In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Pytania i odpowiedzi] czy telefon Xiaomi redmi można naładować idąc spać ?!

2020-01-22 11:09:00
1261 28
Pytam bo mam w nocy przeważnie baterie koło 22% i nie bardzo wiem czy zostawić na noc podłączony telefon czy go wyłączyć i jak wstanę ranoto to go naładować?! bo nie bardzo wiem co i jak tu jest z baterią :( ;( i słyszałem że jak się telefon naładuje do 100% to ładowarka przerywa ładowanie i jak telefon  się rozładuje to wznawia ładowanie co szybko to może zepsuć i zniszczyć baterie , ale nie wiem ile jest w tym prawdy, i czy ma ktoś z was jakieś dobre rady dla mnie co do ładowania baterii w takim telefonie od Xiaomi redmi , to mój pierwszy telefon tej marki od tego roku :) ;)
2020-01-22 11:09:00
Favorites1 RateRate
Możesz podłączyć ładowarkę na noc, tylko niczym ani ładowarki ani telefonu nie przykrywaj, pod żadną poduszkę etc.
2020-01-22 12:58:07

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Ja mam pytanie skąd masz takie wiadomości że doładowanie baterii co jaki czas niszczy baterię. Bo soorki ale to nie jest tak delikatnie rzecz biorąc niemądry pogląd.
2020-01-22 14:43:31
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Rookie Bunny

HAalniiasz | from app

tak
2020-01-22 14:52:05

Zombie Bunny

jaro67 | from app

głupoty piszesz
2020-01-22 15:17:09

Master Bunny

Donia83 | from app

Można. Ja często ładuje w nocy.
2020-01-22 15:45:26
pewnie że można
2020-01-22 16:30:27
Jak ma tylko 22% baterii, to wręcz trzeba. Najbardziej szkodzi głębokie rozładowanie, nie ładowanie, czy doładowywania. Sam telefon przypomina przy 20% żeby to zrobić. Teorie o ewentualnym przeładowaniu przy zostawianiu ładowania na noc są wyssane z palca. Jakiś redaktor coś takiego napisał i poszło powielane przez innych w świat.
2020-01-22 18:08:23

Semi Pro Bunny

KwiatekxSon Author | from app

DinoMi
Jak ma tylko 22% baterii, to wręcz trzeba. Najbardziej szkodzi głębokie rozładowanie, nie ładowanie, czy doładowywania. Sam telefon przypomina przy 20% żeby to zrobić. Teorie o ewentualnym przeładowaniu przy zostawianiu ładowania na noc są wyssane z palca. Jakiś redaktor coś takiego napisał i poszło powielane przez innych w świat.

mi dopiero przy 19% sygnalizuje o ładowaniu ale ok
2020-01-22 20:19:15
Piotr K.

Semi Pro Bunny

KwiatekxSon Author | from app

pawelt
Ja mam pytanie skąd masz takie wiadomości że doładowanie baterii co jaki czas niszczy baterię. Bo soorki ale to nie jest tak delikatnie rzecz biorąc niemądry pogląd.

yt
2020-01-22 20:20:16
Piotr K.

Grand Master Bunny

pawelt | from app

To daj sobie spokój wsadź w bajki jakieś formowanie formatowanie baterii bo powiedzmy tak kazda nowa bateria może być naładowana i rozładowana powiedzmy kilkast razy. Jak nie dopuszczasz do rozładowania do 0  i po prostu doładowujesz wg potrzeb to czas działania baterii wydłuża sie nawet do paru tysięcy ładowań. To taki uproszczony opis działania najnowszych baterii.
2020-01-22 21:28:17
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

KwiatekxSon

Semi Pro Bunny

• Followers

17

• Threads

21