In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Katowice] Luty w Katowickim MFC

2020-02-24 14:27:58
1374 14
Cześć MiFani!
Luty zaczęliśmy od ataku na Ludiversum, czyli spotkania MiPlanszówkowego - relacja autorstwa Karoliny.
Ostatnimi czasy w naszej ekipie ujawniły się zastępy planszówkowców. Wstępnie zespół mały, ale za to rosnący w siłę, bo każdy wie, że aby być dream teamem trzeba się najpierw dobrze poznać. Zabawę zaczęliśmy od gry dość grubego kalibru czyli „ Szydzisz czy się wstydzisz ?”. Hasła były mocne, każdy kto lubi czarny humor, zrozumie, że "ma się sny tak mokre, że matka zostawiła ci płetwy przy łóżku", jest zdecydowanie konkretem.
Taki tekst na pewno spowoduje uśmiech na niejednej twarzy. Gra zdecydowanie polecana dla dojrzałych ludzi z dużą dozą poczucia humoru, jak i rezerwą do całego świata, bo poprawność moralna tutaj nie występuje. Rozgrywka zakończyła się potrójnym remisem dla największych szyderców.

Druga wybrana gra, żeby nieco się rozbudzić, to Jungle Speed . Spostrzegawczość oraz zręczność pomagały być liderem w tej grze, ponieważ jej główną zasadą jest kto pierwszy ten lepszy.

Po intensywnej rozgrywce wraz z ogromną dawką emocji i ruchu puste brzuchy dały o sobie znać.
Jak to mamy już w zwyczaju, wybór padł na pizzę, a jak pizza to tylko w Kokize, gdzie jak zwykle rozkoszowaliśmy się również zimnym, dobrym Raciborskim .

--------------------------------------------------------

Kolejne spotkanie było niemniej wesołe, a do tego bardzo dynamiczne, tym razem padło na gokarty! -
relacja autorstwa Kasi.
W samym środku tygodnia postanowiliśmy porywalizować i poczuć się jak prawdziwy kierowca F1 ;) W tym celu udaliśmy się do Sosnowca na tor gokartowy Autodrom, który niedawno został wydłużony.
Bezpieczeństwo przede wszystkim, więc na samym początku obejrzeliśmy filmik instruktarzowy, przedstawiający zasady panujące na torze.

Po krótkim wstępie ubraliśmy kominiarki, kaski i udaliśmy do wskazanych gokartów.
Na początku część zawodników płci pięknej miała lekkiego pietra, ponieważ nie mają, aż takiego doświadczenia, jak Panowie, którzy rywalizację zaczęli już w szatni od przechwałek.

Na początku zrobiliśmy krótką rozgrzewkę, aby zapoznać się z torem i gokartem, później nastąpiła prawdziwa rozgrywka! Było o co walczyć - wsród nagród znalazł się Stefan – nasza ulubiona maskotka, Mitu przebrany za renifera, świąteczny zestaw szalik+czapka oraz plecak.

Strach został szybko przełamany i na torze każdy walczył jak równy z równym.
Mimo zaciętej walki doświadczenie Panów wzięło górę i to oni zajęli wszystkie miejsca na podium…. ale drogie Panie spokojnie, to tylko kwestia czasu ;)
Jeszcze pokażemy im gdzie ich miejsce .
Rywalizacja wyzwoliła w nas sporo adrenaliny i znów zgłodnieliśmy troszkę, po wszystkim udaliśmy się do naszej zaprzyjaźnionej pizzerii w Katowicach. Jak zwykle nie zawiedliśmy się. Ania – właścicielka i szefowa kuchni uraczyła nas przepyszną pizzą oraz… ciasteczkowym deserem!

Po posiłku nadszedł czas na kolejną atrakcję na którą najbardziej czekali zwyciężcy – wręczenie nagród - gratulacje Panowie!.

Emocje powoli opadły, a my siedzieliśmy i rozmawialiśmy przy piwku i herbatce… Niestety… Środa jak sama nazwa wskazuje jest w środku tygodnia i rozsądek kazał nam grzecznie pójść do domów, aby nazajutrz nie mieć problemów z pobudką!

Trzeba przyznać, że gokarty to świetna zabawa i wyzwanie! Trochę się poobijaliśmy, ręce bolały, ale było warto!
Panowie, następnym razem nie będziecie mieli tak łatwo z nami ;)
--------------------------------------------------------

Zima za oknem jest jaka jest, a raczej jej nie ma więc postanowiliśmy wykorzystać temperaturę +12°C i wsiąść na rowery, a całość zakończyć przy ognisku!
Rowerowa część spotkania rozpoczęła się około 10:30, wyruszyliśmy najpierw w kierunku Panewnik, by potem zmagając się z mordewindem dotrzeć do Mikołowa, skąd już tylko rzut kamieniem do naszego celu - Hałdy Skalny w Łaziskach Górnych. Tuż przed największym tego dnia podjazdem uzupełniliśmy zapasy w sklepiku, gdyż pierwsza część wycieczki była głodna, druga zaś spragniona. Nie przedłużając opisu zapraszam do obejrzenia mini wideorelacji.


Po powrocie przepełnieni endorfinami wyzwolonymi pozytywnym wysiłkiem oraz promieniami słońca, kontynuowaliśmy zabawę przy ognisku. W spontanicznej akcji uczta była godna niejednego letniego grilla. Na ruszt wpadły karkóweczki w domowej marynacie, cebulka oraz oczywiście kiełbaska! Nikt nie opuścił spotkania głodny, a już tym bardziej spragniony.

