Dla mnie gen rok był niesamowity, dołączyłem do Mi Community nie cały rok temu( okolice kwietnia ). Zajawilem się na maxa, poznałem wielu świetnych ludzi. Zaczynając od drobnego hobby, aż po teraz stając się moderatorem, szefem Mi sports i założycielem Mi fans Club Kraków. W listopadzie spotkała mnie niesamowita niespodzianka, wygrywając plebiscyt na użytkownika roku. Jeszcze rok temu nie miałem pojęcia o istnieniu marki Xiaomi, a teraz mam w domu już 6 urządzeń tej marki, i na tym napewno nie zakończę przygody. Rok 2019 przyniósł mi tutaj wiele radości i zarazem wiele wyzwań. W nadchodzącym 2020, nie zamierzam zwalniać tempa. Rok zacznę od wycieczki do Chin, która dla Was dokładnie zrelacjonuje. Nie zwolnię również tempa po powrocie, ogarniając pierwsze spotkanie mi fans club Kraków. Na pewno będę starał się wam odsłaniać kolejne ciekawostki od Xiaomi, szczególnie te związane z grupą Mi Sports. W nowym roku mam pewien pomysł na konkurs, oczywiście sportowy ;). O to jednak wkrótce powiem coś więcej, pomysł musi zostać omówiony z naszą Mibunny, i przejść przez akceptację. Dziękuję wam za ten rok, HAPPY NEW YEAR!!!