпус годинника виготовлено з авіаційного алюмінію, який не тільки легкий, а і міцний. Дисплей захищено міцним склом 2.5D Corning Gorilla Glass 3. Годинник витримує тиск до 5 АТМ, що  дозволяє, не знімаючи годинника, плавати в басейні, а не тільки купатися та приймати душ.
Пристрій оснащено батареєю ємністю 220 мАг, чого вистачить приблизно на 14 днів. Але якщо вимкнути більшість функцій і використовувати його в режимі годинника, тоді акумулятора вистачить майже на 45 днів.
Смарт-годинник відображає виклики, повідомлення та активність за сьогодні, а також в нього є 12 інтегрованих режимів для занять спортом. Він відстежує вашу активність та за допомогою спеціального додатку відображає інформацію у смартфоні. Окремо варто звернути увагу на те, що пристрій обладнано оптичним датчиком сердечного ритму BioTracker.
Смарт-годинник Amazfit GTS придбати онлайн в Україні можна тут
Смарт-годинник Amazfit Bip обладнано дисплеєм з діагоналлю 1.28 дюйми та роздільною здатністю 176*176 пікселів. Екран забезпечує чітке зображення навіть при сильному освітленні. Пристрій має акумулятор на 190 мАг, якого вистачить до 45 днів роботи зі стандартною темою та без відслідковування сердечного ритму. Пило- та вологозахист за стандартом ІР68 збереже ваш пристрій, а вам дасть можливість приймати душ, не знімаючи годинника. Вага годинника – всього 32 грами причому з ремінцем!
Підключивши розумний годинник до додатку Mi Fit, у вас з’явиться можливість отримувати повідомлення, нагадування та дзвінки, налаштовувати будильники, нагадування про активність, а також стане доступною можливість знайти телефон або годинник.
На відміну від Amazfit Bip смарт-годинник Amazfit Bip Black Lite має акумулятор ємністю 200 мАг та Transflective-матрицю.
Смарт-годинник Amazfit Bip придбати онлайн в Україні можна тут


Смарт-годинник Amazfit Verge обладнаний AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 1.3 дюйми з роздільною здатністю 360*360 пікселів, що забезпечує якісне зображення. В пристрій вбудовано мікрофон та динамік, за допомогою яких можна відповідати на дзвінки прямо з годинника. Розумний годинник легкою вібрацією повідомить вам про новий дзвінок, повідомлення або нагадування – просто не забудьте під’єднати смарт-годинник до вашого смартфона, щоб отримати доступ до цих функцій.
Годинник обладнано високоточними датчиками та сенсорами, що робить виміри більш точними. В нього інтегровано 12 спортивних режимів, які допомагають більш досконало контролювати вашу активність, під час занять спортом. Смарт-годинник має високий ступінь захисту ІР68, що забезпечує роботу пристрою навіть під дощем.
Розумний годинник обладнано процесором ECG, оптимізованим для роботи з датчиками, має 512 Мб оперативної пам’яті та 4 Гб вбудованої пам’яті. Також годинник оснащений вбудованим модулем NFC, що переважно використовується для безконтактної оплати. Щоправда для України це не так актуально, оскільки  при оплаті у такий спосіб використовується платіжна система AliPay, для нас недоступна. Пристрій має ємну батарею на 390 мАг, якої вистачить приблизно на 5 днів – в залежності від кількості активних функцій.
Якщо ж вам не потрібний весь функціональний арсенал Amazfit Verge, зверніть увагу на його не менш привабливу Lite-версію – Amazfit Verge Lite Gray.
Смарт-годинник Amazfit Verge придбати онлайн в Україні можна тут

Смарт-годинник Amazfit Stratos обладнано дисплеєм 1.39 дюйми роздільною здатністю 320*300 пікселів з 2.5D сапфіровим склом, а циферблат пристрою розмічений 60-ти точковою шкалою. Завдяки світловідбиваючим характеристикам дисплею ви отримаєте чітке зображення навіть на сонці. Керамічний безель має бездоганний вигляд, а завдяки своїй міцності з легкістю витримує подряпини.
Пристрій оснащено двоядерним процесором 1.2 ГГц та оперативною пам'яттю на 512 Мб. Завдяки вбудованій пам’яті на 4 Гб є можливість зберігати інформацію на самому годиннику. Пристрій оснастили акумулятором на 290 мАг, якого вистачить до 5 днів активного використання.
Розумний годинник має ступінь пило- та вологозахисту ІР68 та витримує тиск води до 5 АТМ, що відповідає глибині в 50 метрів. Тому пристрій не потрібно знімати при відвідуванні басейну або плаванні у відкритих водоймах – вимірювання вашої активності відбуватиметься і там. Взагалі годинник підтримує 16 спортивних режимів, які допомагають більш точно вимірювати вашу активність під час занять. В ньому присутній навіть режим тріатлону.
Для отримання повного доступу до функцій годинника його необхідно під’єднати до смартфона за допомогою додатку Amazfit Watch App 2,0. Крім того, є можливість зміни тем оформлення екрану – це може бути як класична, так і спортивна, що кому до вподоби. Також можна встановлювати фонову картинку на ваш смак.
Смарт-годинник Amazfit Stratos придбати онлайн в Україні можна тут
2020-03-13 18:18:25
Favorites43 RateRate

Pro Bunny

Палич | from app

#1

Весь час тільки стежу за новинками смарт-годинників, та підбираю щоб то взяти... А ходжу з *старичком* Pibble Time.
2020-03-14 01:13:46

Rookie Bunny

6186816851 | from Mi 9T

#2

Вже давно користуюсь Stratos-ами часи супер тільки ще б Амолед екран.👍👌
2020-03-15 02:33:00
На  Amazfit Bip S когда ждать обзор и ттх?
2020-03-18 19:14:01

Pro Bunny

'7777777 | from Redmi Note 7

#4

хорошая информация
2020-03-19 02:18:00

Advanced Bunny

Redmi Note 8T | from Redmi Note 8T

#5

Цікаво, цікаво
2020-03-19 02:51:52

Rookie Bunny

6285239291 | from Redmi Note 8T

#6

порекамендуйте першi часи
2020-03-19 03:45:31

Master Bunny

Georgiy Pokhvalit | from Redmi 5 Plus

#7

Дякую за інформацію 👍
2020-03-19 05:55:21

Master Bunny

Chop | from Redmi 5 Plus

#8

цікава й корисна оглядова стаття
2020-03-19 06:04:48

Pro Bunny

Пирань | from Redmi Note 5

#9

нлрм
2020-03-19 06:49:48

Master Bunny

С Т | from Redmi 5

#10

корисна інформація.
2020-03-19 08:07:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Master Bunny

 • Followers

  9929

 • Threads

  181

 • Replies

  101

 • Points

  4443

Beta Tester
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list