In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Pytania i odpowiedzi] dla czego nie wszystkie aplikacje albo i większość nie mogę podzielić na ekran?

2020-02-04 10:41:51
260 3
Chodzi mi np. FB,Instagram,Whatsapp,GG itd itp ..... ''Xiaomi Redmi 7A''
2020-02-04 10:41:51
Favorites1 RateRate
Po prostu coś jest nie kompatybilne albo sama aplikacja nie pozwala. Nie mniej jednak z tego co napisałeś nie da się dodać Messengera, reszta jak FB, Whatsapp, GG mogę. Insta nie używam, więc nie wiem
2020-02-04 13:14:53

Semi Pro Bunny

KwiatekxSon Author | from app

Łukasz
Po prostu coś jest nie kompatybilne albo sama aplikacja nie pozwala. Nie mniej jednak z tego co napisałeś nie da się dodać Messengera, reszta jak FB, Whatsapp, GG mogę. Insta nie używam, więc nie wiem

aha,ok
2020-02-04 18:37:11
Piotr K.
Mimo braku obsługi w samej aplikacji można wymusić to w ustawieniach programisty.

Z wymienionych aplikacji działa dobrze FB, Messenger, Instagram. Pozostałych nie używam.

Z racji ograniczeń aplikacji niekoniecznie możliwy może być ich wybór z listy aplikacji, ale uruchomić messenger można pośrednio z podzielonego FB.

Jak zwykle dodam, że w Huawei można bez przeszkód dodać w zasadzie dowolną aplikację wygodnym gestem podziału ekranu :)
Taka lekka przewaga nad MIUI, w którym jest to bardzo niewygodne.
2020-02-04 20:30:44
Nie lubię nadgryzionych jabłek
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

KwiatekxSon

Semi Pro Bunny

• Followers

17

• Threads

21

• Replies

93