In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 8T

[Огляд] Огляд Redmi Note 8T

2020-02-26 21:30:18
3513 39
Мі-фани, всім привіт!
Нещодавно я придбав смартфон, який мав стати заміною вже всім чудово знайомому Redmi Note 7, а саме – Redmi Note 8T. Може виникнути резонне питання, а чому ми перестрибнули через звичайний Redmi Note 8? Так, він був деякий час у продажу, проте зараз вже його не знайти.
Отже, Redmi Note 8T. Його головні відмінності – це наявність модулю NFC, більш товсті рамки та відсутність індикації сповіщень на верхній або нижній грані смартфону. І саме сьогодні ми з усіх боків розглянемо Redmi Note 8T, а я висловлю свою думку, чи варто на нього переходити або ж краще подивитися в бік інших моделей Xiaomi.

Комплектація
Нагадаю вам cпочатку про його комплектацію. Тут є цікава особливість, на відміну від Redmi Note 7 та Redmi Note 8, у комплекті можна знайти 18 Вт зарядний блок із підтримкою QC 3.0. Погодьтеся, це дуже приємний бонус для майбутнього власника цього телефону. Чохол тут, на жаль, знову таки силіконовий, а не пластиковий, а саме його вже хочеться бачити у комплектах поставки.

Дизайн
Переходимо далі. Тепер це буде дизайн телефону. Порівняно з попередньою моделлю, тобто з Redmi Note 7, він не сильно зазнав змін, але все ж є про що розповісти. Насамперед, це крапля більш правильної форми (так, вона тут є – на радість чи на сум споживачеві). Проте, загалом вона стала виглядати краще, тож мій внутрішній перфекціоніст задоволений.
Що ще змінилося – відсутній індикатор сповіщень. І це я вважаю серйозним мінусом, бо якби в Redmi Note 8T хоча б був AMOLED-екран, то можна було б бачити нові анімації при отриманні сповіщень. А так...
На нижній частині дисплея у нас розташовується напис Redmi, що відразу викликає обурення. Але маленька порада – поклейте на нього скло, і відразу проблему вирішено. І що ще можу відзначити – нижня рамка стала трохи товстішою, ніж це було у Redmi Note 7.
Знизу телефону можемо знайти вже звичний для всіх останніх телефонів Xiaomi порт USB Type-C, а також мікрофон, динамік і джек під навушники.
На верхній частині телефону нам залишили ІЧ-порт для управління побутовою технікою, а також шумозаглушуючий мікрофон.
А що ж у нас з іншого боку телефону? Тут ми отримуємо 4 камери, які явно будуть виділяти телефон з-поміж інших. І ще можна помітити, що площу сенсора відбитка було зменшено. Всю задню поверхню вкрито захисним склом Corning Gorilla Glass 5, що має захищати телефон від різних механічних пошкоджень.
По боках - все стандартно: це клавіші навігації, а також повноцінний SIM-лоток, що однозначно вважаю плюсом.

Дисплей
Ну який же телефон без дисплея? В цій моделі нам виробник поставив, на жаль, IPS екран, а не AMOLED-матрицю (і тим самим позбавив нас функціоналу Always On Display – до речі, в MIUI 11 цю можливість прокачали, тож вона виглядає набагато крутіше, ніж було раніше). Не можу сказати, що це дуже сумно, але не варто забувати про класичний рандом від Xiaomi: в залежності від виробника екрана один екземпляр може бути в теплих тонах, а другий у холодних. Цей телефон отримав екран діагоналлю 6.3 дюйма і роздільною здатністю FullHD+. Як і задня кришка, дисплей захищений склом Corning Gorilla Glass 5, але від себе таки дам пораду – краще поклеїти поверх скло для захисту екрану телефона.
В цілому ж для перегляду відеороликів на YouTube, сторінок в інтернеті – саме те. Плюс, звичайно ж, за допомогою програмного забезпечення є можливість змінити під себе деякі параметри в налаштуваннях екрану.
Що стосується краплі, то її, звичайно, можна приховати, та й оптимізація ігор під неї, звісно ж, є. А тому проблем з її сприйняттям не має бути.

Батарея
Важливий параметр будь-якого телефона – це батарея. Серія Redmi нас вже привчила, що в ній є тільки акумулятори на 4000 мАг. І цей телефон не став винятком. Підтримка QC 3.0 і 18 Вт-них блоків – це безсумнівний плюс до скарбнички цього телефону. Автономність тут – така ж, як і в його попередника, хоча я постійно повторюю у своїх матеріалах, що показники автономної роботи телефону чисто суб'єктивні. Особисто в мене даний смартфон прожив майже 2 дні при 8-годинній роботі екрану. Але не забувайте, ці дані можуть варіюватися в залежності від використання!

