In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Poznajmy się] Niedługo koniec roku!

2019-12-24 05:12:29
506 12
Czy Wy też czekacie na ten wyczekiwany nowy rok? Bo ja owszem. Wszystko będzie można od nowa zacząć i naprawić usterki w zyciu. Oby każdemu się udalo. :)

2020 ❤️
2019-12-24 05:12:29
Favorites1 RateRate
coś nie tak z tym nickiem...podszywasz się pod Mi Bujny czy co ??. Tak się nie robi...nick kojarzy się z innym a to źle świadczy o tobie...
2019-12-24 06:06:10

Advanced Bunny

FunnyBunny_PL Author | from app

Wiking Mi9Tpro
coś nie tak z tym nickiem...podszywasz się pod Mi Bujny czy co ??. Tak się nie robi...nick kojarzy się z innym a to źle świadczy o tobie...

Naprawdę ? Nie wiedziałem że mój nick może być podobny do kogoś ...nie miałem takiej intencji.
2019-12-24 06:41:07
jest na czacie Mi Bujny...kobieta która jest od zawsze 😄...dla tego łatwo pomylić...zazwyczaj  zadźwięczy w uchu bunny i dla tego moźna pomylić...teraz pewnie już nic z tym nie zrobisz,ale wiele osób będzie unikało twojego profilu że względu jak opisałem przedtem...nie bardzo wiem jak i co ci poradzić...może spróbuj napisać do Amsti...to jest człowiek bardzo w tematach,może on coś poradzi...albo Hardziol...
2019-12-24 06:59:10

Grand Master Bunny

Febron | from app

‌Nie bardzo. I nie szaleję. Z jednej strony będę się cieszył, że oto przeżyłem kolejny rok, z drugiej ubolewał, że jestem o rok starszy. Taka to bolesna prawda.
2019-12-24 07:23:38

Semi Pro Bunny

AntiStars | from app

Oj nie róbmy takiej awarii z tego że ktoś ma nick podobny do kogoś kto juz jest na forum. Wybrał taki nick na jaki miał ochotę może a nie po to by się podszywać i to o nim nie świadczy źle. A co do nowego roku, to znowu tak nie czekam bo pewnie czeka nas dalej to samo czyli po nowym roku wstanę i pojade do roboty :) Oby przynajmniej nie był gorszy niż ten
2019-12-24 07:25:08
Invalid floor, the posts have been deleted #6

Grand Master Bunny

Febron | from app

Wiking Mi9Tpro

Wiki, jednak Mi_Bunny różni się trochę od FunnyBunny. PL:-)
2019-12-24 07:43:06
Febron
Wiki, jednak Mi_Bunny różni się trochę od FunnyBunny. PL:-)

Może trochę za ostro zareagowałem...ale nie złośliwie. Miałem w swoim życiu już problemy przez podobne rzeczy...tylko u mnie chodziło o duże pieniądze ,a nie o medale czy punkty...Dlatego widzę różnicę między Adidas a Adidas...
2019-12-24 08:39:01

Moderator

przybort | from app

Pozdrawiam. Oby 2020 był lepszy.
2019-12-24 15:10:54
Febron odpowiada, dnia 2019-12-24 00:23:38
‌Nie bardzo. I nie szaleję. Z jednej strony będę się cieszył, że oto przeżyłem kolejny rok, z drugiej ubolewał, że jestem o rok starszy. Taka to bolesna prawda.

Uważam podobnie, a jako że jestem marudą to w przyszłym roku widzę więcej negatywnych rzeczy niż w obecnym..choćby cudowne plany naszych przedstawicieli narodu.
Życie to można naprawiać każdego kolejnego dnia i nie trzeba czekać na kolejny rok. Tak swoją drogą, to współczesny wymysł i nie byłby tak obchodzony gdyby nie wizjonerzy którzy wywróżyli koniec świata a ten jakimś cudem nie nadszedł.
Uprzedzałem, że jestem marudą :D
2019-12-24 16:06:06
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

FunnyBunny_PL

Advanced Bunny

• Followers

27

• Threads

6