In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Android One

[Pytania i odpowiedzi] Mam problem z prawidłową kalibracją GPS. Jak to zrobić ?

2020-01-18 16:24:23
668 3
Mam problem z prawidłową kalibracją GPS. Podczas korzystania z Google map w telefonie Xiaomi mi a3 pozycja moja jest cały czas niestabilna . "Niebieska kropka " nonstop przeskakuje oraz wariuje nie pozwalając na komfortową podróż . Zarówno podczas wycieczek pieszych jak i gry korzystam z samochodu (tutaj problem jest nawet większy ,gdyż mapy google co chwilkę próbują wyznaczyć mi nową trasę ,gdyż uważają że lokalizacja moja jest inna niż w rzeczywistości)  . Próbowałem szukać w ustawieniach. Próbowałem rysować ósemki telefonem podczas odpalonych map. Ściągnąłem nawet kilka aplikacji do kalibracji kompasu ,lecz nic nie jest skuteczne.
Myślicie że jest jakaś szansa na prawidłową pracę GPS w tym egzemplarzu czy reklamować produkt ?
2020-01-18 16:24:23
Favorites RateRate
Nie ma potrzeby kalibracji GPS-a, a kompas to dodatkowa funkcja nie związana z GPS. Są trzy opcje, albo mapy nie mają wszystkich uprawnień do korzystania z GPS, albo w systemie masz ustawioną niską dokładność lokalizacji, albo coś w twoim telefonie jest nie tak z modułem GPS, anteną. Mozliwe że jakaś opcja oszczędzania baterii wyłącza ci lokalizację. Program typu GPS Test powinien pokazać czy ten twój moduł GPS działa prawidłowo.
2020-01-18 17:09:19
Invalid floor, the posts have been deleted #2

Rookie Bunny

6260464868 | from app

#3

Miałem ten sam problem, ale jego powodem była magnetyczna obudowa ochronna z aluminiową ramka. GPS Test w obudowie wskazywał poziomy ok 5, natomiast po wyjęciu z obudowy sygnał wzrastał do 40-50.
2020-06-11 02:53:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

wiglesred

Rookie Bunny

 • Followers

  5

 • Threads

  1

 • Replies

  0

 • Points

  15

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list