In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Katowice] MFC Katowice - kilka słów o tym, co u nas

2020-01-17 12:09:30
972 16
Czołem Mi Fani!
Chwilę się nie odzywaliśmy, ale mieliśmy ręce pełne ręce roboty! Przyszedł czas na opowiedzenie Wam, co się u nas działo odkąd spotkaliśmy się na Pierwszym Oficjalnym Spotkaniu Mi Fan Clubu Katowice.
Dzień po nim wyruszyliśmy w kierunku Słowackich Tatr Zachodnich, a konkretniej z zamiarem wejścia na Roháče, zwane również Orlą Percią Tatr Zachodnich.
Pogoda dopisała, więc całość poszła bardzo sprawnie, na tyle sprawnie, że w plecaku nie przeszkadzał porwany ze spotkania baner Mi❤Poland.
Wywoływał on po drodze sporo pozytywnych emocji, np. starszy Słowak dłuższą chwilę nas ustawiał, ponieważ chciał zrobić dobre zdjęcie, a gdy je w końcu wykonał, okazało się, że zakryliśmy przypadkiem logo, no i wszystko zaczęło się od nowa.
Była też grupa która stwierdziła - czekajcie zrobimy wam zdjęcie naszymi iPhonami - żartownisie .

Następnie po pewnym czasie postanowiliśmy w skromnym, bo dwuosobowym składzie sprawdzić jak wyglądają zagraniczne Mi Store . Odwiedziliśmy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Coś czego się nie spodziewaliśmy przed wyjazdem to fakt, iż ceny w tamtejszym Mi Storze są niższe niż w naszych, a doliczając do tego zwrot VAT na lotnisku, prawie wróciliśmy z pamiątkami w postaci Mi 9T Pro.

Po powrocie czekały na nas wejściówki na Finał mistrzostw Polski ESL, których sponsorem było między innymi Xiaomi Polska. O tytuł zawalczyli zarówno Panowie jak i Panie. Rywalizacja była zacięta, nie tylko między zawodnikami, ale także między wiernymi kibicami. Emocje sięgały zenitu !

Następną okazją do spotkania były Święta Bożego Narodzenia. 26 grudnia zaraz około godziny drugiej wyruszyliśmy w trasę, aby jak co roku dotrzeć na wschód słońca. Jak widać na poniższym zdjęciu pogoda dopisała, było widać dokładnie nic, ale to nie szkodzi, bo mimo mrozu i totalnego zamglenia rozgrzewała nas doskonała atmosfera i świadomość, że właśnie spaliliśmy kilka pierożków i kawałek karpia, więc można wracać powalczyć z serniczkiem .

Nie stroniliśmy również od przełamywania własnych strachów przechodząchych z czasem w wygłupy na ściance wspinaczkowej.

Jednakże nie usiedzieliśmy długo na miejscu i postanowiliśmy sprawdzić, czy w górach na pewno dalej jest śnieg? Odpowiedzi poszukaliśmy podczas wycieczki pieszej na Skrzyczne, zakończonej relaksem w pobliskim aquaparku.

Spokojni już o to, że zima jest niezagorżona mogliśmy beztrosko zasiąść w jednym z Katowickich pubów, w mniejszym gronie...

...tylko po to, żeby zaplanować, kolejne, do tej pory największe nieoficjalne spotkanie Mi Fan Clubu Katowice. Rozpoczęliśmy je od wizyty w Aquaparku w Rudzie Śląskiej, a następnie przenieśliśmy się do małej, ale jakże uroczej pizzeri Kokiza w Katowicach, aby porozmawiać o rzeczach ważnych, mniej ważnych, zupełnie nieważnych, pograć w kalambury, a przede wszystkim dobrze się bawić. Nie będę zdradzał za wielu szczegółów, ponieważ już niedługo pojawi się fotorelacja z tego spotkania autorstwa Karoliny!

Update: Relacja już dostępna pod linkiem: [Katowice] Katowice nieoficjalne - spotkanie vol. 2 - Stefan patrzy :)

Ogrom radości sprawiło nam porwanie Mi Bunny w drodze na spotkanie z Krakowskim MFC. Opiekujcie się Naszą gryfną Frelką dobrze! ;)
Jeśli jesteś z okolic Katowic i chcesz spędzać z nami fajnie czas, a może chcesz zarazić nas swoją zajawką - Śmiało zgłoś się do MFC Katowice!

2020-01-17 12:09:30
Favorites11 RateRate

Pro Bunny

Rafihackero | from app

Fantastyczna fotorelacja! Ja tylko nieskromnie dodam, że dawno nie bawiłem się tak fantastycznie jak właśnie na zlocie Mi Fanów. Zarówno w aquaparku była fantastyczna zabawa (z wrażenie zapomnieliśmy zrobić wspólne zdjęcie), jak i chwilę później, już w większym gronie w pizzerii-pubie. Będziemy dążyć do jak największej ilości takich spotkań!
2020-01-17 15:10:59

Master Bunny

RuraSzczecin | from app

Fajnie... Fajnie.. 😊
2020-01-17 15:17:42

Pro Bunny

Krisz25 | from app

Tak trzymać. Powodzenia
2020-01-17 15:26:51

Semi Pro Bunny

PIEREK | from app

Powodzenia i poprosimy o więcej takich fotorelacji
2020-01-17 16:19:42

Moderador

przybort | from app

Super, że się dobrze bawiliście. Dzięki i pozdrawiam całą Ekipę.!
2020-01-17 16:43:49

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

widać że ekstra :)
2020-01-17 17:07:44
Katowice to na chwilę obecną chyba najbardziej zintegrowany i zmobilizowany Fan Club, ale inni depczą Wam po stopach, więc uważajcie :)
Oby więcej takich super relacji!
2020-01-20 04:50:38

Moderador

Amsti | from app

Kraków pozdrawia Katowice :), i widzę że ekipa już mocno zżyta :). Oby tak dalej!
2020-01-20 05:28:21

Pro Bunny

Janosik62 | from app

Dołączam się do następnej imprezy, tym bardziej, że mam najbliżej właśnie do Katowic :-) Chyba, że Rybnik znacznie coś działać w temacie ;-)
2020-01-20 06:46:47

Advanced Bunny

Mac1as Author |

@Mi_Bunny
Dzięki, nie zamierzamy spoczywać na laurach! Jesteśmy nastawieni na jeszcze więcej wspólnych akcji, szczególnie tych na świeżym powietrzu!

@Amsti
Dziękujemy i również pozdrawiamy - myślę że Kraków i Katowice są tak blisko że niedługo uda się podziałać coś razem, a może sportowo i przyjacielsko porywalizować :?

@Janosik62
Jak najbardziej zapraszamy! O kolejnym większym spotkaniu będziemy informować już tutaj na forum, więc warto śledzić :)
2020-01-20 06:57:37
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mac1as

Advanced Bunny

• Followers

114

• Threads

4

• Replies

42

449