In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Beta team

[Stabilna] MIUI Global Eu - Platnosci NFC

2020-02-18 19:39:38
714 4
Dostaję komunikat, że nie mogę używać GPay na tej wersji ROMu. Czy jest jakieś lekarstwo na to? Na domach xiaomi.eu wszystko działało bez zarzutu. Teraz widzę, że urządzenie nie jest certyfikowane. Proszę o wskazówki jak to ogarnąć.
2020-02-18 19:39:38
Favorites1 RateRate

Semi Pro Bunny

Hellborg | from app

Bootloader zablokowany? Jak nie, to masz przyczynę
2020-02-18 20:20:33

Wizard Bunny

Zibiss Author | from app

Odblokowany
2020-02-18 20:24:22

Master Bunny

DinoMi | from app

Zibiss
Odblokowany

To dlatego. Musi być zablokowany, albo root i Magisk. Tylko na globalu root trochę bez sensu.
2020-02-18 20:51:55

Rookie Bunny

6287621698 | from app

Wiitam miałem podobny problem po wgraniu nowego MIUI eu. i przypadkiem problem się rozwiązał, mianowicie po wgraniu MiUI na czysto NFC na google pay nie działało , wyskakiwał komunikat że telefon ma odblokowany bootloader, a że to początek mojej przygody Xiaomi i softami więc trochę się bawiłem i trochę nakopałem, nie będę się rozpisywał Co i jak :) ale konkretnie jak u mnie zadziałało: wgrałem indyjski global rom raphaelin przez mi flash, odpaliłem telefon dałem przywracanie z konta, zaczeły się instalować aplikacje, w międzyczasie wrzuciłem na telefon rom który chciałem wgrać MiUIeu i jak tylko się wrzucił na telefon wyłączyłem (nie czekałem aż wszystkie aplikacje przywróci) podpiąłem telefon do kompa zainstalowałem twrp przez fastboot, odpaliłem twrp i nie robiąc format wipe ani format data, zainstalowałem miuieu tak jakby na ten system raphaelin. wszystko się zainstalowało, po odpaleniu telefonu i przywróceniu kopi z konta gdy tylko pojawiło się google pay to dodałem kartę i wszystko zadziałało. Nie mam pojęcia czemu zadziałało, bo  teoretycznie nawet jak nie zrobiłem format data, to i tak przy instalacji sytem powinien zastąpić stary, więc jakaś magia chyba :) i to sprawdzone dwa razy. Mój telefon to redmi k20 pro premium edition  
2020-03-01 16:57:43
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Zibiss

Wizard Bunny

• Followers

1

• Threads

1

• Replies

3

132826