In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Porady i wskazówki

[Tutorial] Amazfit GTS - wersja globalna. Jak wgrać emotikony?

2020-03-12 01:57:44
1148 2
Hej. Tu Unax :)

Z racji, że korzystam z emotikon na zegarku Amazfit GTS, to pomyślałem, że może i wy użytkownicy tego smart zegarka chcecie skorzystać z takiej możliwości (modyfikacji) :)

Proces wgrywania jest bardzo prosty. Należy pamiętać (według mnie) o pięciu istotnych rzeczach:

1. Nie jestem autorem tej modyfikacji
2. Plik jest przeznaczony dla zegarka w wersji globalnej.
3. Testowałem ten mod na wersji oprogramowania 0.0.8.56 (najnowszej). Nie wiem, czy pod innymi również będzie działał. Polecam zaktualizować zegarek do tej wersji przed wgrywaniem 'moda emotikon'.
4. Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne szkody. Teoretycznie nic nie powinno się stać, ale wolę się zabezpieczyć :)
5. Musicie cały czas mieć włączoną aplikację nofify (i ustawione dostępy do powiadomien dla tej apki) inaczej emotikony nie będą się wyświetlać.Chyba, że użyjecie zmodyfikowanej aplikacji Amazfit, która ma opcję uruchomienia opcji wyświetlania emotikon. Przeczytaj dwie ważne informacje na samym końcu tego posta.

1. Potrzebne programy:

- Aplikacja Notify for Amazfit (może być bezpłatna wersja:

2. Potrzebny plik:

Plik pod linkiem: Pamiętajcie by pobrać poprawny plik (GTS_ft12_global_emoji_2020-03-10.2.ft)

Źródło:

3. Instalacja:

3.1 Przygotowanie:
- Pobieracie i instalujecie aplikację Notify - łączycie Gts'a z apką
- Pobieracie plik
GTS_ft12_global_emoji_2020-03-10.2.ft

3.2 Sprawdzenie:
- Sprawdzacie w notify amazfit, czy opaska jest z nią połączona:

Jak wibruje to znaczy, że jest połączona prawidłowo. Jak nie to musicie odpalić oficjalną aplikację puścić synchronizację i raz jeszcze przejść do aplikacji 'Notify' i powtórzyć krok 3.2.
3.3 Instalacja czcionki:

- Przechodzicie w ustawienia:

- Następnie - aktualizacja:

- Wybieracie "wybierz plik":

- A następnie wyszukujecie i wybieracie pobrany wcześniej plik o nazwie GTS_ft12_global_emoji_2020-03-10.2.ft

Plik powien się załadować i po chwili powinna wyskoczyć informacja, że czcionka jest poprawna. Wtedy klikacie 'rozpocznij aktualizację' i w tym momencie nic nie róbcie (nie wyłączajcie aplikacji).

• WAŻNE! Po zainstalowaniu musicie zmienić jeszcze kilka opcji. Zacznijmy od tej perwszej. W zakładce 'Aplikacje', musicie przejść do ustawień powiadomień i zaznaczyć 'wyświetlaj emotikony'.

• Teraz możecie przejść do rozwijanej listy i sprawdzić opcją 'test wyświetlania tekstu', czy emotikony wyświetlają się poprawnie.

• WAŻNE 2! Pamiętajcie o przydzieleniu zgody na dostęp do powiadomień (aplikacja Notify for Amazfit). Jeżeli chcecie odczytywac wiadomości (sms) z emotikonami, to musicie przejść do zakładki 'aplikacje' i uaktywnić opcję 'wiadomości sms (natywne)', a następnie w jej ustawieniach przestawić opcję 'pokazuj tekst powiadomień' na tryb włączony :)

• To samo tyczy się innych aplikacji dostępnych w Notify. Kazdą trzeba przestawić na tryb włączony.

• WAŻNE 3! Aby nie dostawać podwójnych powiadomień, musicie odznaczyć chęć dostawania powiadomień w aplikacji Amazft, a została tylko w Notify for amazfit.

Czy taki mod wam się przyda? Korzystacie z takich modyfikacji? Dajcie znać :)

2020-03-12 01:57:44
Favorites1 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dzięki za info, osobiście z takich udogodnień nie korzystam ;-)
2020-03-12 02:39:19

Rookie Bunny

6307038340 | from app

unax czy mógłbyś podesłać mi na maila ten plik do emotikonek bo nie mogę ściągnąć z tego linku co podałeś. mój mail to dawidcc@wp.pl , dzięki z góry 🙂pozdrawiam
2020-03-28 02:32:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje

Semi Pro Bunny

• Followers

107

• Threads

17

• Replies

301

1056