In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

[MIUI Q&A] Jakie sa minusy z odblokowanego bootloadera?

2020-01-03 23:10:49

1,130 22
Przy odpalaniu pojawia się na dole ekranu otwarta kłódka i napis "unlocked".
2020-01-04 01:49:29
Reply Report
hardziol
no jasne są korzyści ale i straty czasami też można ponieść :p

Korzyści nie odkryłem przy Max3... Więc RN8Pro cały czas się waham czy odblokować... Ale będę musiał, żeby downgrade zrobić bo dobija mnie te syfiaste miui11... A po downgradzie od razu zablokuję... O ile się przełamię w końcu... I się 11 z andkiem 10 nie pojawi wcześniej... Albo miui12 😁😉
2020-01-04 04:24:29
Reply Report
Na RN8Pro nie ma eu chciałbym tylko nieśmiało zauważyć... 😉😉😉. Nadal + nie dostrzegam... To jest tylko soft i robi to co mu każe uzyszkodnik.... Mniej, czy bardziej rozgarnięty - to inna rzecz 😉...
Qrczaki za stary jestem, żeby się tym podniecać.. Tak jak kiedyś żęchem... Dlatego przesiadłem się na miętówkę cynamona, bo nie mam czasu się pierd...ć z softem. Po prostu ma działać, a Szkodniki mi wystarczająco krew psują, żebym się nie musiał wqr...ć na sprzęt 😉😁
2020-01-04 05:41:35
Reply Report
  • Followers

42

• Threads

2

• Replies

276

1,052

3 Days Check-In
7 Days Check-In
Newbie Member