In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Poznajmy się] Niedługo koniec roku!

2019-12-24 05:12:29

538 11

Advanced Bunny

FunnyBunny_PL Author | from app

Wiking Mi9Tpro
coś nie tak z tym nickiem...podszywasz się pod Mi Bujny czy co ??. Tak się nie robi...nick kojarzy się z innym a to źle świadczy o tobie...

Naprawdę ? Nie wiedziałem że mój nick może być podobny do kogoś ...nie miałem takiej intencji.
2019-12-24 06:41:07
Reply Report

Advanced Bunny

FunnyBunny_PL Author | from app

Vergiliusz
Uważam podobnie, a jako że jestem marudą to w przyszłym roku widzę więcej negatywnych rzeczy niż w obecnym..choćby cudowne plany naszych przedstawicieli narodu.
Życie to można naprawiać każdego kolejnego dnia i nie trzeba czekać na kolejny rok. Tak swoją drogą, to współczesny wymysł i nie byłby tak obchodzony gdyby nie wizjonerzy którzy wywróżyli koniec świata a ten jakimś cudem nie nadszedł.
Uprzedzałem, że jestem marudą :D

Ale ja się po części z Tobą zgadzam.
2019-12-24 16:11:51
Reply Report
  • Followers

27

• Threads

6

• Replies

14

118

3 Days Check-In