In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Recenzja] Xiaomi Haylou Ls01 - prezentacja menu i funkcji zegarka

2020-01-20 07:12:15
2627 40
Witajcie ponownie Mi fani.

Posiadam ten zegarek sportowy od dziewięciu dni i chciałem wam dzisiaj przedstawić menu i funkcję tego gadżetu.

Poziom baterii na dzień dzisiejszy po dziewięciu dniach użytkowania wynosi 22%. Pomiar tętna ustawiony na auto i wybudzanie poprzez ruch nadgarskiem włączone cały czas. Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć i przekłamanie kolorów.

No to zaczynajmy.

Ekran główny z jedną z tarcz, która mi pasuje.

Po przesunięciu palcem w prawo na ekranie głównym mamy dostęp do menu szybkich ustawień w którym możemy włączyć lub wyłączyć takie funkcje jak: pomiar tętna, wybudzenie ruchem nadgarstka, włączyć tryb nocny, wyszukać nasz telefon przez włączenie dzwonka połączeń przychodzących.

Przesuwamy palcem w dół na ekranie głównym i jesteśmy w menu powiadomień. Możemy przeglądać powiadomienia usuwać pojedyńcze lub wszystkie jednocześnie.

Przesuwamy palcem w górę na ekranie głównym i mamy kolejno: ilość kroków, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii i podsumowanie tygodnia.

Przesuwamy palcem w lewo na ekranie głównym i jesteśmy w głównym menu zegarka. Mamy wybór trybów sportowych, pomiar tętna w czasie rzeczywistym, tryb relax, alarm

Tryby sportowe do wyboru.

Włączony tryb spaceru.

Pomiar tętna.

Druga część menu zawiera kontrolę muzyki, stoper z minutnikiem, ustawienia, rekordy sportowe.

Kontrola muzyki. Tak zegarek nie wyświetla tytułów utworów, ani żadnych informacji z Playera.

Stoper i minutnik.

Ustawienia w których możemy wybrać jedną tarczę z pięciu dostępnych , ustawić intensywność podświetlenia wyświetlacza, wyłączyć zegarek lub zrobić reset.

Tarcze do wyboru.

Ostatnia część menu ustawień wyłączenie i reset.

W stosunku do Mi Banda 4 gadżet ten nalicza o wiele mniej fałszywych kroków. Algorytm pomiarowy bez włączenia trybu sportowego zaczyna naliczać dystans i kroki powyżej 10 kroków. Ruchy ręką przy codziennych czynnościach i jazda samochodem nie zwiększają nam tak mocno ilości kroków. Oczywiście w trybach sportowych zegarek jest o wiele bardziej czuły i algorytm pomiarowy jest dostosowany do wybranego trybu.

Mam nadzieję, że dosyć dobrze przedstawiłem menu i funkcje tego sprzętu.

Za jakiś czas przedstawię wam dedykowaną do zegarka aplikację Haylou Sport.

Dzięki za uwagę.

Pozdrawiam

Łukasz

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-01-20 07:12:15
Favorites13 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dzięki za obszerny opis Lucas 👍 , mam nadzieję , że jesteś zadowolony z zakupu i zegarek spełnia oczekiwania. Pozdrawiam 👋
2020-01-20 12:30:13

Mi Sports Team

Amsti | from app

Dziękuję za obszerna prezentacje, super!!! Mam nadzieję że będzie się nosił dobrze :)
2020-01-20 15:05:38

Master Bunny

StukiPuki | from app

Poziom baterii - wow 😲 - ja swojego Hułałeja co 2 dni ładuje ... dzięki za ooobszerny opis 👊
2020-01-20 15:09:04
Dzięki za prezentację. Daj znać, czy apka haylou też świruje u Ciebie przy aktywnościach włączanych z telefonu. Dystans i" malowanie" trasy nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Ja nie jestem zadolony z zegarka. Jeszcze dużo pracy przed nimi. Takie jest moje zdanie ;)
2020-01-20 15:12:05

Master Bunny

Batisto999 | from app

Bardzo mocno czekałam na opis funkcji. Mam pytanie czy można wgrywać tarcze bądź tworzyć własne?
2020-01-20 17:12:13

Mi Sports Team

Lucas_Islander Author | from app

Batisto999
Bardzo mocno czekałam na opis funkcji. Mam pytanie czy można wgrywać tarcze bądź tworzyć własne?

Niestety na chwilę obecną nie znalazłem żadnej aplikacji, która by mogła podmieniać tarczę. W aplikacji Haylou Sport nie ma takiej możliwości.
2020-01-20 18:39:09
Fajne toto... A chciałem zamiast banda sobie nabyć... Ale się Mikołaj pospieszył i jes MiBand 4...
Oby się elegancko używał. 😊
2020-01-20 19:27:02
RuraSzczecin
Fajne toto... A chciałem zamiast banda sobie nabyć... Ale się Mikołaj pospieszył i jes MiBand 4...
Oby się elegancko używał. 😊

Moim zdaniem lepiej na tym wyjdziesz ;) Band jest lepiej dopracowany (apka + oprogramowanie), oczywiście to moje subiektywne zdanie ;)
2020-01-20 19:58:37

Mi Sports Team

Lucas_Islander Author | from app

Unax Recenzje
Dzięki za prezentację. Daj znać, czy apka haylou też świruje u Ciebie przy aktywnościach włączanych z telefonu. Dystans i" malowanie" trasy nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Ja nie jestem zadolony z zegarka. Jeszcze dużo pracy przed nimi. Takie jest moje zdanie ;)

Aplikacja jest jak raczkujący Mi Fit. Fakt, że dużo wody w Wiśle upłynie zanim dopracują Haylou Sport do poziomu aktualnego Mi Fit.
2020-01-20 20:12:26

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje | from app

Lucas_Islander
Aplikacja jest jak raczkujący Mi Fit. Fakt, że dużo wody w Wiśle upłynie zanim dopracują Haylou Sport do poziomu aktualnego Mi Fit.

Oj tak. Jestem ciekaw jak będzie u Ciebie z mierzeniem tych aktywności. U mnie kompletny chaos (testowane na dwóch telefonach) ;) Trzymaj się!
2020-01-20 21:18:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lucas_Islander

Mi Sports Team

• Followers

116

• Threads

48

• Replies

1387

6269