In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотний зв'язок

12
Return to list New

[Інше] Популяризация форума

2019-12-03 22:30:18

3,479 89

Популяризация форума

1834729615 відповів о 2019-12-04 10:58:11
Последний раз заходил на форум в день оглашения результатов.

Просто приклад.

+

То коли ж я останній раз був на форумі?
2019-12-04 17:42:01
Reply Report
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Популяризация форума

1834729615 відповів о 2019-12-04 12:01:59
При чем тут Ваш профиль? Я привел совершенно другие примеры.
Да, время не совпадает, а даты совпадают.
И вообще. Складывается такое впечатление, что в руководстве форума круговая порука. Вместо того, что бы разобраться внутри, каждый говорит, что этого не может быть потому, что этого быть не должно.

До речі, ви вибачатися за звинувачення в склейці збираєтеся?

І так, ми розбираємося. І чесно скажу - обговорюємо навіть взагалі відмову від проведення будь-яких конкурсів, оскільки, окрім головного болю та зіпсованих нервів, вони нічого іншого не додають.

2019-12-04 18:04:38
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
18*855408 відповів о 2019-12-04 12:56:05
В черговий раз команда форуму вказала як вона ставиться до давніх користувачів, і в черговий раз забила на явні притензії і вважає більшість старожилів форума дурнями

Це буде моя остання відповідь в цій темі, більше я до неї повертатися не буду.
Хто хоче, той прочитає і зрозуміє, хто не хоче, той і надалі вважатиме, що його дурять.

1. Конкурси проводяться для рекламування/популяризації Мі-Ком'юніті, інформація про них розміщується в соціальних мережах, їх головна мета – залучення нових користувачів. Відповідно, ставити заборону на участь нових користувачів прямо не відповідяє причині та сенсу проведення конкурсу. І так, реєстрація на форумі не зобов'язує користувачів проявляти будь-яку активність.

2. Під час проведення конкурсу Команда Мі-Ком'юніті стежить за тим, щоб учасники дотримувалися встановлених правил. Тому під час конкурсу у переважній більшості видаляються коментарі-дублікати, особливо злісні порушники чесної гри кілька разів отримували попередження і бани.

3. Учасники не знають, за яким саме принципом буде завантажуватися список для розіграшу на random.org - він може бути відсортований за ІД, за Нікнеймом, за номером відповіді або якось по-іншому. А з урахуванням різної щоразу кількості учасників спроби обійти алгоритм random.org вкрай примарні. Random.org має свій власний алгоритм рандомізації списків. Його незалежність та незаангажованість визнана в усьому світі.

4. За результатами згенерованого random.org листінгу відбувається початкова перевірка переможців на доброчесність, після чого відбувається публікація відповідної теми з результатами конкурсу.

5. Кількість учасників щоразу різна. Якщо взяти до прикладу останній розіграш - то це, здається, 2:298 або 1:149. За таких умов шанси на виграш кожного окремого користувача вкрай мізерні.

Наостанок процитую дещо раніший коментар Nick Lavrenov:
Чи не вважаєте ви, що ризик втратити роботу для мене та @MENTOR перевищує вартість будь-якого призу, адже кожен з цих подарунків - це гроші компанії, на благо якої ми працюємо, відповідно це обдурення компанії-організатора.

Я розумію, що приємно вважати, що тебе обдурили, а ніж просто повірити в те, що вдача не на твоєму боці. Але ми не зацікавлені в обдуренні користувачів. Формат проведення розіграшів був обраний саме таким задля мінімізації можливих махінацій зі сторони користувачів та відносної простоти підведення підсумків розіграшу.
Конструктивні пропозиції, щодо того, як зробити процес розіграшів більш прозорим залюбки розглянемо.

З урахуванням всього вищевикладеного, сподіваюся, що мене почують. Особливо сподіваюся, що й зрозуміють.

2019-12-04 19:31:14
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
18*855408 відповів о 2019-12-04 13:38:15
Знаєте, те що ви так би мовити виправдовуєтеся кожен раз після розіграшу свідчить про зворотне, цього достатньо для розуміння ситуації. Шанс випадковості присутній завжди, та системність у виборі видно чітко, як кажуть жителі Англії - "Все що відбулося більше трьох разів це традиція"

Таки відступлю від раніше сказаного про останнє повернення в тему :-)

Щоразу лунають одні й ті самі звинування, тому, відповідно, одні й ті самі пояснення. Вам щоразу подобається звинувачувати. А жодні пояснення вас (та інших критиків) не влаштовують. Благо хоч вперше було визнано, що звинувачення в монтажі через стрибаючий логотип рандом.орг було хибним і той клятий логотип таки стрибає насправді. Хоч якийсь прогрес, хоч одне пояснення нарешті сприйняли! Лишилося ще п'ять з коментаря 45.
2019-12-04 19:51:22
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
12
  • Followers

32

• Threads

1

• Replies

64

242