Продуктивність
Напевно, одне з найбільш спірних в цій моделі – її «залізна» складова. Минув практично рік після представлення в Україні Redmi Note 7, а що робить Xiaomi? Вона ставить в нову модель Snapdragon 665, який не надто кардинально відрізняється від Snapdragon 660! Хоча можу сказати, що при звичайному використанні, коли ми, припустимо, викликаємо «Нещодавні додатки», Redmi Note 8T вже не так сильно фрізить, ніж його попередник.
Загалом за технічними характеристиками телефон вийшов таким собі міцним середняком, якого цілком вистачить як мінімум на 1.5 року, звичайно ж, в залежності від поставлених перед ним завдань.
Тепер перейдемо до ігор. Особисто я не відчув дискомфорту при грі за низького або середнього пресетах налаштувань. Звичайно, якщо хочеться максимального задоволення, можна викрутити налаштування, але при цьому можна і втратити певну кількість кадрів, тож тут кожен сам для себе має вирішити, як краще вчинити.

Камера
Останнім часом стала актуальною тема перегонів за кількістю мегапікселів та модулів камер. Redmi Note 8T пропонує нам 4 модулі, хоча, як на мене, могли б залишити і два, як у Redmi Note 7. За особистими відчуттями можу відзначити, що макро-лінза (новинка останнього часу) на 2МП є просто марною – фотографії виходять дуже потворної якості. Хоча чого хотіти від 2МП?
Компанія в цій моделі поставила так само і ширококутну лінзу на 8МP, яка покликана урізноманітнити фотографії. Але й вона не виправдовує покладених на неї сподівань: фотографії виходять мильними і можуть викликати огиду у любителів мобільного фото.
А от основний модуль тут практично такий, як і у Redmi Note 7, – при порівнянні зроблених знімків за однакових умов вони між собою +/- однакові.
І насамкінець – фронтальна камера. Вона в цій моделі на 13МП, тож якість знімків теж аналогічна Redmi Note 7, – нічого надзвичайного.

Програмне забезпечення
Останній пункт огляду – програмна оболонка смартфона. І тут відразу бачимо першу  проблему – наявність з коробки Google-додатків, якими замінено звичні сервіси MIUI (дзвонилка, контакти, повідомлення). Чому це сталося? Компанія Google, посилаючись на зміни законодавства щодо приватності, посилила правила із запису розмов і тим самим поставила виробників перед фактом, що треба цю можливість прибирати. Чи є якісь ліки від цього? Так! Один з варіантів – є очікування, що у 2020 щось зміниться у правилах встановлення системних додатків.
Що стосується в цілому роботи MIUI на цьому телефоні, то з коробки встановлено MIUI 10 під управлінням Android 9.0. Але вже зараз ця модель отримала оновлення до MIUI 11, тож усі користувачі можуть оновити ПЗ від Xiaomi.

Особливості
Чому треба обрати саме цю модель? Як мінімум тут є NFC! Компанія Xiaomi стежить за відгуками користувачів, а саме це прохання було найбільшим від користувачів. Тож відтепер ви зможете спробувати усі переваги безконтактної оплати!

Підсумок
Ну а тепер я підіб’ю підсумок всього того, що було сказано вище.
Відповідаючи на питання, чи варто бігти купувати Redmi Note 8T, якщо у вас Redmi Note 7, моя відповідь – так. Адже ця модель отримала трохи більше цікавих можливості, ніж може запропонувати Redmi Note 7. Сучасний дизайн, безконтактна оплата та інші особливості - роблять цей телефон бажаним для покупки.
Чого тут не вистачає? Індикатору сповіщень, бо тепер без розблокування телефону і не дізнатися, чи є там пропущений виклик чи ні. Окрім цього, ще можу виділити товстіші рамки, але це вже суб'єктивно.   
Але якщо відкинути ці мінуси, то телефон мені дуже сподобався.

На цьому даний огляд підійшов до свого логічного завершення. Якщо у вас залишилися запитання, пишіть їх у коментарях до цієї теми!

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2020-02-26 21:30:18
Favorites29 RateRate

Master Bunny

DrZIM | from Redmi Note 8 Pro

Дякую за огляд 👍
2020-02-27 01:03:16
Цікаво де придбано апарат. На  моєму остання прошивка 11.02 а я бачу тут 11,05
2020-02-27 03:04:05
Invalid floor, the posts have been deleted #3

Advanced Bunny

Redmi Note 8T | from Redmi Note 8T

Вау👏👏👏
2020-02-27 04:27:12
Invalid floor, the posts have been deleted #5

Pro Bunny

18*855408 | from Redmi Note 5

опус про те як тяжко жити без індикатора сповіщень
2020-02-27 04:53:53

Rookie Bunny

6234572413 | from Redmi Note 8T

Євгеній Гарасюта
Цікаво де придбано апарат. На  моєму остання прошивка 11.02 а я бачу тут 11,05

У тебе звичайна Глобальна версія , а там Європейська
2020-02-27 05:20:47

Semi Pro Bunny

4152685988 | from Redmi Note 8

дистальный обзор класс
2020-02-27 06:06:25
Invalid floor, the posts have been deleted #9

Advanced Bunny

CIIACATEJIb | from Redmi Note 8 Pro

на мою думку, краще вже взяти 8про, різниця в ціні не велика, а індикатор там є))), та й сам телефон кращий.
2020-02-27 08:13:27
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ilya Kotlyarov

Mi Influencer

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In