In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

[MIUI Q&A] Jakie sa minusy z odblokowanego bootloadera?

2020-01-03 23:10:49

1,119 22
ja zawsze bootloader odblokowuje  i nie widze zadnych minusów :)
2020-01-04 00:37:19
Reply Report

Moderator

hardziol | from app

DinoMi
Nie wszystko czego nie widać nie istnieje. Trzeba mieć świadomym jakie jest ryzyko i czy warto je ponieść. Wybór zawsze należy do użytkownika, ewentualne konsekwencje również on sam poniesie. Dlatego nigdy nie namawiam, ani nie zakazuję odblokowania bl. Wyjaśniam jakie może być zagrożenie.

no jasne są korzyści ale i straty czasami też można ponieść :p
2020-01-04 04:05:30
Reply Report
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2020-01-03 21:24:29
Korzyści nie odkryłem przy Max3... Więc RN8Pro cały czas się waham czy odblokować... Ale będę musiał, żeby downgrade zrobić bo dobija mnie te syfiaste miui11... A po downgradzie od razu zablokuję... O ile się przełamię w końcu... I się 11 z andkiem 10 nie pojawi wcześniej... Albo miui12 😁😉

jesli ktos sie nie bawi np. w rooty, custom romy itd to korzysci nie bedzie mial, chociaz korzysc jest taka dla normalnego uzytkownika, ze latwiej idzie go odratowac przy ucegleniu, czy bootloopie. Hah za niedlugo moze sie pojawic z andkiem 10 ;d
2020-01-04 04:29:19
Reply Report
pawelt odpowiada, dnia 2020-01-03 22:07:55
I jak tu się z Tobą nie zgodzić, dobrze prawi dac mu.. (wiadomo co). Ryzyko przy odblokowaniu prawie żadne a korzyści są potężne. Właściwie kłopoty w niektórych apkach jak np w McDonald są wtedy jak wykryje magisk a odblokowanie jest dla wielu apek niedostrzegalne. Inna rzecz to certyfikacja w sklepie play, tutaj np xiaomi eu ma zawsze certfikację.

w pełni sie z Toba zgadzam :)
2020-01-04 05:18:56
Reply Report
  • Followers

42

• Threads

2

• Replies

276

1,052

3 Days Check-In
7 Days Check-In