In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Dyskusja] Redmi Note 8 Pro - Android 10, rozwiązane problemy

2020-03-04 00:54:53
766 14
Hej. Tu Unax.

Nie wiem czy pamiętacie mój post, który opublikowałem dobre 4 miesiące temu. Dla przypomnienia:
https://c.mi.com/thread-2553821-1-0.html

Poruszyłem temat problemów, które występują w Redmi Note 8 Pro, a mianowicie Mifit i Spotify. Oczywiście w tamtym momencie występowałała też niedogodność w postaci certyfikacji(?) - aplikacja Netflix wyświetlała obraz tylko w jakości sd - nie ważne, że mieliście wyższy pakiet. Dodatkowo (u niektórych w tym u mnie) pojawiały się incydenty z wyskakującymi paskami. Ten drugi i trzeci (Spotify,, paski) problem został szybko rozwiązany aktualizacją na programowaniu miui 11, natomiast na rozwiązanie problemu z netflixem oraz mifit musieliśmy czekać aż do teraz, ponieważ miło mi powiadomić, że tego modelu nie nęka już żadna niedogodność.

Ostatnio michalms pisał o tym, że aktualizacja do androida 10 rozwiązała problemy z netflixem (po aktualizacji należało przeinstakować aplikację).
Miło mi was poinformować, że problem z mifit również odszedł w niepamięć. Od razu po aktualizacji zrobiłem krótki spacer i ku mojemu zadowoleniu mifit rysuje trasę poprawnie. Zauważyłem już na etapie śledzenia trasy w czasie rzeczywistym. Na androidzie 9, punkt, który wskazywał moją pozycję najzwyczajniej w świecie świrował - aktualizował się z punktu A do B potem C czy D linią prostą, teraz ładnie rysuje uwzględniając wszystko płynnie. Nie wiem jak to wyjaśnić moze po prostu pokażę ;)
Wybaczcie - trochę wyblurowałem mapę ;)

Przed aktualizacją (android 9):

Po aktualizacji (android 10 - tutaj się mapa nie wczytała, ale widać od razu różnicę):

Co myślę? Ten telefon jest idealny. Nawet te niedogodności, które występowały nie były rażące. Fajnie jakby w ogóle nie występowały, ale no. Na szczęście teraz już ich nie ma :)
2020-03-04 00:54:53
Favorites1 RateRate

Mi Sports Team

Amsti | from app

Dzięki wielkie za to info, dobra wiadomość dla wszystkich uprawiających aktywność, także dla mnie ;D. Oby Xiaomi miało w zanadrzu więcej takich niespodzianek ;)
2020-03-04 01:13:42

Master Bunny

Dejmon | from app

RN8PRO lepiej się audio po aktualizacji słucha bezprzewodowch
2020-03-04 02:42:23
mi po aktualizacji telefon dwa razy się już wyłączył i włączył ponownie . Podczas odinstalowania Instagrama i jak wychodziłem z aplikacji Netflix :/
2020-03-04 02:47:54

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Bardzo dobre wieści - dzięki , że się z nami podzieliłeś tym faktem . I tak jak wspominał Amsti , oby było więcej takich udogodnień i poprawek ;-).
2020-03-04 03:02:30

Rookie Bunny

misteq | from app

u mnie też sam się zresetował jak miałem włączony Netflix może po instalacji androida 10 trzeba przywrócić ustawienia fabryczne??
2020-03-04 04:04:01

Banned

michalms | from app

Ja jeszcze dodam że przez ostatnie 3 tygodnie miałem problem z WiFi. Przy włączonym bluetooth co jakiś czas rozłaczalo Wifi. Nie pisałem o tym bo problem występował tylko w przypadku połączenia z routerem Xiaomi Mi3. Z innymi działał prawidłowo. Po aktualizacji do androida 10 ten problem też znikł.
2020-03-04 04:06:16
Problem z wyłączeniem się... W różnych sytuacjach. Przy korzystaniu z Chrome pierwszy raz jest ciepły na budzie z tyłu. Bata szybciej znika... I jeszcze jakieś drobiazgi... Przywracanie do fabrycznych nic nie dało... Działamy dalej...
2020-03-04 06:35:52

Rookie Bunny

misteq | from app

Niech beta testerzy zgłaszają bugi
2020-03-04 12:33:47

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

O widzicie. Ja od czasu aktualizacji nie miałem żadnego takiego incydentu. Wszytko działa idealnie jak przed aktualizacją ;)
2020-03-04 13:54:56

Rookie Bunny

misteq | from app

Nie działa lokalizacja przez sieć komórkową, wcześniej jak wyłączałem GPS to działała mi lokalizacja przez GSM teraz nie
2020-03-04 19:07:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje

Semi Pro Bunny

• Followers

107

• Threads

17

• Replies

305

1068