In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Wymieniałem może ktoś szybę w redmi Note 8 Pro ? jaki to może być koszt ?

2019-12-31 03:19:45

485 13

Rookie Bunny

TomaszW Author | from app

Ptako
3 odpowiedzi o szkle ochronnym gdy gość pyta o koszt wymiany ekranu -,- Zanieś lepiej telefon do serwisu, sporo urządzeń ma ekran połączony z dotykiem i wymiana wymaga pełnego wyświetlacza.

Właśnie kolego. Zauważyłem że z tego szkła wystają 2 tasiemki i to napewno styki . Szkło na alledrogo znalazłem za 40 zł tylko pewnie czeka mnie serwis MI bo jeśli nie oni to stracę chyba gwarancję. A widzę że ta gwarancja może się przydać :)  Dźwięki. Szczęśliwego Nowego Roku :)
2019-12-31 12:32:08
Reply Report

Rookie Bunny

Arni7713
jak wymienisz w serwisie napisz jaki był to koszt.
ostatnio klient przyniósł do sklepu Redmi note 7 to wymiana po upadku ekranu to 290 zł.
Ciekawy jestem ile ty.

Sporo. to pewnie ten model jeszcze więcej. ale nie wiem dlaczego skoro to tylko szyba bez wyświetlacza. albo poczekam aż gwarancja się skończy i wymienią na komisie jakimś za pare złotych wtedy. To takie małe pęknięcie że nie przeszkadza mi bardzo ale sama świadomość mnie męczy :(
2019-12-31 17:08:12
Reply Report

Rookie Bunny

Ptako
Oddając na gwarancji uszkodzony telefon nie ważne co zgłaszasz to odrzucą, więc to czekanie nie ma sensu. Warto albo naprawić rezygnując z gwarancji albo naprawić u producenta i mieć tą gwarancję nadal.

Ja wiem że reklamacja nie przejdzie. Dlatego nawet nie reklamuje bo to z mojej winy było ( pierwszy raz zawsze musi być bolesny ).  Przeczekam jak usługa stanieje i jak się odkuje :(
2019-12-31 22:46:09
Reply Report

Rookie Bunny

sp4ubw
Nie stanieje, prędzej podrożeje. Co do wymiany i tak musisz całość wymienić. Koszt oryginalnego wyświetlacza to prawie koszt tego telefonu. Niższe ceny to zawsze podróbki, niewarte uwagi.

Jak nie przeszkadza to używaj, ale pamiętaj, ze to digitizer i w pewnym momencie może przestać działać bo naprężenia są przy każdym dotyku podczas używania. Pęknięcie powoduje tez dostawianie się wilgoci do wnętrza telefonu i jego powolną śmierć.

To smutne informacje dla mnie. Ale niestety nie jestem w stanie na ten moment wymienić. Niestety po 20 latach odłożyłem na nowym telefon bo wcześniej same używki. Jak to się mówi "mam pecha " .  Również wszystkiego dobrego życzę, samych radości i sukcesów. dziękuję.
2019-12-31 23:54:30
Reply Report
  • Followers

17

• Threads

4

• Replies

27

91

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list