In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Warszawa] Śpieeee.....waaaa....liśmy.... czyli Mi Fan Club Warsaw na nieznanych wodach:)

2020-03-11 07:05:39
700 20

Śpiewać każdy może, jak nucił klasyk ale nie każdemu jest dane tego wysłuchać. I jak się później okazało wcale nie Kazik rządził w tym miejscu.......
Warszawski Fan Club użytkowników Xiaomi w pewien piątkowy wieczór dał się sobie poznać z zupełnie do tej pory nieznanej strony. Spotkaliśmy się w warszawskim multipubie pod grubą Kaśką.
Pojawiły się nowe twarze co zawsze cieszy i daje nadzieję na nowe pomysły.

O 20 ruszyły zapisy u DJ’a kto chciał i czuł się na siłach podawał utwór z przygotowanej listy i czekał na wywołanie. Mimo, iż repertuar był bogaty nie wszystkim dane było zaśpiewać to co najbardziej chcieli. Na pierwszy ogień poszedł Marcin co słychać

Później było już z górki,Dumka na dwa serca, występy indywidualne i w duetach, nieśmiałe podśpiewywanie przy stoliku i inne takie

Mama ostrzegała

Ci, którzy nie czuli się mocni solo śpiewali w większych grupach

Pszczółka Maja

Ona czuje we mnie piniądz

Zombie

Miłość w Zakopanem

500 miles

Jak widać wspieraliśmy się wzajemnie niezależnie od tego kto w danej chwili miał mikrofon
W czasie kiedy nie mieliśmy władzy nad mikrofonem, jak zwykle rozmawialiśmy o wszystkim w tym i o sprzęcie robiliśmy porównania jakości zdjęć a mieliśmy note 10 do zabawy.

Oprócz wszystkim dobrze znanych utworów samochodowych UMC UMC UMC znalazły się również brawurowe wykonania Shallow i Mam Tę Moc…. Szczególnie ten ostatni dał poczuć jaka moc w nasz drzemie

Mam tę moc

Imprezę zamknęliśmy chóralnym wykonaniem   

Whisky moja żono

oraz całuj mnie… z dużym gronem innych chętnych do śpiewania, niestety tu akurat brak dokumentacji (edit: Mi Bunny - dokumentacja jest, ale to są materiały już mocno pod wpływem, więc nie będziemy się nimi dzielić publicznie ;) ).  

Dla wielu było to pierwsze spotkanie z mikrofonem i publicznością. ( tak, tak to nie to samo co pod prysznicem czy przy goleniu. ) ale jak widać na zdjęciach i wycinkach z materiałów video daliśmy radę.

Maskotkę nagrodę za śpiew zgarnęli Aldona z Marcinem i chyba nagroda trafiła we właściwe ręce.

Tak właśnie spędziliśmy piątkowy wieczór w gronie znajomych przy dobrej muzyce. ( dosłownie, gdyż stolik mieliśmy 2 metry od DJ’a. ))))))

do następnego razu:)
                                                Krzysztof 5791
relacja zamieszczona z przyczyn technicznych na konto  Mini21:) dziekuję za pomoc:)

edit by mini21
Nie mogłem się powstrzymać :D

2020-03-11 07:05:39
Favorites8 RateRate

Pro Bunny

MartiniPOL | from app

Widzę znajome twarze 😋😋😋
2020-03-11 07:23:30
MartiniPOL
Widzę znajome twarze 😋😋😋

to znaczy, że alkohol był rozcieńczany....
2020-03-11 07:40:20

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Wygląda z relacji , że zabawa była przednia - super 👍
2020-03-11 08:39:53
ej ja Wam wyslalam duzo wiecej nagran, również te, o których tu mowa, że ich brakuje ;) Łapcie Szymona, niech doda nagrania z Note 10
2020-03-11 10:17:13
Mi_Bunny
ej ja Wam wyslalam duzo wiecej nagran, również te, o których tu mowa, że ich brakuje ;) Łapcie Szymona, niech doda nagrania z Note 10

są skróty. każdy filmik to dwa trzy refreny
2020-03-11 10:25:13
Wrzuciłam więcej brakujących materiałów do wpisu :)
2020-03-11 10:47:08

Pro Bunny

Kiniek | from app

No i proszę, zabawa na całego. Super. Pozdrawiam.
2020-03-11 10:49:00

Master Bunny

mini21 Author | from app

Mi_Bunny
Wrzuciłam więcej brakujących materiałów do wpisu :)

Też na to zwróciłem uwagę, że brakuję...
Nie wiem ile razy śpiewaliśmy ale na pewnoNo  kilkanaście.
No ale pewnie nie wszystko się nadawało do pokazania (Dumka 🤣).
Brakuję mi tylko jednego Twojego występu, który jakoś mocno utkwił mi w pamięci.
2020-03-11 11:05:46
mini21 odpowiada, dnia 2020-03-11 16:05:46
Też na to zwróciłem uwagę, że brakuję...
Nie wiem ile razy śpiewaliśmy ale na pewnoNo  kilkanaście.
No ale pewnie nie wszystko się nadawało do pokazania (Dumka 🤣).

vaiana? jak wrzucalam mam te moc, to juz nie bralam vaiany, zeby tez za duzo nie spamowac ^^"
2020-03-11 11:10:03

Master Bunny

mini21 Author |

Mi_Bunny odpowiada, dnia 2020-03-11 16:10:03
vaiana? jak wrzucalam mam te moc, to juz nie bralam vaiany, zeby tez za duzo nie spamowac ^^"

vaiana - to chyba była.
Też mam to wszystko na dysku.
Właśnie oglądam :)
2020-03-11 11:13:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mini21

Master Bunny

• Followers

259

• Threads

214