In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] Кожен гаджет Xiaomi - уже магія. Мій Crash-Boom-Bang Xiaomi Redmi Note 7 Pro...

2020-02-17 14:21:38
301 1
Свій магічний апарат я отримав у подарунок на день народження, він був заміною мого старенького Xiaomi Redmi Note 2( до речі він іще ого-го який живий у моєї бабці в руках)! Перше враження, звісно було вау! Насичений синій колір з градієнтом, такий соковитий та оригінальний вигляд.
Це перше, що впадає в око. Супер віддітки екрану та офігезна камера.
Відразу захотілось зробити купу кадрів.
Фоткав кругом все що бачив)
І це призвело до того, що телефон мій перший раз зробив своє падіння в город до сусіда по дачі. Нічого- вижив. Другий раз у магазині, впав на плитку, тріснуло тільки захисне скло- телефон живий повністю! Я так хотів поділитись з вами цим описом, що спішив та виронив його буквально перед написанням поста. Бах був відчутний, та так що аж дружина з кухні вибігла. Результат ось тут>

А малий Xiaomi Redmi Note 7 просто Живчик! Рекомендую до покупки цей магічний пристрій!
2020-02-17 14:21:38
Favorites3 RateRate

Advanced Bunny

E1ik | from Redmi Note 7

Добре що скло захисне було...бо мабуть було б неприємно 😄,а так усе добре...
2020-02-17 17:21:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Maximus Prime pl

Advanced Bunny

• Followers

69

• Threads

1

• Replies

15

146