In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

[Dyskusja] Druga przestrzeń...

2020-02-27 08:39:54
737 7
Tym razem to ja potrzebuję porady kogoś kto miałby do czynienia z MIUI w sposób mocno zaawansowany.
Otóż przedstawię sytuację.
Mam zainstalowane Mi Home które z różnych ważnych względów nie może być usunięte, przeinstalowane na wersję modowaną czy w inny sposób zmienione.
Potrzebuję jednak skorzystać ze schmatów automatyzacji jakie są ustawione w Mi Home zmodowanym ponieważ większość rzeczy wchodzących w skład smart domu pochodzi z chin a tylko żarówka jest EU. Żarówka nie jest obsługiwana przy serwerze Chińskim i większości Chińskich komponentów, nie jest wykrywana.
Zmiana serwera wersji oficjalnej, a także klonowanie nie rozwiązuje mojego porblemu. Przy zmianie serwera wersja oficjalna widzi żarówkę ale nie widzi bramki. Przy klonie mam jedno i drugie przy ustawieniu dwóch różnych serwerów ale to nie będzie działało razem.

Pomyślałem zatem że uruchomię drugą przestrzeń która jest rzekomo niezależna od podstawowej i tam zainstaluje moda Mi Home. Niestety, przy próbie instalacji Mi Home w drugiej przestrzeni pojawia się błąd. Taki sam błąd jest w sytuacji gdy na podstawowej wersji chce wgrać moda, wynika z tego to iz pomimo uruchomienia drugiej przestrzeni to instalator i tak wykrywa iż mam już zainstalowane Mi Home w wersji niezgodnej.

Ktoś ma jakiś pomysł jak to pogodzić? By wilk był syty i owca cała?
2020-02-27 08:39:54
Favorites RateRate

Mi Test Team

michalms | from app

zainstalować wersję z automatyzacja na telefonie żony ;)
2020-02-27 10:12:24

Moderador

Vergiliusz Author |

michalms odpowiada, dnia 2020-02-27 16:12:24
zainstalować wersję z automatyzacja na telefonie żony ;)

No nie da rady bo sytuacja taka sama jak u mnie
2020-02-27 10:26:42
Szczerze mówiąc, to nie do końca Cie rozumiem, więc wybacz :D Ale może zainstaluj aplikację na swoim drugim koncie google na telefonie, dodatkowo do tego ewentualnie na drugiej przestrzeni gdyby normalnie nie chciało.
2020-02-27 11:51:28

Moderador

Vergiliusz Author | from app

yanek
Szczerze mówiąc, to nie do końca Cie rozumiem, więc wybacz :D Ale może zainstaluj aplikację na swoim drugim koncie google na telefonie, dodatkowo do tego ewentualnie na drugiej przestrzeni gdyby normalnie nie chciało.

Mam mi home oficjalne bo muszę. Nie mogę zainstalować modowanego mi home nawet na drugiej przestrzeni bo przy instalacji pojawia się błąd. Błąd taki sam jest w sytuacji kiedy nie usuwając oficjalnej wersji chcę zainstalować moda. Oznacza to że nawet na drugiej przestrzeni jakimś cudem mi home wykrywa że już jest zainstalowane
2020-02-27 12:35:05
hmm a probowałes zrobic klon  wersji modowanej i wtedy zainstalowac?
2020-02-27 13:42:06

Moderador

Vergiliusz Author | from app

hardziol
hmm a probowałes zrobic klon  wersji modowanej i wtedy zainstalowac?

W jedną i drugą stronę jest ten sam błąd. Nie da się jednej wersji zainstalować na drugą
2020-02-27 13:51:52
Invalid floor, the posts have been deleted #7
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderador

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi