In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Genel

[MIUI Soru-Cevap] Rom Önerisi Olan Var mı?

2019-12-05 21:13:50

308 6
Custom MIUI Rom olarak Miui Pro, Mi Room ve Eu rom önerebilirim. Şuan MiuiPro 9.11.28 sürümünü kullanıyorum.
2019-12-05 23:45:37
Reply Report

Moderator

Dokucan | from MI 8 UD

Ftb382
eu kurmayı düşünüyorum emin olamadım eu yu biliyorum ama kalanlara yabancıyım sorun yaşıyor musunuz pil ve performans konusunda globalden geçmeye değer mi

Global romdan geçmeye kesinlikle değer bence. Bana global rom biraz hantal geliyor. Ben özelleştirme sevdiğim için MIUI pro kullanıyorum. Eu ise çin romunun sadelesmis ve Google uygulamaları yüklenmiş hali.
2019-12-06 00:30:43
Reply Report

Moderator

Dokucan | from MI 8 UD

Dokucan
Global romdan geçmeye kesinlikle değer bence. Bana global rom biraz hantal geliyor. Ben özelleştirme sevdiğim için MIUI pro kullanıyorum. Eu ise çin romunun sadelesmis ve Google uygulamaları yüklenmiş hali.

Pil performansı çoğu beta romda biraz sıkıntı. Yani globaldeki gibi vermiyor ama yakın performans veriyor.
2019-12-06 00:31:20
Reply Report
  • Followers

37

• Threads

9

• Replies

17

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy

Quick Reply To Top Return to the list