In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Зустрічайте новорічні свята разом з друзями та Мі TV

2019-12-04 00:53:46
90421 219

Доброго дня, любі Мі-фани!

Вчора практично по всій Україні пройшов сніжок, вже всіх почав потроху наповнювати новорічний настрій. Тож ми надягаємо костюми Дідів Морозів та презентуємо новий конкурс для вас та ваших друзів!

У найулюбленіше, чарівне та дивовижне свято зими хочеться бути поруч з близькими і повірити в диво. Прекрасним способом створити цю затишну і чарівну атмосферу стане рішення дивитися новорічні фільми на великому 55 дюймовому 4К Ultra-HDR екрані телевізора преміум-класу.


Mi TV 4S 55 обладнаний IPS-матрицею з роздільною здатністю UHD 4K (3840x2160 пікселів), має 10-бітну глибину кольору та підтримку Ultra-HDR. Завдяки цьому ви отримаєте природне реалістичне зображення та не втратите жодної деталі.


Завдяки двом стереодинамікам 10 Вт та системі подвійного декодування Dolby+DTS цей представник лінійки Mi TV забезпечує глибокий бас, високі частоти та ефект повного занурення у найкращих традиціях преміальних телевізорів.


Chromecast дозволяє транслювати зображення зі смартфона на телевізор. Mi TV 4S 55 працює на базі операційної системи Android.


Цей телевізор преміум-класу пропонує широкий вибір підключень. Під’єднатись до Інтернету на телевізорі можна за допомогою Ethernet і Wi-Fi 2.4/5 ГГц. Є 3 USB порти для підключення до комп'ютера або ігрової консолі. Окремі порти дозволяють підключити USB-пристрій AV Input, телеприставку Antenna, ефірну антену або кабельне ТБ Optical та зовнішні акустичні системи. Завдяки цьому ви отримуєте один пристрій для роботи і для розваг.


На панелі слотів ви знайдете роз'єм Common Interface Plus (CI). В даний слот ви можете встановити CAM модуль, а в модуль - карту доступу, завдяки якій можете переглядати закриті (закодовані) пакети каналів цифрового телебачення. Оскільки скоро почнеться кодування супутникового телебачення, основні канали об’єднаються в медіа-групу, яка буде надаватися користувачам за окрему плату, а за допомогою CI Slot можна підключити CAM модуль не використовуючи тюнери.


Mi TV 4S 55 має інтегровану оболонку PatchWall - інноваційну систему, яка рекомендує контент на основі ваших інтересів. Чим більше ви дивитеся Mi TV - тим точнішими будуть рекомендації, а універсальна система пошуку дозволяє легко знайти цікавий контент!


Xiaomi помістила всі найновітніші технології Mi TV 4S 55 у металічному вишуканому корпусі.


Ніжки також металеві та прикріплені до основи телевізора за допомогою двох гвинтів кожна. Вага телевізора складає всього 12 кг. Його можна як встановити на стіл, так і прикріпити на стіну.


Підключайте бездротову мишку, клавіатуру, геймпад, пульт, колонки та інші пристрої завдяки Bluetooth Low Energy. У комплекті до телевізору є зручний пульт з 12 кнопками та голосовим керуванням, який з’єднується з телевізором за цію ж технологією, тому можна управляти Mi TV 4S 55 навіть не цілячись в нього.


Знайти улюблений фільм, не торкаючись пульта, не складе труднощів завдяки функції голосового пошуку.


64-розрядний чотирьохядерний процесор Mstar для швидкої обробки даних, 2 ГБ оперативної та 8 ГБ постійної пам’яті дозволяє встановлювати додаткові програми.


Дивіться кращі фільми, які сподобаються саме вам і вашим близьким на неперевершеному Mi TV 4S 55. Адже немає кращого способу створити собі святковий настрій, ніж подивитися світлу, захоплюючу і надихаючу історію.

Придбати цей преміальний гаджет ви можете у наших партнерів, магазинах АЛЛО та Mi Store, всього за 13 999 грн!

А умови нашого конкурсу надзвичайно прості, тільки-но послухайте, що вам потрібно зробити:

1. Розкажіть другу про Mi Community та запросіть його зареєструватися
2. Після реєстрації залиште в цій темі коментар з посиланням на його профіль

ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

Конкурс триває з 3 по 20 грудня 2019 року.
Переможця буде визначено за допомогою сервісу random.org!1. Розіграш триває з 03.12.2019 по 20.12.2019 р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
Бути зареєстрованим на Mi Community;
Запросити друга (далі – реферал) зареєструватись на Mi Community;
В коментарі до цієї теми надати посилання на профіль реферала, який зареєструвався за вашим запрошенням. (Користувачі, зареєстровані раніше 03.12.2019 не можуть бути вашими рефералами)*
*- Від однієї людини можна залишити тільки один коментар, реферал також може запросити нового користувача.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 22.12.2019 р. включно), 22.12.2019 за допомогою сервісу random.org буде визначено 2 (два) переможці (реферал та той хто надав запрошення).
5. Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community, на яке вони мають дати відповідь та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть помічені у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватися при підбиванні підсумків розіграшу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, його буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з зазначених товарів за ціною в 1 (одну) гривню. При цьому кожен з переможців отримує свою модель призу в залежності від того, як він був визначений сервісом, а саме: Xiaomi Mi TV UHD 4S 55" International Edition отримає обраний переможець конкурсу, а Xiaomi Mi TV UHD 4S 43" International Edition отримає реферал, що передбачено пунктом 1 цих Правил (станом на 22.12.2019 р. включно). Кількість призів: 2 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного терміну повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару рiзноманiтними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на вибір переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж трьох календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому П.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі та можуть вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних (а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса) з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

2019-12-04 00:53:46
Favorites194 RateRate

Advanced Bunny

Artyruch | from Mi 9T

#1

Спасибо. Но после предыдущих розыгрышей как то не охота.
2019-12-04 02:14:25

Pro Bunny

Палич | from app

#2

Так у вас посилання криво працюють - мені зажди їх ріже чи спотворює.....
2019-12-04 02:30:53

Master Bunny

Chop | from Redmi 5 Plus

#3

цікава пропозиція
2019-12-04 06:06:23

Rookie Bunny

Notchcrus | from Redmi Note 8 Pro

#4

цікаво
2019-12-04 10:11:53

Rookie Bunny

Коля.Кащей | from Redmi 6A

#5

Notchcrus
цікаво

+1
2019-12-04 10:20:31

Master Bunny

Crouni | from Redmi 4X

#6

"Грайте ще"... (с)
2019-12-04 13:07:37

Advanced Bunny

Greysand | from Redmi Note 7

#7

2019-12-04 14:33:29
2019-12-04 15:32:36

Rookie Bunny

elichman | from Redmi Note 5

#9

2019-12-04 15:55:33
Invalid floor, the posts have been deleted #10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  9886

 • Threads

  180

 • Replies

  101

 • Points

  4438

Beta Tester
Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Check-in 1 an
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list