In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Unboxing] Xiaomi Haylou Ls01 - Unboxing nowego smartwatcha...

2020-01-11 06:38:47
1703 25
Witajcie Mi fani.

Zachęcony postem od Amsti o nowym produkcie Xiaomi zamówiłem towar na Aliexpress.  

https://c.mi.com/thread-2749783-1-0.html

Dzisiaj odebrałem od kuriera paczkę z nowym gadżetem jakim jest smartwatch Xiaomi Haylou Ls01.

Smartwatch zamówiłem z oficjalnego sklepu Haylou na Aliexpress. Za sprzęt wraz z przesyłką (1,64 zł) zapłaciłem łącznie 117,15 zł. Dostawa trwała 10 dni.

Produkt przyjechał zapakowany w kopertę bombelkową.

W środku której znajdowało się srebrno-niebieskie pudełko z opisami wszystkich podstawowych funkcji.

Po zdjęciu pierwszej warstwy opakowania naszym oczom ukazuje się czarny matowy kartonik. W jego wnętrzu znajdziemy zegarek zapakowany w piankę, kabel magnetyczny do ładowania i instrukcję zapakowane w dodatkowy kartonik.

Pierwsze wrażenie...

Hmmn co to za sprzęt Amazfit BIP? Może GTS? Ale ten przycisk funkcyjny jakiś inny. Apple watch? Ale ten pasek jakoś dziwnie poszerzony... Nie to Haylou Ls01 ;-)  

Zegarek wykonany jest z dobrej jakości plastiku. Pasek jest miękki i nie przeszkadza, ani nie uwiera w nadgarstek. Choć jak dla mnie to poszerzenie paska za teleskopami... Hmmn... Pasek jest zbyt szeroki w stosunku do wielkości koperty i średnio to wygląda. Na pewno go zmienię.

Co do przycisku funkcyjnego to mógłby być bardziej czuły, bo trzeba go trochę mocniej wcisnąć żeby zareagował.

Wyświetlacz nie powala, ani nie razi. Ot podobna jakość wyświetlania i jasność podświetlenia jak w Mi Band 4. No może kąty widzenia są trochę gorsze, ale tragedii nie ma. Pod kątem czerń przechodzi delikatnie w fiolet.

Aplikacja dedykowana jest w języku angielskim tak jak cały interfejs gadżetu.

Po przyznaniu aplikacji wszystkich uprawnień, dodaniu jej do autostartu i zabezpieczeniu przed ubijaniem wszystko działa poprawnie. Powiadomienia przychodzą i to z polskimi znakami.

Na koniec kod QR do przedmiotu na Aliexpress.

Jak na razie to wszystko.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Łukasz

Rate

Number of participants 2 Experience +20 Pack Reason

View Rating Log

2020-01-11 06:38:47
Favorites5 RateRate

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Super , gratuluje zakupu i oby Ci długo służył 👍
2020-01-11 06:45:20

Mi Sports Team

Lucas_Islander Author | from app

Łukasz 14
Super , gratuluje zakupu i oby Ci długo służył 👍

Dzięki panie Łukaszu. Taki Mi Band 4 w innym wydaniu 😂
2020-01-11 06:58:23

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Lucas_Islander
Dzięki panie Łukaszu. Taki Mi Band 4 w innym wydaniu 😂

Do Bip- a podobny strasznie 😉
2020-01-11 07:05:35

Master Bunny

StukiPuki | from app

Oby Ci służył dłuuuugo ... apka przyjemna dla oka ... fajny sprzecik 👊 i nie drogi 😏 👍 ... Miłego korzystania 😉
2020-01-11 07:35:48

Mi Sports Team

StukiPuki
Oby Ci służył dłuuuugo ... apka przyjemna dla oka ... fajny sprzecik 👊 i nie drogi 😏 👍 ... Miłego korzystania 😉

Dzięki. Apka trochę przypomina wcześniejsze wersję Mi Fit 😉
2020-01-11 07:37:19

Moderator

przybort | from app

Oooo kolejny zakup ;-). Niech Ci służy. Później powiesz jak się sprawuje. ok
2020-01-11 13:53:02

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Bardzo kompleksowo opisane.
Dzięki.
2020-01-11 14:00:52
Invalid floor, the posts have been deleted #8

Mi Sports Team

michalms
nieźle wygląda i ta cena, nie do uwierzenia dosłownie. napisz coś więcej proszę o tym pasku i zrób zdjęcie tego poszerzenia. nie bardzo to zrozumiałem, a może bym dzieciakom kupił, ale ten szeroki pasek na Twojej ręce już wygląda słabo, a co dopiero na ręce 10 latka ;)

Zrobię dzisiaj zdjęcia u córki na ręku to zobaczysz jak to wygląda. Jak się wyśpię po nocnej zmianie. Pasek mógłby spokojnie mieć 18 mm szerokości, bo tyle jest pomiędzy uszami koperty. Niestety poza uszami jest poszerzony o jakieś dobre 3 mm. Ma taką samą szerokość na całej długości, więc w stosunku do koperty wygląda dosyć masywnie i trochę to średnio się prezentuje. Może to tylko moje dziwne postrzeganie jego estetyki. Jestem przyzwyczajony do tego że im bliżej zapięcia tym paski i bransolety się co raz bardziej zwężają. A tu masz szeroki pas na całej jego długości....
2020-01-11 15:37:39

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje | from app

Ja zamówiłem w listopadzie i nadal czekam ^^ Dodatkowo wersję chińską. Jestem ciekaw, czy u mnie też będzie angielski. No nic. Czekam na swój egzemplarz. Życzę miłego testowania. Dzięki za post ;)
2020-01-11 16:05:43
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lucas_Islander

Mi Sports Team

• Followers

120

• Threads

48

• Replies

1389

6281