Przy takim żarze, żal tylko że nie mieliśmy kartofli , ale za to wiemy też czego nie zabraknie następnym razem.
--------------------------------------------------------

Fan clubowy Luty zakończyliśmy spotkaniem w JumpWorld oraz w naszej ulubionej pizzerii w której, nawet dorobiliśmy sie Mi Fanowskiej zniżki!

Nasze spotkania obrały koncepcję dwuczęściowych, zazwyczaj zaczynamy aktywnie, potem spędzamy czas na gawędzeniu, tak było i tym razem. Na spotkanie dotrało 12 osób, które głodne rywalizacji oddały się najpierw grze w zbijaka tram.polinowego*, przeplatanego z siatkówką. Emocje sięgały zenitu!

Żeby tego było mało, całośc rywalizacji dopełniliśmy wyścigami po torze przeszód oraz rywalizacją na coraz to lepsze tricki! Niektórzy przełamywali pierwsze strachy skacząc do basenów z gąbkami, a inni robili salto za saltem! Park tram.polin* to też świetna okazja na zabawę aparatem slow motion. Nasze wygłupy wyglądały mniej więcej tak:


Ekipa w komplecie:

Po wszystkim udaliśmy się do Kokizy gdzie na nasze zamówienia czekały Ania i Magda. Skakanie pobudziło apetyt więc na stół od razu wjechały 4 pizze, których nawet nie zdążyliśmy sfotografować, gdyż zniknęły w błyskawicznym tempie.

W lutym za kulisami odbył się pojedynek fotograficzny posiadaczy Redmi Note 7, w którym nagrodami były case'y do własnie tego telefonu.
Zwycięskie zdjęcie Basi to:

Jednak nie był to konkurs, w którym można było przegrać i nagrodzony został każdy uczestnik! Gratuluję!

W tym miesiącu pragnę również szczególnie podziękować za pomoc:
Pam
Karolinie
Kasi
Rafalowi
Dominikowi
Tymkowi
Tymonowi
Adamowi
Skittiemu
Tomkowi
Jesteście najlepsi! Dzięki!

*niestety taka pisowania gdyż to słowo jest automatycznie cenzurowane

--------------------------------------------------------


Chcesz dołączyć do Mi Fan Clubu Katowice?
Nic trudnego, dołącz do nas na messneger i poznajmy się!
https://m.me/join/AbZ6Jw_FQYb5B5oW


Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-02-24 14:27:58
Favorites7 RateRate

Rookie Bunny

Berni89 | from app

#1

lekko się czyta, aż chce się wyjść z domu i to powtórzyć;D
2020-02-24 14:33:18
Luty był fantastycznym MiMiesiącem! Oby więcej takich.
A cieplejsze dni coraz bliżej :)
2020-02-24 14:54:31
😃
2020-02-24 15:38:12

Grand Master Bunny

Amsti | from app

#4

Super relacja!!! Zgrana ekipa, motywuje cię mnie abym ruszył Krakowski Mi Fan Club do boju. Bo chyba byliśmy we śnie zimowym ;). Kraków pozdrawia!!
2020-02-24 15:59:35

Semi Pro Bunny

Mac1as Author | from app

#5

Dawaj Amsti, śmiało! Jeszcze chwila, będzie ciepło i na pewno coś razem się uda ogarnąć Katowice i Kraków ☺️
2020-02-24 16:03:44

Pro Bunny

Ptako | from app

#6

Zazdroszczę 😍 we Wrocławiu nadal nie widu nie słuchu 🙄
2020-02-24 16:55:13

Pro Bunny

PIEREK | from app

#7

super relacja brawo WY
2020-02-24 18:17:25

Master Bunny

mini21 | from app

#8

Fantastyczna relacja.

Pozazdrościć zgrania i zorganizowania!
Mi się nie udało.

Byle tak dalej!

2020-02-24 18:50:01

Grand Master Bunny

Amsti | from app

#9

Mac1as
Dawaj Amsti, śmiało! Jeszcze chwila, będzie ciepło i na pewno coś razem się uda ogarnąć Katowice i Kraków ☺️

No powiem kusząca propozycja ;D. Trzeba tylko znaleźć coś pośrodku Katowic a Krakowa...np. Jakiś wypad nad Polskie morze ;D. Nie no żarcik, będziemy działać.
2020-02-24 23:51:10

Semi Pro Bunny

Mac1as Author |

#10

Amsti odpowiada, dnia 2020-02-25 05:51:10
No powiem kusząca propozycja ;D. Trzeba tylko znaleźć coś pośrodku Katowic a Krakowa...np. Jakiś wypad nad Polskie morze ;D. Nie no żarcik, będziemy działać.

Pewnego dnia może i morze! :D
A teraz mi się marzy spotkanie rowerowe np. w Olkuszu, ale do tego jeszcze potrzebujemy chwili!
2020-02-25 02:12:23
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mac1as

Semi Pro Bunny

 • Followers

  120

 • Threads

  4

 • Replies

  50

 • Points

  513

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Newbie Member
#MiActive
Mrrrroczne Halloween
50k fanów w Polsce!
Happy New Year 2020!
OdpowiedzMi1
OdpowiedzMi2
Wielkie Porządki z MITU
DXOMark

Read moreGet new
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list