In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 9T Pro

[Запитання та відповіді] Чи проявлялась у когось така складність на Mi 9T Pro після останнього оновлення?

2020-03-12 07:26:46
413 6
Після останнього оновлення  перестала збільшуватись гучність при прослуховуванні через провідну гарнітуру вище рекомендованого рівня. Точно фізично я можу натиснути кнопку "ок" та збільшувати гучність далі, але абсолютно ніякого ефекту це не дає, музика продовжує грати на тому ж рекомендованому рівні гучності.
Працює одинаково з різними програмами та різними навушниками, звичайне перезавантаження не допомогло. Ці труднощі виникли саме після оновлення(часто слузхаю музику). Можливо хтось стикався з подібною складністю та має якісь варіанти вирішення? (В меню розробника нічого не змінював)
Єдине що приходить в голову це скидання налаштувань, і теж не впевнений що це допоможе..
2020-03-12 07:26:46
Favorites RateRate

Pro Bunny

Палич | from app

Спробуйте в меню розробника активувати Абсолютний рівень звуку, правда чи доможе..... Можливо баг такий.
2020-03-12 17:55:07
Вечером проверю. 🤔
2020-03-12 20:59:49

Rookie Bunny

mister_vadia Author | from Mi 9T Pro

Палич
Спробуйте в меню розробника активувати Абсолютний рівень звуку, правда чи доможе..... Можливо баг такий.

Це стосується Bluetooth гарнітури, в мене ж провідна.
2020-03-14 04:33:16

Pro Bunny

Палич | from app

6264198802
Це стосується Bluetooth гарнітури, в мене ж провідна.

Замість скидання, я б спробував спершу оновитися повною прошивкою...
2020-03-14 04:44:07
Проверил. Все работает как надо.
Пробуйте по совету выше, обновиться на полную версию прошивки.
2020-03-14 05:24:43

Rookie Bunny

mister_vadia Author | from Mi 9T Pro

Павел Аврамец
Проверил. Все работает как надо.
Пробуйте по совету выше, обновиться на полную версию прошивки.

Знайшов вирішення складності.
Налаштування - Звук та вібрація - Звукові ефекти  - Налаштування гучності - Вимкнути.
До оновлення все було так само налаштовано, але гучність була нормальна😉😌
2020-03-16 19:07:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mister_vadia

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

1

• Replies

2