In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

[MIUI Q&A] Jak długo musimy czekać na załatanie błędów w miui11?

2019-12-19 19:55:11
734 6
Czy zawsze tak było że jak są poważne błędy w miui (np. brak powiadomień mimo włączenia wszystkiego co się da w opcjach) to trzeba długo czekać na jakieś aktualizację? Z tego co czytałem to średnio aktualizację miui global wychodzą co 1-2 miesiące, Xiaomi powinno szybciej wydawać poprawki błędów.
2019-12-19 19:55:11
Favorites2 RateRate
Tak, najlepiej na każde życzenie użytkownika szczególnie z Polski. Bądźmy poważni, nikt nie każe aktualizować bez upewnienia się czy dana aktualizacji nie wnosi więcej błędów jak poprawek. MIUI 11 dopiero co wszyło a nie ma go jeszcze na wszystkich urządzeniach. Poprawiają co tylko ludzie im zgłoszą ale to jednak zajmuje trochę czasu zanim developerzy coś potwierdzą, poprawią i opublikują.
2019-12-19 20:45:25
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Semi Pro Bunny

Trueerwu | from app

Vergiliusz
Tak, najlepiej na każde życzenie użytkownika szczególnie z Polski. Bądźmy poważni, nikt nie każe aktualizować bez upewnienia się czy dana aktualizacji nie wnosi więcej błędów jak poprawek. MIUI 11 dopiero co wszyło a nie ma go jeszcze na wszystkich urządzeniach. Poprawiają co tylko ludzie im zgłoszą ale to jednak zajmuje trochę czasu zanim developerzy coś potwierdzą, poprawią i opublikują.

Ja mam takie pytanie w sumie. Czemu niektórzy mają błędy, niektórzy nie mają, jednym lepiej chodzi, drugim gorzej... przecież te same podzespoły i to samo oprogramowanie. Błędy powinny występować w podobnej postaci chyba? xD
2019-12-20 06:10:55

Moderator

Vergiliusz | from app

Trueerwu
Ja mam takie pytanie w sumie. Czemu niektórzy mają błędy, niektórzy nie mają, jednym lepiej chodzi, drugim gorzej... przecież te same podzespoły i to samo oprogramowanie. Błędy powinny występować w podobnej postaci chyba? xD

Nie koniecznie, masz dwóch dostawców podzespołów jeżeli nie więcej. Nie ma dwóch identycznych dosłownie telefonów. Na dodatek każdy ma co innego zainstalowane, to wszystko nakłada się na siebie
2019-12-20 12:58:16
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Pro Bunny

AntyHaker | from app

Trueerwu

Różne aplikacje, różna konfiguracja, różne podejście - ot cała tajemnica.
2019-12-20 20:39:31

Pro Bunny

Andrew_S | from app

Trueerwu

Ja mam MIUI 11 na Note 8t i wszystko jest git. 😄
2019-12-23 04:09:46

Rookie Bunny

Bodek610 | from app

Pełna zgoda. Tym bardziej że po nowej aktualizacji MIUI nastąpił u mnie szybki drenaż baterii, jako że mając telefon Redmi 7 z wersją MIUI 10, bateria potrafiła mi 2,5 dnia wytrzymać, podczas gdy po aktualizacji na MIUI 11 zaczął następować szybki drenaż baterii.
2019-12-31 00:01:43
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mogilexx

Semi Pro Bunny

• Followers

42

• Threads

25

• Replies

253

1052